Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

NEOLIT LOGISTICS

Адреса: пр. Гагаріна, 77, м. Дніпро
Сайт: neolit.ua/

Про нас

Група компаній Неоліт Логістікс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 10 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компаній на ринку логістики України. Багаторічний успішний досвід роботи в сфері логістики дозволив налагодити партнерські відносини з компаніями, зайнятими в сфері торгівлі, переробки, виробництва, надання послуг.

Група компаній Неоліт Логістікс позиціонує себе не тільки як транспортне підприємство з власним автопарком (25 одиниць рухомого складу вантажопідйомністю від 2,2 т до 22 т, корисним об’ємом від 15 м3 до 120 м3 і 5 спеціалізованих тралів для перевезення негабаритних вантажів вантажопідйомністю від 30 т до 120т), але і як логістичний провайдер, що пропонує повний комплекс транспортних і експедиційних послуг (перевезення, митне оформлення, складські послуги) по міжнародній і внутрішній перевезення вантажів будь-якого характеру і складності (наливні, сипучі, небезпечні вантажі всіх класів, негабаритні вантажі, збірні вантажі ) будь-яким видом транспорту (автомобільним, залізничним, морським і авіа).

Основні напрямки перевезень: Україна, Росія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Польща, Чехія, Бельгія, Іспанія, Італія, Білорусь, Литва, Латвія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Туреччина, Вірменія, регулярні імпортно-експортні поставки з більш ніж 54 країн світу.

Митно-брокерські послуги в Києві – це комплекс заходів з оформлення вантажу на митниці. Якщо Вас цікавить митне оформлення, Україна – ваша країна, а послуги повинні бути надані на вищому рівні, Ви потрапили точно за адресою. Неоліт Логістікс більше п’яти років здійснює митне оформлення в Україні. Наша ліцензія передбачає здійснення послуг з декларування товарів і транспортних засобів, митно-брокерські послуги.

Надання складських послуг – один з основних видів сервісу Неоліт Логістікс, яка є комплексним логістичним оператором, повністю забезпечує всі операції по переміщенню, митного очищення і обробки вантажів. Своїм Клієнтам ми пропонуємо послуги складського зберігання для транзитних, імпортних та експортних вантажів.

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Адреса: пр. Гагаріна, 77, м. Дніпро

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння