Всі Дії
Земельна ділянка
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області

Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!

//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Сховати карту
Показати карту

Оренда і продаж земельних ділянок

Продаж

Продаж земельних ділянок 640000 кв.м. с. Мал...

70 грн за кв.м.
Пропонується на продаж 33 земельних ділянки 64 га під розміщення логістичного центру, можливо розподіл від 6 Га, ро [more]
Пропонується на продаж 33 земельних ділянки 64 га під розміщення логістичного центру, можливо розподіл від 6 Га, ро [more]
Продаж

Продаж земельної ділянки 410000 кв.м. м. Буч...

408 грн за кв.м.
Пропонується на продаж земельну ділянку 41 га під розміщення логістичного центру розташованого в м Буча Бучацького [more]
Пропонується на продаж земельну ділянку 41 га під розміщення логістичного центру розташованого в м Буча Бучацького [more]
Продаж

Продаж земельної ділянки 362 сотки с. Копилі...

216 грн за кв.м.
Пропонується на продаж земельну ділянку 362 сотки під розміщення логістичного центру розташованого в с. Копилів Мак [more]
Пропонується на продаж земельну ділянку 362 сотки під розміщення логістичного центру розташованого в с. Копилів Мак [more]

Продам фасадну ділянку 60 сот, Мелітопольськ...

500 000 грн
Продам фасадну ділянку 60 сот траса Харків-Сімферополь недалеко від с. Нове, Мелітопольського району на перехресті [more]
Продам фасадну ділянку 60 сот траса Харків-Сімферополь недалеко від с. Нове, Мелітопольського району на перехресті [more]
Показати ще 12 складів

Земельні ділянки — оренда і продаж

Земля в Україні є найціннішим ресурсом поряд з іншими природними багатствами. Земельна ділянка є відкритим ґрунтовим майданчиком під розміщення великогабаритного вантажу, або асфальтованою площею, призначеною для споруд підприємства. Її можна використовувати під торгові площі, зберігання різних видів товарів (сипучих вантажів), базу для зберігання металевих виробів, виробництво, склад відкритого зберігання, вантажне СТО, логістичний центр.

Компанія має можливість проектувати будь-яку нерухомість на майданчику, якщо вона має кошти, щоб купити землю. Якщо ви хочете вкласти капітал спочатку в розвиток компанії, а не відразу в територію, оренда земельної ділянки підійде для бізнесу на початкових стадіях.

Як купити земельну ділянку

Продаж земельних ділянок, як відкритих територій різної площі, проводиться верифікованими брокерами та власниками. Вдале придбання земельної ділянки частково залежить від того, наскільки правильно ви підібрали об’єкт під свої потреби.

На етапі вибору, визначтеся, для якої мети він вам потрібен. Від типу грунту буде залежати, чи зможете ви тут побудувати будівлю з підвалом, або доведеться обмежуватися тільки наземними конструкціями.

Земельні ділянки з хорошими умовами зазвичай знаходяться під цілодобовою охороною. Бажано, щоб на ділянці був газ, електрика, водопровід і каналізація. Поруч можливе місцезнаходження адміністративних будівель з офісним приміщенням.

Перед придбанням землі рекомендується зробити її детальний огляд. При купівлі ділянки клієнт купує і всю техніку, що знаходиться на ній. На повністю огородженій по всьому периметру території можуть залишатися козлові крани, балки або навантажувачі.

Грошова вартість визначається, виходячи з діючих в даній місцевості нормативних цін на земельні ділянки відповідних категорій. Перш ніж погоджуватися на озвучену вартість, вивчіть ціни на ринку в аналогічному сегменті. Порівняйте, оцініть розвиненість інфраструктури, факт наявності комунікацій і транспортних розв’язок.

Простий продаж земельної ділянки в Україні

Продаж земельної ділянки — один із способів миттєво примножити капітал і інвестувати його в подальші активи. З WareTeka ви зможете продати земельну ділянку досить швидко і за гарною ціною, вказавши всю інформацію в оголошенні. Вирішальним фактором для покупця будуть опис і фотографії об’єкта, тому подбайте про якісну зйомку і відповідний вид вашої ділянки.

Процес продажу умовно можна розділити на такі етапи:

  • зазначення технічних даних ділянки: кадастровий номер, схема розташування, площа, призначення;
  • визначення вартості нерухомості відповідно до ринкової ціни;
  • підготовка списку документів, необхідних для угоди;
  • пошук потенційних покупців;
  • укладення договору купівлі-продажу..

Після огляду землі покупцем, сторони готують документи та договір на підпис. Вони зобов’язуються протягом трьох робочих днів з моменту його підписання звернутися в реєстраційний орган для реєстрації права власності на вказане майно на ім’я покупця. Об’єктом договору може бути тільки земельна ділянка, що пройшла державний кадастровий облік.

Площа земельної ділянки повинна бути чітко вказана в юридичних документах (свідоцтві). Слід перевірити, що земельна ділянка нікому не продана, не подарована, не закладена чи заарештована. Порядок і терміни сплати землі покупцем визначається в договорі за згодою сторін.

Як знайти вільну земельну ділянку в Україні

Різні території, готові до експлуатації, зараз надаються в оренду на вигідних умовах. Часткова оренда землі дозволяє обрати ділянку для різного цільового призначення (промисловості, сільського господарства або ремонтних робіт).

Проаналізувавши ринок складської нерухомості, можемо зробити висновок, що в Україні переважають земельні ділянки з низькими експлуатаційними характеристиками. Вимоги до них мінімальні, але все ж основні зручності є — стоянки для вантажних автомобілів, контрольно-пропускний режим, покриття підлог.

Важливою перевагою є низька щодо інших категорій складських приміщень вартість оренди, адже не обов’язково орендувати висококласну будівлю з найкращими умовами для зберігання автотранспорту або металевих виробів.

Скільки коштує оренда землі в Україні

Вартість земельної ділянки залежить від її місця розташування (жвава магістраль або тихе передмістя) та площі. Вони централізовані в обласних центрах та Києві.

Інфраструктура відіграє тут важливу роль. Якщо в наявності є діюча ж/д гілка для імпортних і експортних операцій, або зручний бетонний майданчик для під’їзду і завантаження великотоннажного транспорту, то ділянка коштує дорожче.

Власники, які не поспішатимуть продати земельну ділянку, а будуть здавати її в оренду, зможуть отримувати пасивний дохід.

Договір оренди земельної ділянки може бути розірваний в односторонньому порядку лише у разі порушення умов:

  • затримка виплати оренди більш, ніж на 3 місяці;
  • використання землі не за цільовим призначенням;
  • передача землі в суборенду без згоди орендодавця.

Кожен договір має свої особливості, пов’язані зі специфікою землі, термінами, ймовірними ризиками, вимогами сторін.

Земельні ділянки в оренду на WareTeka

Якщо ви хочете купити або орендувати земельну ділянку, відкрийте вкладку “пошук складу” і скористайтеся фільтрами платформи WareTeka. Вибирайте “земельну ділянку” за типом складу. Ви можете відсортувати пропозиції за локацією, метражем, типом оренди, візуальним представленням, щоб бачити лише релевантні варіанти. Також можна налаштувати ціновий діапазон.

Команда WareTeka постійно збирає актуальні пропозиції з оренди землі та верифікує їх. Почніть працювати з платформою, щоб підібрати нерухомість під потреби вашої компанії.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння