Виберіть надійного логістичного оператора

Результати пошуку

FTL / LTL перевезення

Уявіть, що вам потрібно перевезти велику партію товару за мінімально короткий термін, або ж, навпаки, забрати декілька вантажів від різних відправників, із декількох міст, відправити їх кінцевому споживачу. Сучасна логістика пропонує рішення для різних видів бізнесу та потреб. 

В термінології та переліку послуг, логістичні компанії використовують спеціальні позначення, —  FTL та LTL, —  щоб вказати, наскільки завантажений транспортний засіб під час перевезення товарів.

У цій статті ми розповідаємо про відмінності LTL і FTL, їх особливості, даємо визначення термінів і показуємо приклади великих 3PL-операторів, які займаються цим видом перевезень.

Raben

Raben

вул. Броварська, 150, смт. Велика Димерка, Броварський район
DB Schenker

DB Schenker

вул. Компресорна 3, с. Білогородка, Київська обл., Україна, 08140
UKR POST GROUP PLUS

UKR POST GROUP PLUS

вул. Павловська, 26/41, офіс № 22, м. Київ, Україна, 02000
Твоя Логістика

Твоя Логістика

5 поверх, офісний центр Інкрістар, Сурикова 3, корпус 8Б, м. Київ, Україна, 03035
Tiger Logistic Link

Tiger Logistic Link

пр. Маршала Жукова 89-А, Одеса
NEOLIT LOGISTICS

NEOLIT LOGISTICS

пр. Гагаріна, 77, м. Дніпро
Zammler

Zammler

вул. Провіантська, 3. м. Київ, 04116
UVK

UVK

Об'їзна дорога, 8, м. Бровари, Київська обл.
Ekol Logistics

Ekol Logistics

вул. Краснова, 27, м. Київ

FTL перевезення

Абревіатура FTL з англійської мови тлумачиться як “Full Truck Load”, що дослівно означає “Повністю завантажена вантажівка”. Простими словами, FTL перевезення — це завантаження транспортного засобу до максимально допустимої ваги.

Зазвичай, FTL перевезення використовують, коли потрібно перевозити великі партії вантажу від одного замовника.

Переваги FTL перевезень:

  • Мінімальний час доставки. Під час FTL, завантаження транспортного засобу відбувається всього лиш один раз, великою партією товарів. Вантажівка не збирає продукцію по іншим точкам, вона одразу їде на склад. Це дуже економить час на доставку. 
  • Вибір оптимального виду транспорту. 3PL-оператори, що займаються FTL перевезеннями, мають автопарк різних транспортних засобів. Наприклад, тентовані автомобілі, що захищають вантаж від несприятливих погодних умов, або рефрижератори —  транспорт для перевезення продукції з необхідним температурним режимом (найчастіше це продукти харчування).
  • Транспортування особливих видів вантажів. Якщо потрібно перевозити товари з нестандартними габаритами або небезпечні вантажі, то FTL —  це єдине рішення. В одній вантажівці транспортують один тип продукції, що може згубно впливати на інші товари.

Для FTL перевезень 3PL-оператори пропонують транспортні засоби, що можуть перевозити вантажі від 1 до 20 тонн.

LTL перевезення

Абревіатура LTL також походить з англійської мови й трактується як “Less than Truck Load”. Дослівний переклад — “Частково завантажена вантажівка”. Таким чином, LTL перевезення відрізняються від FTL тим, що транспортний засіб завантажують невеликими партіями товарів.

LTL перевезення використовують для транспортування вантажів від різних замовників. Вони оплачуються за кожне вантажне місце. Оскільки в транспортному засобі перевозять продукцію від різних відправників, працівники складу сортують і консолідують вантажі. Вся продукція завантажується в один автомобіль. Далі вантаж можна забрати прямо на складі або замовити транспортування до кінцевої точки.

Переваги LTL перевезень:

  • Мінімізація витрат. На відміну від FTL, в LTL перевезеннях оплачується тільки місце, яке займає вантаж, а не весь транспортний засіб. Це значно знижує вартість транспортування.
  • Можливість збирати вантажі з будь-якої точки. Якщо бізнес працює в одному місті, але перевозить товари з 2 або більше точок відправлення, то FTL перевезення більш вигідні.

Давайте порівняємо особливості FTL і LTL перевезень.

 

Критерій FTL перевезення LTL перевезення
Обсяг партій Великі Дрібні і середні
Вага грузу від 1 тонни і більше до 1 тонни
Транзитний час Швидко Довго
Спосіб розміщення вантажу Залежно від типу вантажу На палетах

Найуспішніші компанії, що займаються FTL-LTL перевезеннями

LTL і FTL перевезення відмінно зарекомендували себе на українському ринку.

Лідируючі гравці на ринку України, які надають послуги з перевезення повних і неповних вантажів – це Raben, DB Schenker, Ekol, Zammler і інші.

Сьогодні ці великі 3PL-оператори пропонують доставку товарів “від дверей до дверей”, транспортування по Європі, страхування та митне оформлення вантажів, розвинену інфраструктуру складів для консолідації, оформлення супровідної документації, інструменти для відстеження місцезнаходження вантажів в режимі реального часу.

Платформа WareTeka пропонує базу 3PL-операторів, які надають послуги з FTL і LTL перевезень. Тут ви знайдете надійного партнера по логістиці, який розуміє потреби бізнесу.

Порівняння об'єктів
No listings to compare