Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

SAVSERVICE

Адреса: вул. М. Краснова, 27, м. Київ
Ел. пошта savinfo@savservice.com
Телефон: +38(044)4909771

Про нас

САВСЕРВІС – офіційний дистрибутор продукції найбільшого світового виробника товарів FMCG-сектора – компанії Procter & Gamble та інших виробників на території Західної, Східної, частини Центральної і Південної України. Вже протягом більше 20 років ми добиваємося успіхів.

Почавши свій бізнес в 1992 році з невеликого кіоску з товарами першої необхідності, САВСЕРВІС виріс в глобальну національну компанію і став одним з найбільших і успішних дистриб’юторів Procter & Gamble у Східній Європі. Ми реалізуємо свою діяльність в 20 філіях, які знаходяться в 17 областях нашої країни. Якісну і стабільну роботу компанії забезпечує 1 531 співробітників. Ми обслуговуємо 53113 торгових точок.

Своїм клієнтам ми пропонуємо більше 50 торгових марок, вироблених компанією Procter & Gamble, а також широкий асортимент інших товарів FMCG сектора: від серветок до текстилю. І постійно прагнемо розширювати свій портфель новою якісною продукцією, необхідною українському споживачеві. Для швидкого і якісного сервісу ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і надаємо повний спектр послуг: від збору замовлення і доставки до просування товару. Підтвердженням надійності нашої компанії як партнера є багаторічний досвід роботи зі світовими виробниками, знання особливостей ринку, високий професіоналізм персоналу та бездоганна репутація.

ПОСЛУГИ З ДИСТРИБУЦІЇ

Ми гарантуємо наявність продукції в торгових точках регіону з максимальним покриттям території відповідно до вимог виробника, якісну реалізацію маркетингових ініціатив і забезпечуємо стабільне зростання продажів.

ЛОГІСТИЧНІ ПОСЛУГИ

Ми пропонуємо відповідальне зберігання товарів на складах (складська логістика), доставку і розподіл товарів по торгових точках (транспортна логістика).

МИТНІ ПОСЛУГИ

Ми здійснюємо розробку договорів ЗЕД з постачальниками продукції, митне оформлення вантажів по різним режимам імпорту, експорту та митного складу, працюємо з дозвільними інстанціями з видачі сертифікатів і дозволів для митного оформлення.

ПРОМО-ПОСЛУГИ

Ми організовуємо і проводимо промо-акції, спеціальні події, заходи, прес-конференції, брифінги, прес-тури, а також розробляємо індивідуальні тренінгові програми для компаній, керівників, менеджерів, продавців-консультантів. Ми надаємо PR-послуги будь-якого рівня складності, послуги мерчандайзингу, створюємо P.O.S-матеріали та іншу рекламно-сувенірну продукцію, іміджеві та рекламні ролики.

Наші партнери

SAVSERVICE - 2SAVSERVICE - 3SAVSERVICE - 4

 

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: вул. М. Краснова, 27, м. Київ
  Ел. пошта savinfo@savservice.com
  Телефон: +38(044)4909771

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння