Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

CBRE

Адреса: вул. Велика Васильківська, м. Київ

Про нас

CBRE - 2

CBRE В УКРАЇНІ:

Український офіс CBRE був відкритий в січні 2008 року і є частиною афілійованої мережі компанії. У штаті співробітників CBRE в Україні працює більше 300 спеціалістів, включаючи персонал на об’єктах нерухомості, переданих компанії в управління та експлуатацію. CBRE в Україні надає повний спектр послуг в області комерційної нерухомості, серед яких: агентські послуги, ринки капіталу, управління та експлуатація об’єктів комерційної нерухомості, оцінка і консалтинг, управління проектами та технічний консалтинг, управління інфраструктурою об’єктів нерухомості. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, відвідавши наш сайт www.cbre-expandia.com

Компанія CBRE вийшла на ринок України у партнерстві з двома досвідченими професіоналами –  Сергієм Сергієнко та Радомиром Цурканом. Обидва партнери мають унікальну експертизу в галузі консалтингу, девелопменту та інвестицій в Україні: 21 років загального досвіду у Радомира та 22 роки у Сергія, який почав свою діяльність ще в 1998 році. Партнерам вдалося сформувати професійну команду та представити повний спектр послуг у сфері торгівельної, офісної, складської та готельної нерухомості в Україні.

CBRE У СВІТІ:

CBRE – міжнародна консалтингова компанія і визнаний світовий лідер. Єдина компанія в області комерційної нерухомості, яка входить в рейтинги Standard & Poor’s 500 і Fortune 500. Компанія налічує близько 500 офісів у більш ніж 100 країнах світу і штат співробітників понад 90 000 спеціалістів (включаючи афілійовані офіси компанії).

CBRE В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ В ТАКИХ НАПРЯМАХ:

 • Агентскі послуги для власників / орендодавців
 • Корпоративні послуги для орендарів
 • Pинки капіталу
 • Оцінка всіх видів нерухомості
 • Інвестиційні послуги
 • Керування нерухомістю
 • Управління проектами і технічний консалтинг
 • Управління інфраструктурою офісу

Компанія володіє 11-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості. Сьогодні в управлінні компанії перебувають 9 об’єктів торгової та промислової нерухомості (включаючи 16 об’єктів IQOS pop-up) в 8-ми регіональних центрах України, загальною площею більше 800 000 м2. Серед основних об’єктів в портфоліо компанії: ТРЦ Fabrika, ТРЦ Lubava, ТРЦ «Французький Бульвар», ТРЦ Forum Lviv, ТРЦ Riviera, ТРЦ Victoria Gardens, ТРЦ “РІТЕЙЛ Парк Петрівка” та виробнича фабрика Philip Morris Ukraine.

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: вул. Велика Васильківська, м. Київ

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння