Виберіть надійного логістичного оператора

Результати пошуку

3PL оператори України

Послуги складської логістики

Повний контроль логістики на всіх етапах. 3PL-компанії платформи WareTeka готові взяти всі логістичні операції під свою відповідальність. Клієнти отримують замовлення точно в строк, а ви – бездоганну якість сервісу.

Транспортні провайдери пропонують оптимальні рішення для малого, середнього і великого бізнесу за адекватною ціною.

Нижче наведено список надійних 3PL операторів України, які є кращими в сфері складської логістики і якісно надають свої послуги протягом багатьох років.

WareTeka On-Demand

Ми допоможемо підібрати найкращого 3PL-оператора

Шукаєте логістичного провайдера?
Зверність до нас і ми знайдемо найкращого партнера для вашого бізнесу/під ваш запит

FM Logistic

FM Logistic

вул. Незалежності 2/2, с. Дударків, 08330
Business Group Logistics

Business Group Logistics

Україна, м. Київ, вул. О. Туманяна, 15а
STV group

STV group

вул. Озерна, 9, Харківська обл., с. Котляри
BERGER CARGO

BERGER CARGO

вул. Київський шлях, 121, с. Велика Олександрівка
ТОВ «МОФ»

ТОВ «МОФ»

Київська обл, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова 1А
PAKLINE GROUP

PAKLINE GROUP

вул. Січових Стрільців, 94, м. Дніпро
Denka Logistics

Denka Logistics

вул. Антонова 1-а. корпус 2,с. Чайки
Sun Park

Sun Park

вул. Сім'ї Хохлових, 11/2, Шевченківський район, м. Київ
DB Schenker

DB Schenker

вул. Компресорна 3, с. Білогородка, Київська обл., Україна, 08140
Raben

Raben

вул. Броварська, 150, смт. Велика Димерка, Броварський район
Logistic Plus

Logistic Plus

Україна, 08114, Київська область, с. Стоянка, Житомирське шосе 21, складський комплекс West Gate Logistic, блок 2Д.
UVK

UVK

Об'їзна дорога, 8, м. Бровари, Київська обл.
Zammler

Zammler

вул. Провіантська, 3. м. Київ, 04116
Diad Logistic

Diad Logistic

вул. Київська, 8, м. Вишневе
Аfina Group

Аfina Group

вул. Запорізьке шосе, 37, м. Дніпро
Ekol Logistics

Ekol Logistics

вул. Краснова, 27, м. Київ

Особливості роботи 3PL компаній

3pl-оператори мають власний автопарк для транспортування вантажів, складські комплекси, експедиторську службу. Великі логістичні провайдери інвестують в розробку спеціалізованого програмного забезпечення, що підвищує ефективність роботи.

3pl оператори України: як вибрати надійного провайдера

Підприємства, які піклуються про збереження вантажів та якість надання послуг, ставляться до вибору логістичних 3pl компаній відповідально.
Кілька порад, які допоможуть підібрати надійного провайдера:

 • Довірте логістику одній компанії. Це значно скорочує кількість ланок в ланцюжку і спрощує управління всіма процесами.
 • 3pl компанія повинна підтримувати якість клієнтського сервісу на високому рівні.
 • Вибирайте логістичного провайдера з великим переліком послуг. Коли компанія почне зростати, список вимог до 3pl оператора збільшиться. Якщо провайдер забезпечує потреби бізнесу на будь-якому етапі, немає необхідності часто шукати нових підрядників.
 • Віддайте перевагу логістичним операторам з хорошим IT-потенціалом і електронним документообігом. Вартість послуг таких компаній вище, але в майбутньому вони окупаються за рахунок низької ймовірності помилок в роботі.

У зв’язку з високими темпами зростання українського e-commerce, ринок 3pl логістики постійно зростає. Сьогодні можна підібрати провайдера, який буде відповідати вимогам бізнесу на 100%. У ТОП 3PL компаній України входять Raben Ukraine, FM Logistics, Meest Express, Denka Logistics.

Відповідальне зберігання, транспортування товарів, крос-докінг – які послуги надають 3pl оператори:

Співпраця з 3PL-провайдерами – це повна передача процесів логістики іншій стороні. Залежно від потреб бізнесу, до переліку послуг логістичного аутсорсингу входять:

 • Надання складів відповідального зберігання. Це можливість розмістити вантаж для зберігання на певний термін на складі 3PL-провайдера без оренди приміщення. Замовник оплачує послугу тільки за фактом зберігання. Вартість залежить від займаного на складі простору. Логістична компанія відповідає за збереження вантажу на період зберігання і гарантує розміщення товару з урахуванням норм для кожної категорії продукції.
 • Вивантаження товарів. Транспортна компанія доставляє вантаж на склад, де оператор перевіряє продукцію на предмет якості, наявності пошкоджень. В ході огляду складається звіт, де фіксуються зауваження.
 • Наскрізне складування (cross-docking). Це перевалка вантажів з одного транспортного засобу на інший без проміжного етапу довготривалого зберігання. Послуга користується попитом серед компаній, яким важлива швидкість отримання товару.
 • Пакування, фасування та маркування продукції. Послуга допомагає збільшити впізнаваність бренду, ідентифікувати характеристики конкретного товару.
 • Управління запасами підприємства. Завдяки впровадженню WMS, 3PL-оператори беруть на себе турботи щодо відстеження витрат товарів на складі, інформування власників вантажів про наявність запасів, обробки замовлень від покупців.
 • Ведення звітної документації. Системи автоматизації складської логістики дозволяють 3PL-операторам в реальному часі вести документацію про рівень запасів продукції, терміни зберігання товарів, швидкість витрачання ресурсів і так далі.
 • Перевезення і розподіл вантажів. Логістичний 3PL-провайдер відповідає не тільки за переміщення товарів з точки А в точку Б, а й грамотно планує місце збереження вантажів для швидкої доставки споживачеві в кінцевому результаті. Планування збільшує задоволеність сервісом, знижує витрати на управління ланцюгами поставок.

Статистика показує, що понад 60% українських компаній вважають за краще віддати логістику на аутсорсинг.

Ціни на складські послуги

Вартість послуг за зберігання товарів залежить від типу бізнесу і обсягів продукції. Таким чином, ціна на складські послуги розраховується індивідуально згідно з параметрами:

 • Вага і габарити продукції. Транспортування великовагових вантажів значно ускладнює транспортування товару до складського приміщення, а зберігання негабаритної продукції вимагає грамотного планування місця на складі. Ці фактори впливають на кінцеву вартість складських послуг.
 • Необхідні умови для зберігання вантажу. Такі категорії товарів, як, наприклад, харчова або фармацевтична продукція, вимагають дотримання чітких температурних режимів під час зберігання, що впливає на вартість.
 • Тип складської послуги. Транспортні компанії пропонують зняти приміщення для зберігання продукції в оренду або скористатися послугою відповідального зберігання. У першому випадку замовник сплачує вартість оренди за місяць (найчастіше, вона розраховується виходячи з необхідної площі). Відповідальне зберігання передбачає одноразову оплату в залежності від тривалості перебування вантажу на складі і його обсягу. Як правило, при відповідальному зберіганні вартість складських послуг значно знижується.
 • Надання додаткових послуг. Наприклад, навантаження і розвантаження товарів вручну або за допомогою техніки, упаковка, сортування продукції.

Платформа WareTeka допомагає ознайомитися з переліком послуг 3PL-провайдерів і вибрати надійного партнера для логістичних потреб бізнесу.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння