Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

Dragon Capital

Про нас

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями і борговими інструментами, супровід угод по залученню капіталу, прямі інвестиції і управління активами. Компанія заснована в 2000 році в Києві. У 2007-2017 рр. міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Dragon Capital - 2

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РИНОК

Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями – третина торгів на Українській біржі (UX) проходить за участю компанії.

РИНОК БОРГОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Dragon Capital – впливовий учасник українського ринку боргових інструментів. Підрозділ боргових ринків Dragon Capital привертає позиковий капітал для провідних підприємств і банків України шляхом розміщення гривневих облігацій та єврооблігацій, організації структурованого фінансування та двостороннього боргу. Департамент торгових операцій з борговими цінними паперами є одним з основних гравців як на локальному ринку, так і в сегменті українських єврооблігацій, виступаючи маркет-мейкером по широкому спектру українських боргових інструментів.

РЕАЛІЗОВАНО БІЛЬШ НІЖ 100 УГОД ПО ЗАЛУЧЕННЮ КАПІТАЛУ

Інвестиційно-банківський підрозділ Dragon Capital провів більш ніж 100 угод на загальну сумму більше $5 млрд., включаючи угоди із залучення акціонерного і боргового капіталу, а також угоди із злиття і поглинань для провідних українських компаній у ключових секторах економіки: банківська сфера, сільське господарство, нерухомість , медіа, виробництво продуктів харчування, фармацевтика та ін.

Dragon Capital має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в лідируючих виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості. Успішно інвестуючи в різні українські підприємства з 2001 року свої власні кошти і кошти міжнародних партнерів, Dragon Capital створив лідируючу команду професіоналів в галузі прямих інвестицій і бездоганну репутацію партнерства.

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння