Продаж
Всі Типи
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Купити склад або земельну ділянку під склад

На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.

До списку складів

Archived: 1 ila 150 hektar arasında arsa sat...

Köyde bulunan bir üretim ve depo kompleksinin yerleştirilmesi için 100 ila 15.000 dönümlük arsalar satışa sunulmuşt [more]
Köyde bulunan bir üretim ve depo kompleksinin yerleştirilmesi için 100 ila 15.000 dönümlük arsalar satışa sunulmuşt [more]
Більше

Archived: Продаж земельної ділянки 30400 кв....

Пропонується на продаж земельну ділянку 304 сотки під розміщення виробничо-складського комплексу, розташованого в с [more]
Пропонується на продаж земельну ділянку 304 сотки під розміщення виробничо-складського комплексу, розташованого в с [more]
Більше
Продаж

Archived: Sale of facade plot 16 Ha Kiev reg...

We offer for sale a facade land plot of 1600 acres for the placement of a production and warehouse complex located [more]
We offer for sale a facade land plot of 1600 acres for the placement of a production and warehouse complex located [more]
Більше

Послуги ТЛС складу класу А в селі Білогородк...

Українська компанія оперує сертифікованим митно-ліцензійним складом класу А. Надає послуги: Фулфілмент. Палетне збе [more]
Українська компанія оперує сертифікованим митно-ліцензійним складом класу А. Надає послуги: Фулфілмент. Палетне збе [more]
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Warehousing services

Storage and warehousing services of A-class ...

The Ukrainian logistics company offers storage in a class A warehouse in Odesa Fulfillment. Pallet storage. Cross-d [more]
The Ukrainian logistics company offers storage in a class A warehouse in Odesa Fulfillment. Pallet storage. Cross-d [more]

Купити склад в Україні

Ринок складської нерухомості опинився в унікальній ситуації. У зв’язку зі зменшенням попиту на офісні приміщення, логістична галузь активно розвивається. Карантинні заходи у період пандемії COVID-19 посприяли зростанню попиту на склади. Це пов’язано з тим, що більшу частину складських площ займає постійно зростаюча онлайн-торгівля. За прогнозами експертів компанії Cushman & Wakefield Ukraine очікується зниження вакантності складів і зростання орендних ставок на промислові приміщення. Експерти пояснюють це тим, що збільшується попит на складську нерухомість, кількість пропозицій обмежена, а будівництво нових проектів здійснюється під потреби конкретного виробництва. У таких реаліях, ідея купити склад може стати вигідною інвестицією у свій бізнес.

Купівля складської нерухомості – один з перспективних інвестиційних напрямків в Україні. За словами експертів Cushman & Wakefield прибутковість у логістичному сегменті Києва становить 12,75%. У зв’язку з локалізацією великих виробництв, інвесторів приваблюють промислові об’єкти по всій країні. Особливо їх цікавлять склади біля залізничних гілок, транспортних магістралей і трас державного значення. Незважаючи на збільшений попит онлайн-ритейлу, придбання міні-складів не настільки привабливе для інвесторів. Можливо, у майбутньому акцент буде саме на універсальних складських приміщеннях для міської логістики.

Чому варто купити склад?

Зважаючи на гострий дефіцит складських приміщень, покупка хорошого складу стала необхідністю. Власники онлайн-ритейлу і великі мережі знаходяться у постійному пошуку нерухомості під пункти оперативного доставляння, самовивозу, зберігання товару. Девелопмент не поспішає з будівництвом нових об’єктів in-city logistics, тому про зростання пропозицій таких приміщень не варто і говорити. Крім того, об’єкти внутрішньоміські склади можуть отримати високу орендну ставку. У цьому випадку, вигіднішим може виявитись купити склад бу і перепрофілювати його під потреби бізнесу.

 Плюси і мінуси покупки складу

Головні переваги купівлі складу:

 • Це ваша власність, тому не потрібно узгоджувати, наприклад, перепланування або ремонтні роботи;
 • Підвищення привабливості бізнесу для інвесторів і кредиторів;
 • Ви можете обладнати склад саме під ваш бізнес;
 • Його можна продати дорожче або здавати в оренду, якщо у приміщенні не буде потреби.

Однак купівля складу – це значні фінансові витрати. Тому є й мінуси:

 • Значні витрати на закриття угоди;
 • Ремонт і утримання складу вимагає ресурсів;
 • Оформлення документів вимагає багато часу і грошей.

Купувати або орендувати склад?

Часто підприємці мають обрати: купити складське приміщення або орендувати? Тут необхідно мати на увазі фінансові можливості компанії й величину бізнесу. Зазвичай, покупка складської нерухомості актуальна для середнього бізнесу і розвиненого великого виробництва. Якщо ви лише починаєте свою підприємницьку діяльність, краще взяти в оренду або купити контейнер під склад. Великі підприємства часто інвестують в будівництво промислових об’єктів з різними господарськими приміщеннями (офіси, цехи, склад для зберігання сировини, продукції, СТО та інше).

Продаж складських приміщень

Купити склад або ангар не так просто. Вакантність промислових приміщень майже нульова, тому обрати необхідний варіант дуже важко. Очікувати стрімкого будівництва внутрішньоміських складів можна приблизно протягом 5-7 років, і це лише згідно з прогнозами. Тому, якщо ви хочете придбати склад, то зараз для цього найкращий час.

При покупці складу важливо враховувати клас і тип приміщення. Від цього залежить вартість квадратного метра, умови для зберігання продукції та ефективність логістичної діяльності.

Класи складів

Згідно з поширеною класифікацією складів виділяється шість класів – A+, А, B+, В, C, D. Найякісніші й сучасні – клас А+. Такі склади побудовані спеціально для логістичної діяльності. Вони розташовані поблизу магістралей, мають високу швидкість обробки вантажів. Складські приміщення класу А+ оснащені офісами, сучасними системами пожежогасіння. Вони ретельно охороняються, встановлюється відеоспостереження. У таких складах є регулювання температурного режиму. Клас А відрізняється тим, що такі приміщення пройшли реконструкцію, а споруді близько 20-30 років.

Клас В+ відповідає критеріям класу А лише за наявністю опалення й інженерних комунікацій. Склади оснащені автоматизованими воротами, пандусами для розвантаження, вантажними ліфтами. На відміну від класу А, тут необхідні інвестиції в охорону і в сучасні складські системи. Клас В відрізняється висотою стель, обмеженням у використанні вантажних ліфтів, мезонінних конструкцій.

Найменш ефективні склади – клас С і D. Приміщення класу С первісно будувалися для виробничих цілей. Нерідко колишні цехи й ангари перебудовують у склади. До цього класу належать складські приміщення радянських часів. Склади C оснащені розвантажувальними пандусами, центральним опаленням. Вимагають додаткових витрат на систему охорони й складське устаткування.

Клас D – приміщення, що не підлягають капітальному ремонту. Вони ніколи не призначалися для зберігання. До таких складських будівель відносяться неопалювані приміщення, гаражі, підвали. Клас D не завжди оснащений логістичною технікою, не охороняється, може не мати комунікацій. У таких складах зазвичай зберігають сировину або продукцію, що потребує спеціальних умов зберігання.

Типи складських приміщень

Склад підбирається не лише за технічними характеристиками й оснащенням. Важливий критерій – вид продукції, що буде зберігатися у майбутньому складському приміщенні. На нашому сайті є пропозиції продажу складів наступних типів:

 • Логістичні комплекси. Це велика складська площа, на якій розміщується кілька об’єктів логістики: склади, ангари, СТО, автомийки, офіси, побутові приміщення, автостоянки й так далі. Логістичні комплекси забезпечують зберігання, обробку, сортування і митне оформлення вантажів.
 • Морозильний склад. Приміщення з низькою температурою для зберігання продуктів, що потребують глибокого заморожування. Температура на такому складі -24 ℃.
 • Мультитемпературний склад. У таких приміщеннях можна зберігати різні товари й вироби. У кожній камері створюються оптимальні умови зберігання для конкретної продукції.
 • Неопалювальний склад. До них відносяться відкриті або закриті майданчики для зберігання, а також будівлі, що не мають центрального опалення. У таких приміщеннях зберігають сировину або продукцію, стійку до зовнішніх впливів.
 • Сухий склад. Являє собою будівлю без регулювання температурного режиму. У сухих складах підтримується оптимальна вологість, але температура може бути низькою. Підходить для зберігання одягу, меблів, овочів.
 • Теплий склад. Ці приміщення опалюються, але регулювання температури не передбачено. На теплих складах підтримується постійний температурний режим, вологість, відсутні протяги.
 • Холодний склад. Відрізняється від морозильного тим, що обладнаний системою охолодження, що не передбачає заморожування. У таких приміщеннях можна самостійно встановити потрібну температуру. Купити склад холодильник не так просто – пропозицій такого типу мало.

Купити приміщення під склад на WareTeka

Купівля складу – непросте завдання в умовах браку приміщень. До того ж популярні сайти з оголошеннями про продаж комерційної нерухомості не враховують специфіку пошуку логістичних об’єктів. Купівля складу через WareTeka має переваги:

 • Сотні пропозицій від власників і перевірених брокерів;
 • Завдяки зручній системі пошуку, ви можете відсортувати варіанти за критеріями;
 • Інтерактивна карта візуально показує розташування складу;
 • Щоб знайти склад, необов’язково реєструватися на сайті;
 • Повна інформація про технічні характеристики та особливості складів.

Реєстрація на сайті дозволяє зберегти критерії пошуку. Якщо ви не можете підібрати склад, ми знайдемо оптимальний варіант. Щоб знайти потрібне приміщення, команда WareTeka вивчає специфіку бізнесу кожного клієнта: який тип продукції потрібно зберігати, в якому місті, обсязі й так далі.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння