Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

DB Schenker

Про нас

Ефективність і високі стандарти є ключем до вашого і нашого успіху.

В DB Schenker у нас є досвід, щоб керувати вашими логістичними та транспортними потребами, все з одного місця.

Незалежно від розміру і характеру вашого бізнесу, а також від складності ваших операцій, ми подбаємо про вашу логістику:

 • автомобільним
 • залізничним
 • повітряним
 • і морським транспортом

Авіаперевезення

Завдяки глобальній мережі і передовим рішенням в галузі логістики, наші продукти для авіаперевезень надають комплексні рішення для ваших потреб в авіаперевезеннях. Ми допомагаємо перевозити ваші вантажі в будь-яку точку світу, забезпечуючи безперебійну роботу вашого бізнесу, незалежно від того, куди вам потрібно перевозити ваші вантажі.

Наша стратегія

Наша стратегія включає в себе всі аспекти діяльності стійко і успішно. Кидаючи виклик існуючому стану в логістичній галузі, ми прагнемо до економічної, соціальної та екологічної гармонії в логістиці та управлінні ланцюгами поставок.

Морські вантажні перевезення

Морські вантажні перевезення DB Schenker відправляють більше 5 500 контейнерів на день в порти по всьому світу, що робить нас найкращим перевізником Ваших морських вантажних перевезень.

 • DB Schenker є одним з провідних і швидкозростаючих світових постачальників логістичних послуг. З нашими інноваційними галузевими рішеннями і послідовними першокласними операціями у всьому світі ми є і будемо партнером ланцюжка поставок для кращих компаній у всьому світі.
 • DB Schenker буде прибутковим лідером за якістю і займе лідируючі позиції на наших цільових ринках. Спираючись на нашу довгострокову фінансову стабільність, ми продовжимо інвестувати в зростаючі ринки, новий бізнес і досвід наших співробітників. Ми будемо поставляти інноваційні продукти, засновані на високопродуктивних процесах і сучасних ІТ-системах. При цьому наші клієнти залишаються повністю задоволені нашими провідними мережами і галузевими рішеннями.
 • Ми будемо головним роботодавцем в нашій галузі. Ми є міжнародною компанією, яка надихає і приваблює людей різного віку і професій. Ми підтримуємо розвиток наших співробітників і пропонуємо їм можливості кар’єрного росту на місцевому та міжнародному рівні. Наші відносини засновані на взаємній довірі і нашої спільної філософії лідерства. Ми пропонуємо робоче середовище, яка враховує індивідуальні потреби і цінує внесок кожного.

DB Schenker - 2DB Schenker - 3

 

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння