Всі Дії
Неопалювальний склад
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області

Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!

//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Сховати карту
Показати карту

Оренда і продаж неопалюваних складів

Оренда складу 430 кв.м. м. Бориспіль

120 грн за кв.м.
Оренда двох нових ангарів у промисловому районі Борисполя. Площа кожного 430 кв. м, висота – 5 м. Підлога бетонна, [more]
Оренда двох нових ангарів у промисловому районі Борисполя. Площа кожного 430 кв. м, висота – 5 м. Підлога бетонна, [more]
Показати ще 12 складів

Неопалювальний склад в аренду

Для підприємців, зайнятих у виробництві і реалізації товарів широкого споживання, необхідність надійного неопалювального складу для зберігання продукції – важлива частина правильної організації бізнесу. Від вибору залежить зростання прибутку, зниження ризиків і втрат.

Зняти неопалювальний склад можна в багатьох містах України. Це гарний варіант для компаній, що працюють із продукцією без спеціальних умов зберігання.

Які умови зберігання на неопалювальному складі?

Під неопалювальними розуміються склади, в яких відсутня система опалення, але створені всі умови для зберігання вантажів. Вони найчастіше використовуються, щоб складувати металопродукцію (чорні метали, кольорові і сплави), вироби з деревини, будівельні матеріали (у тому числі сипучі і кахельна плитка), техніку, спецобладнання, інвентар та ін. Взяти в оренду неопалювальний склад вигідно для зберігання автомобільних шин, запасних частин для різних агрегатів, транспортних засобів, товарів з ПВХ і інших композитних матеріалів, вовни, бавовни, інше.

Склади без опалення можуть бути: закриті, напівзакриті (одна / дві стіни), відкриті (найчастіше вони мають тільки дах).

Клас об’єкта визначає умови зберігання на неопалювальному складі:

 1. Мінімальні умови зберігання забезпечуються у приміщеннях класу C і D. Під них використовують підвали або виробничі площі, ангари. Висота стель невелика: для класу С вона складає від 4 метрів. Підлога має покриття з бетону або асфальту. Не варто розраховувати на охорону і пожежну безпеку.
 2. Склади категорії В і В+ розташовуються на реконструйованих площах і надають більш вигідні умови зберігання. Мінімальна висота стель 6-8 метрів. Передбачені зручні під’їзди для транспорту і платформи, що полегшують переміщення товарів. Зазвичай, у таких складів розвинена інфраструктура: на території можуть знаходитися туалет для персоналу, душові, тощо. Обов’язково забезпечена цілодобова охорона і захист від виникнення пожежі. Об’єкти класу В+ облаштовані автоматичними воротами, відеоспостереженням. Розташовуються поблизу автомагістралей або залізничних шляхів.
 3. Умови преміум класу надають приміщення категорії А і А+. Це сучасні комплекси, збудовані за спеціальними проектами. Підлога вкрита бетоном з покриттям, що запобігає осіданню пилу і витримує високі навантаження. Висота стель тут значно вища (мінімум 10-13 метрів), що дозволяє розмістити багатостелажне складське устаткування. Дотримується пожежна безпека з оповіщенням. Ведеться відеоспостереження. Забезпечується охорона 24/7. Продумані і облаштовані під’їзні шляхи. Є платформи для зручності завантаження/розвантаження. Може бути облаштований майданчик для паркування великогабаритного транспорту. У складах, що належать до А+ орендарю можуть запропонувати підготовлену команду з обслуговування.

Знаючи градацію складських об’єктів, набагато простіше вибрати той, який ідеально підійде конкретному бізнесу. Складно сказати однозначно, який склад краще, без урахування індивідуальних вимог наймача.

Яка температура повітря на неопалюваному складі?

Перед тим, як прийняти рішення про оренду неопалювального складу, слід ознайомитися з тим, як змінюється тут температура в залежності від погодних умов в різні пори року.

Стабільний температурний режим на всіх ділянках простору підтримувати складно. Стіни, що розташовуються з південного боку, добре прогріваються вдень і температура біля них вище, ніж у північних стін. У холодну пору всередині буде тепліше, ніж зовні, а відносна вологість нижче. У теплі періоди в приміщенні показники термометра будуть нижчими, а відносна вологість збільшиться.

Спостерігається така залежність всередині об’єкта:

 • при низькій температурі в нижньому ряді одного штабеля і всередині показники майже ідентичні;
 • при плюсовій – найбільш стабільною буде температура в нижніх шарах, а в верхніх вона залежить від змін, що відбуваються зовні будівлі.

Восени і навесні неопалювальні склади потребують посиленої вентиляції. Це необхідно для того, щоб зрівняти температуру навколишнього середовища з температурою продукції, що знаходиться у камері. В іншому випадку можна зіткнутися з тим, що у весняну пору на поверхні збережених товарів буде утворюватися  конденсат, а в осінній період волога буде збиратися всередині, і товар зіпсується. Радимо взяти на озброєння правило стежити за вентиляцією і регулювати її в залежності від змін зовнішніх температур. До того, що вантаж буде ставати сирим, призведе також часте відкривання дверей, несистемні періоди завантаження/розвантаження продукції. В результаті цього температурні фронти переміщаються інтенсивніше і, як наслідок, відбуваються коливання вологості, порушуються умови температури зберігання.

Важливо враховувати оптимальні варіанти температурного режиму і вологості для товарів, що підлягають зберіганню в неопалювальних складських приміщеннях. Ось деякі приклади:

 • вироби з кольорових і чорних металів вимагають таких умов: вологість в межах 30% – 50%, температура від + 8 °C до + 12 °C;
 • автомобільні шини та інші товари з гуми потребують вологості від 50% до 60%, допустимі температурні коливання від 0 °C до + 10 °C;
 • текстильним матеріалам підійде температура від + 10 °C; до + 16 °C; при вологості не більше 60%;
 • шкірі і виробам з неї досить 50% вологості, а температура може коливатися від + 5 °C до + 19 °C;
 • для чаю немає температурних обмежень, а вологість не повинна перевищувати 60%;
 • рибні консерви, консервовані овочі та фрукти оптимально зберігати при температурі від 0 °C до + 10 °C, вологість може доходити до 75%.

Щоб не допускати різких перепадів температури у приміщенні, слід рідше відкривати двері без особливої ​​потреби. Розподіляючи товари, необхідно враховувати, що найбільша вологість буде ближче до підлоги, а в верхніх шарах вона зменшується.

Взимку, особливо при сильних морозах, якщо є необхідність, можливе підключення обігріву. Для цього використовують теплові гармати.

Де зняти неопалювальні склади в оренду?

В Україні вартість оренди неопалювального складу у порівнянні з іншими складськими приміщеннями відносно невисока. Але ціна не завжди повинна бути основним критерієм. Важливо знайти об’єкт, у якому забезпечені хороші або прийнятні умови зберігання продукції.

Знайти такі непросте завдання. Доводиться переглянути дошки приватних оголошень та аналогічні портали, ознайомитися з пропозиціями агентств нерухомості, вивчити локальні бази даних. Однак співпраця з неперевіреними приватниками нерідко обертається неприємностями. Щоб не зіткнутися з недобросовісними орендодавцями, краще звернутися до фахівців, які спеціалізуються на складській нерухомості. З їх допомогою ви точно підберете оптимальний варіант, який влаштує ціною, класом, зручністю розташування, наявністю під’їзних шляхів і т.п. Складські приміщення оцінюють за кількома критеріями. Варто враховувати:

 • чи відповідає сховище заявленому класу;
 • які реальні розміри самого приміщення і дверних прорізів;
 • географічне положення: близькість основних автомагістралей, залізничних шляхів, віддаленість від населеного пункту та інше;
 • чи є додаткові послуги та їхній характер;
 • стан всередині: наявність цвілі, тріщин, інших дефектів і неполадок.

Це дозволить встановити об’єктивну вартість оренди неопалювального складу.

Оренда неопалювального складу на WareTeka

WareTeka – це спеціалізована платформа для оренди або купівлі складських приміщень. У нас зібрана інформація по всій Україні. Тут ви знайдете місце для складування товарів в будь-якому населеному пункті своєї області, районі або в місцях, де налагоджена діяльність вашої компанії.

Зняти неопалювальні склади в оренду можна повністю або частково. Кожен об’єкт, представлений в каталозі, містить докладний опис технічних характеристик і особливостей. Поруч знаходиться інтерактивна карта, за допомогою якої можна визначити переваги розташування складу: віддаленість від населених пунктів, залізничні та автомобільні транспортні шляхи і т.п. Докладні фільтри дозволяють відібрати із загального списку тільки ті об’єкти, які відповідають необхідним критеріям.

 

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння