Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

Твоя Логістика

Адреса: 5 поверх, офісний центр Інкрістар, Сурикова 3, корпус 8Б, м. Київ, Україна, 03035

Про нас

Компанія «Твоя Логістика» надає весь комплекс логістичних послуг, включаючи морські, авіа та автомобільні міжнародні вантажоперевезення, а також митно-брокерські послуги, враховуючи потреби кожного Клієнта.

Компанія має свої представництва на прикордонних переходах країни. На сьогоднішній день запущена робота на 28 прикордонних переходах, включаючи морські порти. Завдяки цьому у нас є можливість здійснювати митне оформлення вантажу безпосередньо на місцях перетину кордонів України.

Ми пропонуємо Клієнтам цілодобовий першокласний сервіс, який зробить їх бізнес динамічніше.

FTL (Full Truck Load) – це доставка вантажу автомобільним видом транспорту, є найбільш зручним і швидким способом наземної доставки. Цей вид логістичної послуги є поширеним в будь-якій країні світу, оскільки автодоставка не вимагає додаткової інфраструктури.

Існують різні види автопричепів для забезпечення перевезення будь-якого типу вантажів. Зерновози, лісовози, тентовані автомобілі, рефрижератори – це тільки частина переліку моделей автомобілів, які виконують щодня свою роботу.

Найбільш поширеними і універсальними є тентовані машини. Вони надійні, зручні в роботі при завантаженні або вивантаженні товару. Вантаж завжди захищений від погодних умов, є доступ до будь-якої частини причепа.

Вантажні автомобілі діляться на категорії відповідно до допустимої ваги завантаження автомобіля. Виділяють 1-тонні, 2-х, 5-ти, 10-ти, 15-ти і 20-ти тонні платформи, які також відрізняються величиною корисного об’єму для перевезення. Цей перелік авто-платформ дає можливість кожному клієнту вибрати оптимальну для його потреб машину, яка найкраще підходить під параметри його вантажу і способу його завантаження.

Автомобілі можуть курсувати по будь-яких напрямах, які дозволені правовою системою і підтверджуються ліцензіями і документами компанії автоперевізника. Для внутрішніх автомобільних перевезень по Україні існує один перелік критеріїв, а для міжнародного сполучення потрібні додаткові дозволи та ліцензії. В Україну вантажі імпортуються практично з будь-якої країни Європи, де є автосполучення.

Саме тому клієнти воліють для перевезень автотранспорт. Щоб отримати ціну на послугу автоперевезення досить вибрати тип машини, вказати параметри вантажу і маршрут перевезення від адреси завантаження до складу Клієнта, включаючи адресу поста митного оформлення.

У разі якщо рішення по доставці задовольняє Клієнта, він висилає контакти відправника і номер замовлення для ідентифікації його вантажу на виробництві. Логістична компанія висилає контакти водія і номер автомобіля, який приїде на завантаження.

При оформленні вантажу згідно з документами від відправника, формується транспортний документ, який надсилається на перевірку і підтвердження клієнтом, а також (у разі міжнародного перевезення – імпорту в Україну) транзитна або експортна декларація.

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Адреса: 5 поверх, офісний центр Інкрістар, Сурикова 3, корпус 8Б, м. Київ, Україна, 03035

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння