Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

Denka Logistics

Сайт: denka.ua/uk

Про нас

Кращий склад. Краще обладнання. Краща якість.

Одним з найбільш значних переваг компанії Denka Logistics є сучасний складський комплекс з високим рівнем автоматизації, спроектований з урахуванням європейських бізнес-процесів і 25-річного досвіду, набутого за час існування холдингу. Комплекс площею 20 000 м2 зручно розташований у 3 км. від київської окружної автодороги і в 800 м від міжнародної траси Київ-Чоп. Устаткування провідних австрійських виробників і вантажно-розвантажувальна німецького виробництва дозволяє забезпечувати високу швидкість вантажообігу і гарантії збереження вантажів.

Все це дозволяє пропонувати сучасні рішення для будь-яких типів товарів, які не потребують спеціальних температурних режимів зберігання. Основними товарними групами, що обробляються на потужностях Denka Logistics є продукція категорії Fashion, косметика, офісна та побутова техніка. Реалізовані на високому рівні процеси поштучної обробки і відвантаження товару дозволили нашим партнерам поповнювати свої магазини тільки актуальним асортиментом і в дійсно необхідній кількості, а так само скоротити розміри складських приміщень в торгових точках. Класичні схеми паллетного і коробкового відбору, крос-докінгу дозволяють забезпечувати діяльність оперативного розподільного центру для оптових компаній. Близькість логістичного комплексу до основних транспортних розв’язок та центру Києва дозволяє оптимізувати маршрути доставки і скоротити транспортні витрати.

Висока ефективність роботи складу досягається завдяки автоматизованій системі управління складською логістикою від компанії Manhattan Associates Inc. Можливості WMS дозволяють реалізовувати інтеграцію в онлайн-режимі з будь-ERP системою партнера. У 2014 році успішно запущено напрям фулфілмента для інтернет-магазинів будь-якого масштабу. Це дозволило компанії стати не тільки одним з основних гравців на ринку логістики для e-commerce, але і допомогти своїм партнерам ритейл-мереж реалізувати стратегію мультиканальних продажів, здійснюючи відвантаження в торгові точки, оптові поставки дилерам і відправку інтернет-замовлень безпосередньо клієнтам з одного складу , що не розбиває товарні потоки. Додаткові послуги, такі як маркування товару цінниками дозволяє скоротити час попадання товару на полицю. Тепер немає необхідності маркувати товар в магазині, одразу після отримання з нашого логістичного центру він може надходити в продаж. Ми пропонуємо послуги з обробки повернень, їх поштучного сортування і перепакування в разі потреби.

Складська логістика:

1.Прийом

Автоматичні станції прийому товару -1000 коробів на годину. Прийом товару паллетами, коробами, штуками. Облік серійних номерів, облік по партіях, перевірка ступеня придатності товару.

Denka Logistics - 2

2.Зберігання і відвантаження

23000 паллетомісць, 100 000 осередків для зберігання дрібного товару. Адресна система зберігання. Робота «без паперів» з використанням RF терміналів. Мінімальне замовлення – 1 одиниця товару. Крос – докінг. Принципи відбору товару згідно FIFO і FEFO.

Denka Logistics - 3

3.Характеристика складу

Складське приміщення категорії «А». 20000 м2. 17 вантажно-розвантажувальних доків. Система відео спостереження у всіх зонах складу. Фізична охорона. Системи зберігання і конвеєрного обладнання австрійської компанії «Schaefer», вантажна техніка «Linde», Німеччина.

Транспорт і доставка:Denka Logistics - 4

Компанія «Denka Logistics» є надійним партнером на ринку логістичних послуг. Завдяки власному парку автомобілів ми забезпечуємо нашим клієнтам гарантовану і своєчасну доставку товарів по Києву (день в день) і в будь-яку точку України в максимально стислі терміни (24-48 годин).

В автопарку компанії більше 30 одиниць автотранспорту вантажопідйомністю від 0,5 до 20 тонн, що дозволяють виконувати замовлення різного обсягу, більшість автомобілів суцільнометалеві, обладнані гідробортами і системами моніторингу GPS.

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві і готові запропонувати:

 • Вантажоперевезення по Києву і Україні;
 • Страхування вантажу;
 • Надання оперативної інформації про місцезнаходження вантажу на всьому шляху проходження;
 • Доставку товару на відділення перевізників і прямо в руки клієнтові (для інтернет-магазинів)
 • Розглядаємо різні схеми розрахунків тарифних ставок (палетна, погодинна, за км, за точку обслуговування);
 • Для інтернет-магазинів фіксована вартість доставки по всій Україні та м. Києву.

Знання та багатий досвід співробітників нашої компанії дозволяють якісно здійснювати доставку різними видами транспорту по території Києва та України.

Співпраця з нами буде сприяти розвитку Вашого бізнесу.

Наші переваги:

 • розробка індивідуальних транспортних рішень;
 • налагоджені схеми дистрибуції вантажів по Україні;
 • мінімізація втрат при передачі відповідальності;
 • платники ПДВ.

Додаткові послуги:Denka Logistics - 5

Denka Logistics - 6

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння