Підберіть надійного брокера

Результати пошуку

Брокери

Підприємцям дуже важливо економити час для багатьох питань, що вимагають швидкого рішення. Якщо юридичним і фізичним особам потрібно нове приміщення, вони звертаються до посередника на ринку нерухомості, – брокера, який запропонує зручні варіанти.

CBRE

CBRE

вул. Велика Васильківська, м. Київ
ASTRA GROUP

ASTRA GROUP

вул. Богдана Хмельницького 16-22, м. Київ
Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield

вул. Б. Хмельницького, м. Київ

Брокерські послуги в логістиці

Брокер – це представник агентства або ліцензованої брокерської компанії, який виконує посередницьку діяльність при укладанні угод і допомагає клієнтам у вирішенні питань купівлі, продажу або здачі в оренду приміщень. Брокери оцінюють комерційну нерухомість, оформляють документи і допомагають при взаєморозрахунках. Вони отримують за угоди комісійну винагороду, що розраховується як фіксована сума або відсоток від вартості об’єкта.
Брокерські послуги включають консультаційну, пріоритетну, інформативну та функцію прозорості (обов’язок інформувати клієнта про всі дії по замовленню). Концепція проектів, яка формується на основі консультаційної підтримки, спрямована на позначення цільових груп клієнтів і кількість передбачуваних орендарів. Брокери консультують власників об’єктів з питань планування та оптимальної послідовності здачі приміщень.
Як показує практика, за допомогою брокера оптимізуються фінансові потоки для двох сторін угоди, підвищується ефективність комерційної реалізації проектів і прискорюється пошук приміщень.У секторі складської нерухомості немає місця прорахункам, тому що некоректне представлення інтересів орендаря або орендодавця може вплинути на бізнес.

У брокера з нерухомості безліч обов’язків, але давайте позначимо найосновніші:

  • розгляд цінових пропозицій, професійний пошук орендарів або покупців;
  • пропозиція відповідних варіантів на підставі інтересів клієнта;
  • консультації щодо найкращих умов оренди-продажу об’єкта;
  • організація і проведення переглядів об’єкта;
  • надання документів та іншої інформації про об’єкт;
  • координація рекламної кампанії для залучення клієнтів, брендинг об’єктів нерухомості;
  • допомога під час узгодження договору оренди-продажу;
  • супровід укладання угоди.

Брокери повинні вміти знаходити спільну мову з різними людьми, так як вміння домовлятися допомагає уникнути багатьох помилок і затримок. Якщо вони представляють інтереси орендарів, то ведуть переговори; якщо фірм і орендодавців – виконують аналіз сильних і слабких сторін об’єкта, аналізують конкурентів і досліджують орендні ставки.

Послуги брокера по комерційній нерухомості – це багатоетапна робота, яка включає грамотно організовану рекламну кампанію, і призводить до складання правильного договору оренди. У сферу впливу брокерів в логістиці, діяльність яких сьогодні, в основному, зосереджена в Києві, поступово додається регіональний ринок. Це пов’язано з активним розвитком комерційної нерухомості і виходом міжнародних інвестиційних компаній на ринок України.

Брокерські компанії України

В Україні брокерські послуги на майданчику WareTeka представлені компаніями “Астра-Київ” і CBRE. Наприклад, “Астра-Київ” функціонує як агентство нерухомості (послуги для власників, девелоперів, орендарів і покупців складської і торгової нерухомості) і дослідник в сфері маркетингу. Вона забезпечує підтримку замовника на всьому етапі робіт: допомога в розробці найбільш ефективної стратегії пошуку об’єкта, підготовка порівняльного аналізу технічних і комерційних параметрів, мінімізація ризиків, консультація щодо вибору найкращих варіантів, сприяння в отриманні найбільш вигідних пропозицій від власників.  CBRE, як міжнародна консалтингова фірма, давно на ринку нерухомості, і має офіси в більш ніж 100 країнах світу.

Затребуваність послуг брокерів зростає, так як кількість пропозицій на ринку комерційної нерухомості постійно збільшується. Ми стежимо за розвитком даного сегмента, і запевняємо, що перевірені брокерські компанії з майданчика WareTeka повідомлять Вам все про найактуальніші, вигідні пропозиції ринку і направлять бізнес по правильному курсу до прибутку!

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння