Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

SAVSERVICE

Адреса: вул. М. Краснова, 27, м. Київ
Ел. пошта savinfo@savservice.com
Телефон: +38(044)4909771

Про нас

САВСЕРВІС – офіційний дистрибутор продукції найбільшого світового виробника товарів FMCG-сектора – компанії Procter & Gamble та інших виробників на території Західної, Східної, частини Центральної і Південної України. Вже протягом більше 20 років ми добиваємося успіхів.

Почавши свій бізнес в 1992 році з невеликого кіоску з товарами першої необхідності, САВСЕРВІС виріс в глобальну національну компанію і став одним з найбільших і успішних дистриб’юторів Procter & Gamble у Східній Європі. Ми реалізуємо свою діяльність в 20 філіях, які знаходяться в 17 областях нашої країни. Якісну і стабільну роботу компанії забезпечує 1 531 співробітників. Ми обслуговуємо 53113 торгових точок.

Своїм клієнтам ми пропонуємо більше 50 торгових марок, вироблених компанією Procter & Gamble, а також широкий асортимент інших товарів FMCG сектора: від серветок до текстилю. І постійно прагнемо розширювати свій портфель новою якісною продукцією, необхідною українському споживачеві. Для швидкого і якісного сервісу ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і надаємо повний спектр послуг: від збору замовлення і доставки до просування товару. Підтвердженням надійності нашої компанії як партнера є багаторічний досвід роботи зі світовими виробниками, знання особливостей ринку, високий професіоналізм персоналу та бездоганна репутація.

ПОСЛУГИ З ДИСТРИБУЦІЇ

Ми гарантуємо наявність продукції в торгових точках регіону з максимальним покриттям території відповідно до вимог виробника, якісну реалізацію маркетингових ініціатив і забезпечуємо стабільне зростання продажів.

ЛОГІСТИЧНІ ПОСЛУГИ

Ми пропонуємо відповідальне зберігання товарів на складах (складська логістика), доставку і розподіл товарів по торгових точках (транспортна логістика).

МИТНІ ПОСЛУГИ

Ми здійснюємо розробку договорів ЗЕД з постачальниками продукції, митне оформлення вантажів по різним режимам імпорту, експорту та митного складу, працюємо з дозвільними інстанціями з видачі сертифікатів і дозволів для митного оформлення.

ПРОМО-ПОСЛУГИ

Ми організовуємо і проводимо промо-акції, спеціальні події, заходи, прес-конференції, брифінги, прес-тури, а також розробляємо індивідуальні тренінгові програми для компаній, керівників, менеджерів, продавців-консультантів. Ми надаємо PR-послуги будь-якого рівня складності, послуги мерчандайзингу, створюємо P.O.S-матеріали та іншу рекламно-сувенірну продукцію, іміджеві та рекламні ролики.

Наші партнери

SAVSERVICE - 2SAVSERVICE - 3SAVSERVICE - 4

 

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Адреса: вул. М. Краснова, 27, м. Київ
  Ел. пошта savinfo@savservice.com
  Телефон: +38(044)4909771

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння