Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

CBRE

Адреса: вул. Велика Васильківська, м. Київ

Про нас

CBRE - 2

CBRE В УКРАЇНІ:

Український офіс CBRE був відкритий в січні 2008 року і є частиною афілійованої мережі компанії. У штаті співробітників CBRE в Україні працює більше 300 спеціалістів, включаючи персонал на об’єктах нерухомості, переданих компанії в управління та експлуатацію. CBRE в Україні надає повний спектр послуг в області комерційної нерухомості, серед яких: агентські послуги, ринки капіталу, управління та експлуатація об’єктів комерційної нерухомості, оцінка і консалтинг, управління проектами та технічний консалтинг, управління інфраструктурою об’єктів нерухомості. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, відвідавши наш сайт www.cbre-expandia.com

Компанія CBRE вийшла на ринок України у партнерстві з двома досвідченими професіоналами –  Сергієм Сергієнко та Радомиром Цурканом. Обидва партнери мають унікальну експертизу в галузі консалтингу, девелопменту та інвестицій в Україні: 21 років загального досвіду у Радомира та 22 роки у Сергія, який почав свою діяльність ще в 1998 році. Партнерам вдалося сформувати професійну команду та представити повний спектр послуг у сфері торгівельної, офісної, складської та готельної нерухомості в Україні.

CBRE У СВІТІ:

CBRE – міжнародна консалтингова компанія і визнаний світовий лідер. Єдина компанія в області комерційної нерухомості, яка входить в рейтинги Standard & Poor’s 500 і Fortune 500. Компанія налічує близько 500 офісів у більш ніж 100 країнах світу і штат співробітників понад 90 000 спеціалістів (включаючи афілійовані офіси компанії).

CBRE В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ В ТАКИХ НАПРЯМАХ:

 • Агентскі послуги для власників / орендодавців
 • Корпоративні послуги для орендарів
 • Pинки капіталу
 • Оцінка всіх видів нерухомості
 • Інвестиційні послуги
 • Керування нерухомістю
 • Управління проектами і технічний консалтинг
 • Управління інфраструктурою офісу

Компанія володіє 11-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості. Сьогодні в управлінні компанії перебувають 9 об’єктів торгової та промислової нерухомості (включаючи 16 об’єктів IQOS pop-up) в 8-ми регіональних центрах України, загальною площею більше 800 000 м2. Серед основних об’єктів в портфоліо компанії: ТРЦ Fabrika, ТРЦ Lubava, ТРЦ «Французький Бульвар», ТРЦ Forum Lviv, ТРЦ Riviera, ТРЦ Victoria Gardens, ТРЦ “РІТЕЙЛ Парк Петрівка” та виробнича фабрика Philip Morris Ukraine.

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Адреса: вул. Велика Васильківська, м. Київ

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння