Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

NEOLIT LOGISTICS

Адреса: пр. Гагаріна, 77, м. Дніпро
Сайт: neolit.ua/

Про нас

Група компаній Неоліт Логістікс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 10 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компаній на ринку логістики України. Багаторічний успішний досвід роботи в сфері логістики дозволив налагодити партнерські відносини з компаніями, зайнятими в сфері торгівлі, переробки, виробництва, надання послуг.

Група компаній Неоліт Логістікс позиціонує себе не тільки як транспортне підприємство з власним автопарком (25 одиниць рухомого складу вантажопідйомністю від 2,2 т до 22 т, корисним об’ємом від 15 м3 до 120 м3 і 5 спеціалізованих тралів для перевезення негабаритних вантажів вантажопідйомністю від 30 т до 120т), але і як логістичний провайдер, що пропонує повний комплекс транспортних і експедиційних послуг (перевезення, митне оформлення, складські послуги) по міжнародній і внутрішній перевезення вантажів будь-якого характеру і складності (наливні, сипучі, небезпечні вантажі всіх класів, негабаритні вантажі, збірні вантажі ) будь-яким видом транспорту (автомобільним, залізничним, морським і авіа).

Основні напрямки перевезень: Україна, Росія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Польща, Чехія, Бельгія, Іспанія, Італія, Білорусь, Литва, Латвія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Туреччина, Вірменія, регулярні імпортно-експортні поставки з більш ніж 54 країн світу.

Митно-брокерські послуги в Києві – це комплекс заходів з оформлення вантажу на митниці. Якщо Вас цікавить митне оформлення, Україна – ваша країна, а послуги повинні бути надані на вищому рівні, Ви потрапили точно за адресою. Неоліт Логістікс більше п’яти років здійснює митне оформлення в Україні. Наша ліцензія передбачає здійснення послуг з декларування товарів і транспортних засобів, митно-брокерські послуги.

Надання складських послуг – один з основних видів сервісу Неоліт Логістікс, яка є комплексним логістичним оператором, повністю забезпечує всі операції по переміщенню, митного очищення і обробки вантажів. Своїм Клієнтам ми пропонуємо послуги складського зберігання для транзитних, імпортних та експортних вантажів.

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: пр. Гагаріна, 77, м. Дніпро

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння