Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати
Результати пошуку

FAQ

Список найпопулярніших запитань:

Що таке WareTeka?

WareTeka – це платформа, яка спеціалізується на складської нерухомості і послуги в сфері логістики. Тут власники бізнесу знаходять відповідні склади для оренди або купівлі; партнерів для аутсорсингу логістики; сертифікованих брокерів. Власники складів розміщують на WareTeka оголошення про здачу в оренду складських приміщень і скорочують час на закриття угоди.

Чим WareTeka відрізняється від інших сайтів для оренди нерухомості?

Платформа працює тільки з вузьким сегментом комерційної нерухомості – складськими приміщеннями. На відміну від інших майданчиків, ми оптимізували роботу з пошуку складів. Ви можете шукати пропозиції по важливим критеріям: класу, типу, локації, виду угоди, кількості необхідних площ. Система фільтрів допомагає бізнесу відсіювати нерелевантні пропозиції.

Кому допомагає WareTeka?

Ми допомагаємо:

  • Малому та середньому бізнесу. Якщо ви шукаєте склад для оренди, скористайтеся системою фільтрів для пошуку приміщення. Це допоможе вибрати варіант під завдання компанії. Щоб оптимізувати витрати на логістику, знайдіть надійного 3PL-оператора. WareTeka зібрала базу логістичних провайдерів. Якщо ви не знаєте, як підібрати підходящий склад – зверніться за допомогою до брокерів. Вони запропонують оптимальні варіанти.
  • Власникам складів. Здавайте і продавайте приміщення на WareTeka. Додайте оголошення на платформі, – це займе не більше 10 хвилин. Керуйте рекламними кампаніями або зверніться за допомогою до фахівців WareTeka. Ми допоможемо скоротити час на пошук відповідного клієнта і підписання договору.
  • 3PL-операторам. Розширюйте операційну діяльність – шукайте додатковий складський простір. WareTeka допомагає знайти склад в будь-якій точці України. Також тут ви можете знайти нових клієнтів і допомогти їм підвищити якість клієнтського сервісу.
  • Брокерам. Станьте партнером платформи і допомагайте розвивати ринок складської логістики. На платформі ви можете знайти цікавих клієнтів і допомогти їм вести операції з складською нерухомістю.

Наше завдання – об’єднати всіх, хто пов’язаний зі складською логістикою.

Які послуги пропонують на сайті?

Партнери платформи пропонують комплекс складських послуг:

  • Перевезення – відправляйте вантажі у будь-яку точку України. Ваш логістичний партнер підбере оптимальну машину і маршрут.
  • Упаковка – подбайте про безпечне транспортування і репутації бренду. 3PL-оператор упакує товар згідно зі стандартами.
  • Відповідальне зберігання – віддайте товар на склад і сплачуйте тільки за займану площу. Це альтернатива оренді складу для бізнесу з невеликим товарообігом.
  • Крос-докінг – підвищуйте швидкість доставки замовлень кінцевого споживача. Метод крос-докінгу підходить компаніям з різноманітним асортиментом.
  • FTL / LTL перевезення – оптимізуйте витрати на транспортування. Ваш логістичний провайдер запропонує кращий варіант в залежності від кількості та асортименту товару.
  • Фулфілмент – підвищуйте швидкість обробки замовлень покупців. Фулфілмент-оператори зберігають товар на своєму складі, укомплектовують і відправляють клієнтам. Ви платите тільки за обробку замовлення.

Чому варто використовувати WareTeka?

Ми пропонуємо зручні інструменти пошуку складів і логістичних партнерів – все, що потрібно для складської логістики в одному місці. Це економить час користувачів сайту. Ми допомагаємо знаходити найкращі рішення для бізнесу – просто зверніться за допомогою до фахівців WareTeka.

Як шукати склади на сайті?

Використовуйте форму, яка знаходиться вгорі головної сторінки сайту. У списку оберіть критерії, – локацію, тип, клас, дія, місто, метраж, тип оренди. Натисніть на кнопку “Пошук”. Система відбере релевантні пропозиції. Щоб планувати транспортні потоки, подивіться місце розташування складу на інтерактивній карті.

Чому варто розмістити склад на WareTeka?

Наша головна мета – допомогти власнику складу знайти клієнта якомога швидше. Додайте оголошення і стежте за статистикою переглядів оголошення в особистому кабінеті. Щоб скоротити час на операцію, плануйте рекламні кампанії. При необхідності, фахівці платформи запропонують кілька пакетів послуг для просування.

Як підвищити шанси на оренду мого складу?

Ми розробили поля, які потрібно заповнити при додаванні оголошення на сайт. Щоб підвищити шанси на оренду, рекомендуємо заповнити всю інформацію про приміщення, – вид угоди, клас і тип складу, вартість, площа, характеристики. Також не забудьте детально розповісти про пропозицію. Наприклад, наявність офісного простору або зручного під’їзду буде плюсом. Додайте фотографії складу з високою роздільною здатністю.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння