Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

BERGER CARGO

Про нас

«БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА» – логістичний оператор, який надає повний цикл організації складського зберігання і обробки вантажів, автомобільних, морських і авіаперевезень, а також митно-брокерського оформлення «під ключ».
«БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА» на ринку всього кілька років і, мабуть, в цьому їх перевага. Компанії вдалося запропонувати кардинально новий підхід до обслуговування, ніж вона завоювала довіру клієнтів зі світовим ім’ям. Серед клієнтів цього логістичного оператора виробники побутової техніки та товарів широкого вжитку, промислові і рітейл-компанії, імпортери і міжнародні благодійні організації. «БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА» запрошує підприємців в світ нового логістичного сервісу.

BERGER CARGO - 2

СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ

“БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА” максимально оптимізує логістичний ланцюг. Поки ви розвиваєте свій бізнес, ми займаємося організацією складського господарства, яке включає в себе:

 • Поштучний, якісний і кількісний прийом товару в різних видах упаковки;
 • Сортування й зберігання;
 • Відбір товару;
 • Відстеження термінів придатності, облік сезонності і розпродажів;
 • Прийом повернень;
 • маркування;
 • Формування акційних наборів;
 • Проведення інвентаризацій (надання звітності, аналіз результатів).

BERGER CARGO - 3

СКЛАДСЬКІ ПОТУЖНОСТІ

Логістичний комплекс «БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА» знаходиться всього в 16 км від столиці України і в 8 км від аеропорту «Бориспіль» – в с. Велика Олександрівка Бориспільського району. Вдале розташування дає можливість знизити витрати на транспортування вантажів. Загальна площа складських приміщень 20 000 кв.м. Ця будівля класу «В +» з
антипиловим покриттям підлоги. На складі підтримується постійний температурний режим від +15 до +24 Сo. Встановлено надійні система пожежної сигналізації, працює цілодобова охорона і відеоспостереження по всій території.

СКЛАДСЬКА ТЕХНІКА

Додаткова перевага організації складського господарства від «БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА» – повне технічне оснащення потужною розвантажувально-навантажувальною технікою. Наприклад, для обробки і зберігання трансформаторів, генераторів, ліфтів і будівельних матеріалів використовується дизельний навантажувач вантажопідйомністю 5 тонн. А для великогабаритної побутової техніки, такої як холодильники, морозильні камери, пральні машини – електричний навантажувач із захопленням для побутової техніки. Так, сучасна техніка допомагає піклуватися про товар клієнтів.

BERGER CARGO - 4

«БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА» бере на себе повну відповідальність за збереження товару. А значить, відноситься до кожної упаковки з такою ж цінністю, як до власного майна.

BERGER CARGO - 5

 

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння