Всі Дії
Земельна ділянка
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж земельних ділянок

На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.

До списку складів

Archived: 1 ila 150 hektar arasında arsa sat...

Köyde bulunan bir üretim ve depo kompleksinin yerleştirilmesi için 100 ila 15.000 dönümlük arsalar satışa sunulmuşt [more]
Köyde bulunan bir üretim ve depo kompleksinin yerleştirilmesi için 100 ila 15.000 dönümlük arsalar satışa sunulmuşt [more]
Більше
Продаж

Archived: Продаж земельної ділянки 410000 кв...

Пропонується на продаж земельну ділянку 41 га під розміщення логістичного центру розташованого в м Буча Бучацького [more]
Пропонується на продаж земельну ділянку 41 га під розміщення логістичного центру розташованого в м Буча Бучацького [more]
Більше

Archived: Satılık arsa 30400 m2. Velyka Olek...

Kiev bölgesi, Boryspil ilçesi, Velyka Oleksandrivka köyünde bulunan üretim ve depolama kompleksi için 304 dönümlük [more]
Kiev bölgesi, Boryspil ilçesi, Velyka Oleksandrivka köyünde bulunan üretim ve depolama kompleksi için 304 dönümlük [more]
Більше
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Складські послуги

Компанія CAT Cargo Logistics Ukraine надає п...

CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
Складські послуги

Зберігання та складські послуги на складі А-...

Українська логістична компанія пропонує зберігання на складі класу А. На складі надаються послуги: Фулфілмент. Пале [more]
Українська логістична компанія пропонує зберігання на складі класу А. На складі надаються послуги: Фулфілмент. Пале [more]

Земельні ділянки — оренда і продаж

Земля в Україні є найціннішим ресурсом поряд з іншими природними багатствами. Земельна ділянка є відкритим ґрунтовим майданчиком під розміщення великогабаритного вантажу, або асфальтованою площею, призначеною для споруд підприємства. Її можна використовувати під торгові площі, зберігання різних видів товарів (сипучих вантажів), базу для зберігання металевих виробів, виробництво, склад відкритого зберігання, вантажне СТО, логістичний центр.

Компанія має можливість проектувати будь-яку нерухомість на майданчику, якщо вона має кошти, щоб купити землю. Якщо ви хочете вкласти капітал спочатку в розвиток компанії, а не відразу в територію, оренда земельної ділянки підійде для бізнесу на початкових стадіях.

Як купити земельну ділянку

Продаж земельних ділянок, як відкритих територій різної площі, проводиться верифікованими брокерами та власниками. Вдале придбання земельної ділянки частково залежить від того, наскільки правильно ви підібрали об’єкт під свої потреби.

На етапі вибору, визначтеся, для якої мети він вам потрібен. Від типу грунту буде залежати, чи зможете ви тут побудувати будівлю з підвалом, або доведеться обмежуватися тільки наземними конструкціями.

Земельні ділянки з хорошими умовами зазвичай знаходяться під цілодобовою охороною. Бажано, щоб на ділянці був газ, електрика, водопровід і каналізація. Поруч можливе місцезнаходження адміністративних будівель з офісним приміщенням.

Перед придбанням землі рекомендується зробити її детальний огляд. При купівлі ділянки клієнт купує і всю техніку, що знаходиться на ній. На повністю огородженій по всьому периметру території можуть залишатися козлові крани, балки або навантажувачі.

Грошова вартість визначається, виходячи з діючих в даній місцевості нормативних цін на земельні ділянки відповідних категорій. Перш ніж погоджуватися на озвучену вартість, вивчіть ціни на ринку в аналогічному сегменті. Порівняйте, оцініть розвиненість інфраструктури, факт наявності комунікацій і транспортних розв’язок.

Простий продаж земельної ділянки в Україні

Продаж земельної ділянки — один із способів миттєво примножити капітал і інвестувати його в подальші активи. З WareTeka ви зможете продати земельну ділянку досить швидко і за гарною ціною, вказавши всю інформацію в оголошенні. Вирішальним фактором для покупця будуть опис і фотографії об’єкта, тому подбайте про якісну зйомку і відповідний вид вашої ділянки.

Процес продажу умовно можна розділити на такі етапи:

  • зазначення технічних даних ділянки: кадастровий номер, схема розташування, площа, призначення;
  • визначення вартості нерухомості відповідно до ринкової ціни;
  • підготовка списку документів, необхідних для угоди;
  • пошук потенційних покупців;
  • укладення договору купівлі-продажу..

Після огляду землі покупцем, сторони готують документи та договір на підпис. Вони зобов’язуються протягом трьох робочих днів з моменту його підписання звернутися в реєстраційний орган для реєстрації права власності на вказане майно на ім’я покупця. Об’єктом договору може бути тільки земельна ділянка, що пройшла державний кадастровий облік.

Площа земельної ділянки повинна бути чітко вказана в юридичних документах (свідоцтві). Слід перевірити, що земельна ділянка нікому не продана, не подарована, не закладена чи заарештована. Порядок і терміни сплати землі покупцем визначається в договорі за згодою сторін.

Як знайти вільну земельну ділянку в Україні

Різні території, готові до експлуатації, зараз надаються в оренду на вигідних умовах. Часткова оренда землі дозволяє обрати ділянку для різного цільового призначення (промисловості, сільського господарства або ремонтних робіт).

Проаналізувавши ринок складської нерухомості, можемо зробити висновок, що в Україні переважають земельні ділянки з низькими експлуатаційними характеристиками. Вимоги до них мінімальні, але все ж основні зручності є — стоянки для вантажних автомобілів, контрольно-пропускний режим, покриття підлог.

Важливою перевагою є низька щодо інших категорій складських приміщень вартість оренди, адже не обов’язково орендувати висококласну будівлю з найкращими умовами для зберігання автотранспорту або металевих виробів.

Скільки коштує оренда землі в Україні

Вартість земельної ділянки залежить від її місця розташування (жвава магістраль або тихе передмістя) та площі. Вони централізовані в обласних центрах та Києві.

Інфраструктура відіграє тут важливу роль. Якщо в наявності є діюча ж/д гілка для імпортних і експортних операцій, або зручний бетонний майданчик для під’їзду і завантаження великотоннажного транспорту, то ділянка коштує дорожче.

Власники, які не поспішатимуть продати земельну ділянку, а будуть здавати її в оренду, зможуть отримувати пасивний дохід.

Договір оренди земельної ділянки може бути розірваний в односторонньому порядку лише у разі порушення умов:

  • затримка виплати оренди більш, ніж на 3 місяці;
  • використання землі не за цільовим призначенням;
  • передача землі в суборенду без згоди орендодавця.

Кожен договір має свої особливості, пов’язані зі специфікою землі, термінами, ймовірними ризиками, вимогами сторін.

Земельні ділянки в оренду на WareTeka

Якщо ви хочете купити або орендувати земельну ділянку, відкрийте вкладку “пошук складу” і скористайтеся фільтрами платформи WareTeka. Вибирайте “земельну ділянку” за типом складу. Ви можете відсортувати пропозиції за локацією, метражем, типом оренди, візуальним представленням, щоб бачити лише релевантні варіанти. Також можна налаштувати ціновий діапазон.

Команда WareTeka постійно збирає актуальні пропозиції з оренди землі та верифікує їх. Почніть працювати з платформою, щоб підібрати нерухомість під потреби вашої компанії.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння