Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

DB Schenker

Про нас

Ефективність і високі стандарти є ключем до вашого і нашого успіху.

В DB Schenker у нас є досвід, щоб керувати вашими логістичними та транспортними потребами, все з одного місця.

Незалежно від розміру і характеру вашого бізнесу, а також від складності ваших операцій, ми подбаємо про вашу логістику:

 • автомобільним
 • залізничним
 • повітряним
 • і морським транспортом

Авіаперевезення

Завдяки глобальній мережі і передовим рішенням в галузі логістики, наші продукти для авіаперевезень надають комплексні рішення для ваших потреб в авіаперевезеннях. Ми допомагаємо перевозити ваші вантажі в будь-яку точку світу, забезпечуючи безперебійну роботу вашого бізнесу, незалежно від того, куди вам потрібно перевозити ваші вантажі.

Наша стратегія

Наша стратегія включає в себе всі аспекти діяльності стійко і успішно. Кидаючи виклик існуючому стану в логістичній галузі, ми прагнемо до економічної, соціальної та екологічної гармонії в логістиці та управлінні ланцюгами поставок.

Морські вантажні перевезення

Морські вантажні перевезення DB Schenker відправляють більше 5 500 контейнерів на день в порти по всьому світу, що робить нас найкращим перевізником Ваших морських вантажних перевезень.

 • DB Schenker є одним з провідних і швидкозростаючих світових постачальників логістичних послуг. З нашими інноваційними галузевими рішеннями і послідовними першокласними операціями у всьому світі ми є і будемо партнером ланцюжка поставок для кращих компаній у всьому світі.
 • DB Schenker буде прибутковим лідером за якістю і займе лідируючі позиції на наших цільових ринках. Спираючись на нашу довгострокову фінансову стабільність, ми продовжимо інвестувати в зростаючі ринки, новий бізнес і досвід наших співробітників. Ми будемо поставляти інноваційні продукти, засновані на високопродуктивних процесах і сучасних ІТ-системах. При цьому наші клієнти залишаються повністю задоволені нашими провідними мережами і галузевими рішеннями.
 • Ми будемо головним роботодавцем в нашій галузі. Ми є міжнародною компанією, яка надихає і приваблює людей різного віку і професій. Ми підтримуємо розвиток наших співробітників і пропонуємо їм можливості кар’єрного росту на місцевому та міжнародному рівні. Наші відносини засновані на взаємній довірі і нашої спільної філософії лідерства. Ми пропонуємо робоче середовище, яка враховує індивідуальні потреби і цінує внесок кожного.

DB Schenker - 2DB Schenker - 3

 

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння