3PL-оператори в Україні

Результати пошуку

3PL-оператори в Україні

Послуги складської логістики

Повний контроль логістики на всіх етапах. 3PL-компанії платформи WareTeka готові взяти всі логістичні операції під свою відповідальність. Клієнти отримують замовлення точно в строк, а ви – бездоганну якість сервісу.

Транспортні провайдери пропонують оптимальні рішення для малого, середнього і великого бізнесу за адекватною ціною.

Нижче наведено список надійних 3PL операторів України, які є кращими в сфері складської логістики і якісно надають свої послуги протягом багатьох років.

WareTeka On-Demand

Ми допоможемо підібрати найкращого 3PL-оператора

Шукаєте логістичного провайдера?
Зверність до нас і ми знайдемо найкращого партнера для вашого бізнесу/під ваш запит

ТОВ «МОФ»

ТОВ «МОФ»

Київська обл, Києво-Святошинський р-н
PAKLINE GROUP

PAKLINE GROUP

м. Дніпро

Особливості роботи 3PL компаній

3PL-оператори мають власний автопарк для транспортування вантажів, складські комплекси, експедиторську службу. Великі логістичні провайдери інвестують в розробку спеціалізованого програмного забезпечення, що підвищує ефективність роботи.

3PL-оператори України: як вибрати надійного провайдера

Підприємства, які піклуються про збереження вантажів та якість надання послуг, ставляться до вибору логістичних 3PL компаній відповідально.
Кілька порад, які допоможуть підібрати надійного провайдера:

 • Довірте логістику одній компанії. Це значно скорочує кількість ланок в ланцюжку і спрощує управління всіма процесами.
 • 3PL компанія повинна підтримувати якість клієнтського сервісу на високому рівні.
 • Вибирайте логістичного провайдера з великим переліком послуг. Коли компанія почне зростати, список вимог до 3PL-оператора збільшиться. Якщо провайдер забезпечує потреби бізнесу на будь-якому етапі, немає необхідності часто шукати нових підрядників.
 • Віддайте перевагу логістичним операторам з хорошим IT-потенціалом і електронним документообігом. Вартість послуг таких компаній вище, але в майбутньому вони окупаються за рахунок низької ймовірності помилок в роботі.

У зв’язку з високими темпами зростання українського e-commerce, ринок 3PL логістики постійно зростає. Сьогодні можна підібрати провайдера, який буде відповідати вимогам бізнесу на 100%. У ТОП 3PL компаній України входять Raben Ukraine, FM Logistics, Meest Express, Denka Logistics.

Відповідальне зберігання, транспортування товарів, крос-докінг – які послуги надають 3PL-оператори:

Співпраця з 3PL-провайдерами – це повна передача процесів логістики іншій стороні. Залежно від потреб бізнесу, до переліку послуг логістичного аутсорсингу входять:

 • Надання складів відповідального зберігання. Це можливість розмістити вантаж для зберігання на певний термін на складі 3PL-провайдера без оренди приміщення. Замовник оплачує послугу тільки за фактом зберігання. Вартість залежить від займаного на складі простору. Логістична компанія відповідає за збереження вантажу на період зберігання і гарантує розміщення товару з урахуванням норм для кожної категорії продукції.
 • Вивантаження товарів. Транспортна компанія доставляє вантаж на склад, де оператор перевіряє продукцію на предмет якості, наявності пошкоджень. В ході огляду складається звіт, де фіксуються зауваження.
 • Наскрізне складування (cross-docking). Це перевалка вантажів з одного транспортного засобу на інший без проміжного етапу довготривалого зберігання. Послуга користується попитом серед компаній, яким важлива швидкість отримання товару.
 • Пакування, фасування та маркування продукції. Послуга допомагає збільшити впізнаваність бренду, ідентифікувати характеристики конкретного товару.
 • Управління запасами підприємства. Завдяки впровадженню WMS, 3PL-оператори беруть на себе турботи щодо відстеження витрат товарів на складі, інформування власників вантажів про наявність запасів, обробки замовлень від покупців.
 • Ведення звітної документації. Системи автоматизації складської логістики дозволяють 3PL-операторам в реальному часі вести документацію про рівень запасів продукції, терміни зберігання товарів, швидкість витрачання ресурсів і так далі.
 • Перевезення і розподіл вантажів. Логістичний 3PL-провайдер відповідає не тільки за переміщення товарів з точки А в точку Б, а й грамотно планує місце збереження вантажів для швидкої доставки споживачеві в кінцевому результаті. Планування збільшує задоволеність сервісом, знижує витрати на управління ланцюгами поставок.

Статистика показує, що понад 60% українських компаній вважають за краще віддати логістику на аутсорсинг.

Ціни на складські послуги

Вартість послуг за зберігання товарів залежить від типу бізнесу і обсягів продукції. Таким чином, ціна на складські послуги розраховується індивідуально згідно з параметрами:

 • Вага і габарити продукції. Транспортування великовагових вантажів значно ускладнює транспортування товару до складського приміщення, а зберігання негабаритної продукції вимагає грамотного планування місця на складі. Ці фактори впливають на кінцеву вартість складських послуг.
 • Необхідні умови для зберігання вантажу. Такі категорії товарів, як, наприклад, харчова або фармацевтична продукція, вимагають дотримання чітких температурних режимів під час зберігання, що впливає на вартість.
 • Тип складської послуги. Транспортні компанії пропонують зняти приміщення для зберігання продукції в оренду або скористатися послугою відповідального зберігання. У першому випадку замовник сплачує вартість оренди за місяць (найчастіше, вона розраховується виходячи з необхідної площі). Відповідальне зберігання передбачає одноразову оплату в залежності від тривалості перебування вантажу на складі і його обсягу. Як правило, при відповідальному зберіганні вартість складських послуг значно знижується.
 • Надання додаткових послуг. Наприклад, навантаження і розвантаження товарів вручну або за допомогою техніки, упаковка, сортування продукції.

Платформа WareTeka допомагає ознайомитися з переліком послуг 3PL-провайдерів і вибрати надійного партнера для логістичних потреб бізнесу.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння