Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

Твоя Логістика

Адреса: 5 поверх, офісний центр Інкрістар, Сурикова 3, корпус 8Б, м. Київ, Україна, 03035

Про нас

Компанія «Твоя Логістика» надає весь комплекс логістичних послуг, включаючи морські, авіа та автомобільні міжнародні вантажоперевезення, а також митно-брокерські послуги, враховуючи потреби кожного Клієнта.

Компанія має свої представництва на прикордонних переходах країни. На сьогоднішній день запущена робота на 28 прикордонних переходах, включаючи морські порти. Завдяки цьому у нас є можливість здійснювати митне оформлення вантажу безпосередньо на місцях перетину кордонів України.

Ми пропонуємо Клієнтам цілодобовий першокласний сервіс, який зробить їх бізнес динамічніше.

FTL (Full Truck Load) – це доставка вантажу автомобільним видом транспорту, є найбільш зручним і швидким способом наземної доставки. Цей вид логістичної послуги є поширеним в будь-якій країні світу, оскільки автодоставка не вимагає додаткової інфраструктури.

Існують різні види автопричепів для забезпечення перевезення будь-якого типу вантажів. Зерновози, лісовози, тентовані автомобілі, рефрижератори – це тільки частина переліку моделей автомобілів, які виконують щодня свою роботу.

Найбільш поширеними і універсальними є тентовані машини. Вони надійні, зручні в роботі при завантаженні або вивантаженні товару. Вантаж завжди захищений від погодних умов, є доступ до будь-якої частини причепа.

Вантажні автомобілі діляться на категорії відповідно до допустимої ваги завантаження автомобіля. Виділяють 1-тонні, 2-х, 5-ти, 10-ти, 15-ти і 20-ти тонні платформи, які також відрізняються величиною корисного об’єму для перевезення. Цей перелік авто-платформ дає можливість кожному клієнту вибрати оптимальну для його потреб машину, яка найкраще підходить під параметри його вантажу і способу його завантаження.

Автомобілі можуть курсувати по будь-яких напрямах, які дозволені правовою системою і підтверджуються ліцензіями і документами компанії автоперевізника. Для внутрішніх автомобільних перевезень по Україні існує один перелік критеріїв, а для міжнародного сполучення потрібні додаткові дозволи та ліцензії. В Україну вантажі імпортуються практично з будь-якої країни Європи, де є автосполучення.

Саме тому клієнти воліють для перевезень автотранспорт. Щоб отримати ціну на послугу автоперевезення досить вибрати тип машини, вказати параметри вантажу і маршрут перевезення від адреси завантаження до складу Клієнта, включаючи адресу поста митного оформлення.

У разі якщо рішення по доставці задовольняє Клієнта, він висилає контакти відправника і номер замовлення для ідентифікації його вантажу на виробництві. Логістична компанія висилає контакти водія і номер автомобіля, який приїде на завантаження.

При оформленні вантажу згідно з документами від відправника, формується транспортний документ, який надсилається на перевірку і підтвердження клієнтом, а також (у разі міжнародного перевезення – імпорту в Україну) транзитна або експортна декларація.

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: 5 поверх, офісний центр Інкрістар, Сурикова 3, корпус 8Б, м. Київ, Україна, 03035

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння