Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

UVK

Сайт: www.uvk.ua

Про нас

UVK - 2UVK працює на ринку професійних логістичних послуг України з 2001 року, і вже давно зарекомендувала себе як один з лідерів галузі. Безумовно, це результат злагоджених зусиль членів нашої Команди партнерів, які працюють в різних куточках нашої країни. Запорука успіху UVK – спільність в життєвих цінностях.

Професіоналізм і невпинна націленість на постійний розвиток від кожного члена Команди UVK – це запорука гарного результату для наших Клієнтів. Багато чого зроблено, але ще більше належить здійснити.

Послуги логістичного сервісу включають міжнародну транспортну логістику із застосуванням автомобільних, морських, авіаційних транспортних сполучень. Види товарів, які підлягають експорту або імпорту, можуть бути різними: від харчових продуктів до небезпечних речовин і виробів, використовуваних в промисловості. Вони можуть транспортуватися як невеликими партіями, так і автомобілями з повним завантаженням (FTL). Компанія UVK надає логістичні послуги наступного характеру:

Зберігання та складські послуги:

3pl логістика від «UVK» заповнює потребу в будівництві, комплектації і зміст власних складів і гарантує своєчасний і надійний товарообіг з мінімальною участю замовників. Користуючись цією послугою, 3pl провайдер UVK може запропонувати не просто площю для зберігання товару, а повноцінний 3pl склад, а також 3pl оператори. Тепер не потрібно витрачати безцінний час на пошук надійної транспортної компанії, професіонали «UVK» виконають всю роботу на професійному рівні.

Склад для зберігання вантажів “UVK” характеризується:

 • великою площею, призначеною для зберігання різних видів вантажу;
 • відповідністю класів «А», «В»;
 • новітніми інженерними комунікаціями;
 • цілодобовим відеоспостереженням за вантажем, який зберігається на складі;
 • сучасними системами пожежної та охоронної сигналізації;
 • зручним під’їздом до складу;
 • новітньою вантажно-розвантажувальною технікою;
 • великою територією для зручного розвороту великого вантажного транспорту.

Фулфілмент і додаткові 3pl послуги:

Логістика 3pl для інтернет-магазинів має найважливіше конкурентн значення. Швидкість, своєчасність, поставка обраного товару без пошкоджень – виконання цих вимог є обов’язковою умовою успішної онлайн-торгівлі.

МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ:

Аутсорсинг логістики для інтернет-магазинів дозволяють перенести всі ризики, пов’язані з обробкою і доставкою вантажів, на компанію-партнера.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ:

Автоматизація роботи складу, спеціалізований софт і оснащення сучасною технікою забезпечують якісну паралельну обробку безлічі замовлень.

ЕФЕКТ СИНЕРГІЇ:

Аутсорсинг доставки для інтернет-магазинів дозволяє нашим клієнтам зосередитися на маркетингу, просуванні і продажах. Оператор 3pl UVK забезпечує своїми ресурсами та компетенціями чітку логістику товарних потоків. Поділ функцій при налагодженому взаємодії дає масштабний ефект синергії. При цьому обидві сторони зацікавлені в збільшенні товарообігу і продажів.

Загальнонаціональна система доставок

Послуги з логістики, які надає наша компанія, засновані на унікальній системі адресної доставки в режимі 24/48 годин, реалізованої в національному масштабі. Ми забезпечуємо оперативні транспортні послуги перевезення вантажів, охоплюючи всі населені пункти України, в не залежності від обсягу самого вантажу. В якості мінімального вантажного місця, для якого надаються послуги вантажоперевезень по Україні від адреси замовника до адреси одержувача, розглядається формат «ящик», «палета» або «товарна одиниця». Наші послуги перевезення вантажів спрямовані на задоволення комплексних потреб вантажовідправників.

У перелік наших можливостей входять:

 • Доставка і перевезення вантажів по Україні в форматі «від дверей до дверей», мінімальний обсяг – від одного ящика;
 • Система інформування про місцезнаходження вантажу і попереднє повідомлення про час доставки;
 • Перевезення вантажів по Україні за узгодженим графіком для інтернет-магазинів і торгових точок роздрібних мереж, охоплюючи більше 3000 точок продажів;
 • Страхування вантажу, завдяки чому забезпечується повна матеріальна відповідальність за його збереження;
 • Доставка вантажів по Україні в рамках програм дистрибуції;

UVK - 3UVK - 4

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння