Всі Дії
Виробниче приміщення
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда та продаж виробничого приміщення

Оренда

Виробниче приміщення

7 010 770 грн
Організаційно-правова форма – приватне акціонерне товариство. Підприємство знаходиться в передгір’ї Кар [more]
Організаційно-правова форма – приватне акціонерне товариство. Підприємство знаходиться в передгір’ї Кар [more]

Оренда і продаж виробничих приміщень

Виробниче приміщення є капітальною нежитловою будівлею. На його території розташовуються склади, ангари та цехи. Тут можна зберігати різні види вантажів, наприклад, будівельні матеріали, робочі інструменти та обладнання. Ділянка може знаходитися під охороною і бути огородженою.

Виробничо-складський комплекс має більш розширену інфраструктуру з додатковими майданчиками, об’єктами адміністративного характеру та майстернями. Деякі приміщення повністю укомплектовані обладнанням та необхідними інструментами.

На сайті Wareteka ви можете відшукати оголошення “продам виробниче приміщення”. Також на платформі є пропозиції оренди. Ви можете взяти в оренду приміщення під виробництво повністю або частково. Зручні під’їзні шляхи до будівлі — один з факторів вибору приміщення.

Оренда промислових приміщень

Великі компанії з чітко налагодженими процесами віддають перевагу купити виробниче приміщення. Малі та середні підприємства беруть в оренду промислові приміщення, щоб не турбуватися про забезпечення приміщення необхідними комунікаціями і організовувати всі складські процеси самостійно.

Якщо ви хочете орендувати виробниче приміщення на короткий термін, обирайте місцерозташування для свого складу згідно з географією дистриб’юції. Місячна орендна плата встановлюється у вигляді фіксованого платежу за користування орендованим майном. У більшості випадків, орендар сплачує за утримання приміщення — платежі за комунальні послуги, вивіз сміття, прибирання території, інтернет, тощо.

Коли компанія знаходить відповідний варіант, орендар і орендодавець підписують договір про оренду. Зобов’язання обох сторін вказують у документі. Орендар і орендодавець несуть відповідальність за порушення умов договору. Наприклад, за несвоєчасну оплату та неналежний стан будівлі. Сторони також можуть розподілити обов’язки щодо поточного та капітального ремонту виробничого приміщення.

Дата передачі майна в оренду вказана в договорі. Автоматичну пролонгацію терміну дії договору можливо передбачити при його укладенні. Він розривається за ініціативи однієї зі сторін шляхом письмового попередження не менш ніж за три місяці до передбачуваної дати припинення договору.

Де можна орендувати виробниче приміщення в Україні?

Зазвичай виробничі приміщення можна орендувати в обласних центрах нашої країни або в передмістях, де є зручні транспортні сполучення. Склад повинен знаходитися в оптимальній доступності від головних торгових точок компанії. У невеликих містах виробничі приміщення представлені переобладнаними приміщеннями старої забудови.

На сайті Wareteka є зручні опції для фільтрації складів. Слід враховувати наступні характеристики:

  • Тип приміщення;
  • Клас складу;
  • Локація;
  • Метраж;
  • Тип оренди.

Місцерозташування складу впливає на вартість оренди і витрати на транспортування товарів до кінцевого споживача. Якщо бізнесу важлива швидкість доставки, то зручніше зняти виробниче приміщення в межах міста зі зручним транспортним сполученням.

Якщо ви плануєте використовувати склад для тривалого зберігання сезонної продукції, зверніть увагу на складську нерухомість за межами населеного пункту. На платформі WareTeka, відкриваючи вкладку “пошук складу”, ви можете помітити інтерактивну карту, де можна подивитися локацію всіх складів на території України.

Єдина класифікація для складського сегменту комерційної нерухомості допомагає полегшити пошук приміщень. Склади обирають в залежності від типу продукції, що зберігається на складі. На складах низького класу можна зберігати продукцію, що не вимагає суворих умов зберігання. Розглянемо їхні відмінності.

Склади класу D являють собою будівлі без опалення та сучасних пристосувань. Найчастіше, це колишні цехи великих виробничих підприємств, різні ангари, підвали, гаражі, автобази. Їх не має сенсу модернізувати, оскільки витрати можуть перевищити вартість покупки виробничого приміщення.

Перевагою класу С є відносно низька орендна вартість, яка підходить для індивідуальних підприємців. Тут можуть знадобитися додаткові витрати на обладнання додаткових воріт, місця для маневрування вантажного автотранспорту. Цей клас помітно поступається функціоналістю та оснащеностю наступним варіантам.

Напівпрофесійні склади В користуються попитом у бізнесменів будь-якої сфери діяльності, що представляють як великий, так і малий бізнес. Це відносно нові приміщення, або ті, що пройшли реконструкцію, в яких передбачається наявність сучасних протипожежних і охоронних пристроїв. До них висуваються вимоги щодо висоти стель, наявності автоматизованих воріт, парковки для розвантаження великовантажного автотранспорту, вантажних ліфтів.

Класи А — це сучасні об’єкти, оснащені високотехнологічними засобами зв’язку та безпеки. Вони були побудовані за допомогою міцних і дорогих матеріалів спеціально для ведення складської діяльності.

Об’єкти класу А+ використовують для вантажів із чітким дотриманням умова зберігання, що передбачає найвищу вартість оренди. Зазвичай, всередині таких складських приміщень присутня можливість регулювання температури, вологості, освітленості в залежності від виду товару, що зберігається.

Наша компанія надає безкоштовну консультацію для клієнтів, які зацікавлені в оренді приміщень під виробництво. Ми допомагаємо підібрати складське приміщення під потреби бізнесу за мінімально короткі терміни.

Як зняти в оренду виробниче приміщення?

Особливість веб-сервісу Wareteka у тому, що клієнт може обрати будь-яке зручне виробниче приміщення. Виробничі бази мають різні складські приміщення та адміністративно-побутовий корпус, ангари з ж/д рампою, пункт для ремонту автотехніки, тощо.

Опалювальний склад із закритою територією, що охороняється, і цілодобовим відеоспостереженням коштує дорожче, ніж оренда земельної ділянки.

Щоб підібрати об’єкт за вашими вимогами, скористайтеся нашим сервісом. Якщо ви не можете підібрати відповідне приміщення, напишіть нашому онлайн-консультанту.

Оренда приміщення під виробництво від Wareteka

Функціонал платформи WareTeka дозволяє відсортувати оголошення за обраними критеріями. Це робить пошук складу за вимогами простішим. Користувач може прочитати опис кожного оголошення та оцінити технічні характеристики приміщення.

У кожному оголошенні на WareTeka зазначено, яке додаткове обладнання є в приміщенні під виробництво. Наприклад, стелажі, системи опалення та вентиляції, відеоспостереження, тощо. Також на деяких об’єктах є докове обладнання, що дозволяє значно полегшити процес вантажно-розвантажувальних робіт.

Установка промислової підлоги, високі стелі та стіни з сендвіч-панелей, мостові крани чи підвісні кран-балки для зручності завантаження товарів у якості додаткової опції дозволяють поліпшити ефективність роботи складів.

Якщо Ви хочете обрати виробниче приміщення, але не можете знайти відповідне — зверніться до фахівців WareTeka за консультацією. Верифіковані власники та брокери продають і здають в оренду будівлі на платформі. Команда WareTeka підбере приміщення згідно з запитами вашого бізнесу.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння