Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

Denka Logistics

Сайт: denka.ua/uk

Про нас

Кращий склад. Краще обладнання. Краща якість.

Одним з найбільш значних переваг компанії Denka Logistics є сучасний складський комплекс з високим рівнем автоматизації, спроектований з урахуванням європейських бізнес-процесів і 25-річного досвіду, набутого за час існування холдингу. Комплекс площею 20 000 м2 зручно розташований у 3 км. від київської окружної автодороги і в 800 м від міжнародної траси Київ-Чоп. Устаткування провідних австрійських виробників і вантажно-розвантажувальна німецького виробництва дозволяє забезпечувати високу швидкість вантажообігу і гарантії збереження вантажів.

Все це дозволяє пропонувати сучасні рішення для будь-яких типів товарів, які не потребують спеціальних температурних режимів зберігання. Основними товарними групами, що обробляються на потужностях Denka Logistics є продукція категорії Fashion, косметика, офісна та побутова техніка. Реалізовані на високому рівні процеси поштучної обробки і відвантаження товару дозволили нашим партнерам поповнювати свої магазини тільки актуальним асортиментом і в дійсно необхідній кількості, а так само скоротити розміри складських приміщень в торгових точках. Класичні схеми паллетного і коробкового відбору, крос-докінгу дозволяють забезпечувати діяльність оперативного розподільного центру для оптових компаній. Близькість логістичного комплексу до основних транспортних розв’язок та центру Києва дозволяє оптимізувати маршрути доставки і скоротити транспортні витрати.

Висока ефективність роботи складу досягається завдяки автоматизованій системі управління складською логістикою від компанії Manhattan Associates Inc. Можливості WMS дозволяють реалізовувати інтеграцію в онлайн-режимі з будь-ERP системою партнера. У 2014 році успішно запущено напрям фулфілмента для інтернет-магазинів будь-якого масштабу. Це дозволило компанії стати не тільки одним з основних гравців на ринку логістики для e-commerce, але і допомогти своїм партнерам ритейл-мереж реалізувати стратегію мультиканальних продажів, здійснюючи відвантаження в торгові точки, оптові поставки дилерам і відправку інтернет-замовлень безпосередньо клієнтам з одного складу , що не розбиває товарні потоки. Додаткові послуги, такі як маркування товару цінниками дозволяє скоротити час попадання товару на полицю. Тепер немає необхідності маркувати товар в магазині, одразу після отримання з нашого логістичного центру він може надходити в продаж. Ми пропонуємо послуги з обробки повернень, їх поштучного сортування і перепакування в разі потреби.

Складська логістика:

1.Прийом

Автоматичні станції прийому товару -1000 коробів на годину. Прийом товару паллетами, коробами, штуками. Облік серійних номерів, облік по партіях, перевірка ступеня придатності товару.

Denka Logistics - 2

2.Зберігання і відвантаження

23000 паллетомісць, 100 000 осередків для зберігання дрібного товару. Адресна система зберігання. Робота «без паперів» з використанням RF терміналів. Мінімальне замовлення – 1 одиниця товару. Крос – докінг. Принципи відбору товару згідно FIFO і FEFO.

Denka Logistics - 3

3.Характеристика складу

Складське приміщення категорії «А». 20000 м2. 17 вантажно-розвантажувальних доків. Система відео спостереження у всіх зонах складу. Фізична охорона. Системи зберігання і конвеєрного обладнання австрійської компанії «Schaefer», вантажна техніка «Linde», Німеччина.

Транспорт і доставка:Denka Logistics - 4

Компанія «Denka Logistics» є надійним партнером на ринку логістичних послуг. Завдяки власному парку автомобілів ми забезпечуємо нашим клієнтам гарантовану і своєчасну доставку товарів по Києву (день в день) і в будь-яку точку України в максимально стислі терміни (24-48 годин).

В автопарку компанії більше 30 одиниць автотранспорту вантажопідйомністю від 0,5 до 20 тонн, що дозволяють виконувати замовлення різного обсягу, більшість автомобілів суцільнометалеві, обладнані гідробортами і системами моніторингу GPS.

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві і готові запропонувати:

 • Вантажоперевезення по Києву і Україні;
 • Страхування вантажу;
 • Надання оперативної інформації про місцезнаходження вантажу на всьому шляху проходження;
 • Доставку товару на відділення перевізників і прямо в руки клієнтові (для інтернет-магазинів)
 • Розглядаємо різні схеми розрахунків тарифних ставок (палетна, погодинна, за км, за точку обслуговування);
 • Для інтернет-магазинів фіксована вартість доставки по всій Україні та м. Києву.

Знання та багатий досвід співробітників нашої компанії дозволяють якісно здійснювати доставку різними видами транспорту по території Києва та України.

Співпраця з нами буде сприяти розвитку Вашого бізнесу.

Наші переваги:

 • розробка індивідуальних транспортних рішень;
 • налагоджені схеми дистрибуції вантажів по Україні;
 • мінімізація втрат при передачі відповідальності;
 • платники ПДВ.

Додаткові послуги:Denka Logistics - 5

Denka Logistics - 6

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння