Результати пошуку

Потрібно доставити вантаж на палетах?
Знайдіть надійного перевізника

Ми зібрали пропозиції транспортних компаній України на одній платформі.
Заповніть форму та знайдіть оптимального перевізника за ціною/терміном доставлення.
Звідки

Куда

Дата відправлення
UA Перевезення збірних вантажів - 2

Дата отримання UA Перевезення збірних вантажів - 2

Тип транспорту

Кіл-ть палет UA Перевезення збірних вантажів - 2

Ср. вага плт UA Перевезення збірних вантажів - 5

Вартість вантажу UA Перевезення збірних вантажів - 5

Дякуємо. Ми отримали вашу заявку та незабаром відповімо на неї*

* Просимо звернути вашу увагу:

 • Якщо ви подали заявку в робочі години (з 9:00 до 18:00), ми зв’яжемося з вами протягом години.
 • Якщо ви подали заявку в неробочі години, ми зв’яжемося з вами наступного дня.
 • Якщо ви подали заявку в суботу чи неділю, ми зв’яжемося з вами в понеділок.

  *Ваше ім'я

  *Номер телефону

  *E-mail

  Спасибо! Мы получили вашу заявку и ответим на нее в ближайшее время*

  * Просим обратить ваше внимание:

  • Если вы подали заявку в рабочее время (с 9:00 до 18:00), мы свяжемся с вами в течение 30-45 минут.
  • Если вы подали заявку в нерабочее время, мы свяжемся с вами на следующий рабочий день.
  • Если вы подали заявку в субботу или воскресенье, мы свяжемся с вами в понедельник.
  28+
  Логістичних операторів​
  1 320+
  Транспортних
  засобів​
  545+
  Рейсів у день​

  ЩО ПРОПОНУЮТЬ НАШІ ПЕРЕВІЗНИКИ

  UA Перевезення збірних вантажів - 7
  Оплата лише за ту кількість товару, яку перевозять
  UA Перевезення збірних вантажів - 8
  Наявність санітарних паспортів/книжок для транспорту та водіїв
  UA Перевезення збірних вантажів - 9
  Перевезення вантажів у різних температурних режимах
  UA Перевезення збірних вантажів - 10
  Доставлення
  у вихідні дні
  UA Перевезення збірних вантажів - 11
  Можливість
  перевозити від 1 палети
  UA Перевезення збірних вантажів - 12
  Розміщення товарів на тимчасове зберігання при необхідності

  ВІДПРАВЛЯЙТЕ ПАЛЕТНІ ВАНТАЖИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

  UA Перевезення збірних вантажів - 13

  ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ВІД ПЕРЕВІЗНИКІВ

  UA Перевезення збірних вантажів - 14

  Повернення
  документів

  UA Перевезення збірних вантажів - 15

  Повернення
  палет

  UA Перевезення збірних вантажів - 16

  Доставлення до РЦ торговельних мереж

  UA Перевезення збірних вантажів - 17

  Доставлення у магазини торговельних мереж

  UA Перевезення збірних вантажів - 18

  Поартикульне
  розкладення вантажу

  UA Перевезення збірних вантажів - 19

  Доставлення в
  суботу

  UA Перевезення збірних вантажів - 20

  Тимчасове зберігання
  на складі

  Схеми роботи
  UA Перевезення збірних вантажів - 21
  Двері - Двері
  UA Перевезення збірних вантажів - 22
  Склад - Склад
  UA Перевезення збірних вантажів - 23
  Двері - Склад
  UA Перевезення збірних вантажів - 24
  Склад - Двері
  FAQ
  Послуги LTL-перевезення — це комплекс операцій з транспортування вантажів від декількох замовників у одному транспортному засобі. Інша назва — збірні вантажоперевезення.  Англійська абревіатура “LTL” розшифровується як “Less Than Truckload”, тобто “неповне завантаження транспортного засобу”. На відміну від інших видів транспортування, послуги перевезення збірних вантажів передбачають, що в одній машині консолідують партії товарів від різних замовників. Це означає, що вантажовідправник використовує не весь транспортний засіб, а лише простір, що займає вантаж. Таким чином, скорочується вартість доставлення для кожного клієнта.  Послуги LTL-перевезень користуються величезним попитом серед клієнтів логістичних операторів. Вони дозволяють швидко доставляти вантажів по всій країні й значно скоротити витрати на транспортування. Адже спеціалізовані транспортні компанії постійно оптимізують свої маршрути та беруть на себе всі процеси до тих пір, поки вантаж не досягне точки призначення.  Вантажовідправник може замовити завантаження товару в автомобіль за будь-якою адресою або ж самостійно привезти його на склад транспортної компанії. До того ж логістичний оператор також може допомогти з вантажно-розвантажувальними роботами, пакуванням, тощо. 

  Збірні вантажі можна перевозити декількома форматами — в палетах, коробках чи навіть поштучно. І в той же час, найбільш оптимальний спосіб — перший. 

  У перевезення палет є декілька істотних переваг: 

  • Завантаження й розвантаження товару в транспортному засобі відбувається набагато швидше. Конструкція палет дозволяє зручно взяти їх вилковим навантажувачем або вручну. На те, щоб підняти палетний вантаж й завантажити в транспортний засіб знадобиться всього лише декілька секунд. Таким чином, можна швидко виконати вантажно-розвантажувальні роботи й скоротити загальний час доставлення до кінцевого пункту. 
  • Палети надійно захищають вантаж від пошкоджень у дорозі. Дерев’яні піддони амортизують удари під час транспортування. Головне — правильно розмістити палети в транспортному засобі. Для цього потрібно рівномірно розподілити центр ваги на конструкції й прослідкувати, щоб края вантажу не виходили за піддон. Щоб забезпечити безпеку вантажу, надійний логістичний оператор додатково фіксує палети за допомогою ременів. 
  • Перевезення паллетами дозволяє використовувати простір кузова автомобіля раціонально. Піддони мають стандартні розміри. Тому при завантаженні їх в транспортний засіб, не утворюється пустий простір. 
  • Вірогідність, що доступ до вантажу отримають сторонні особи, зводиться до мінімуму. Перед завантаженням палети пакують у плівку. Надійні транспортні компанії гарантують, що вантаж прийде без порушення цілісності пакування. 

  Вартість перевезення палет не відрізняється від ціни транспортування коробками чи поштучно. Однак, переваг у такого формату значно більше. 

  Особливість збірних вантажоперевезень у тому, що в одному транспортному засобі консолідуються товари від різних вантажовідправників. Таким чином, кожна компанія, що замовляє послугу LTL-перевезення, просто орендує місце в кузові транспортного засобу. Тобто вона не платить за всю машину. Також, логістичний оператор може використовувати довантаження по Україні, враховуючи маршрут слідування. 

  Клієнт може замовити завантаження товару в транспортний засіб за будь-якою адресою або самостійно відвезти продукцію на склад партнера для подальшого транспортування. Логістичний оператор проводить групування вантажів — партії товарів підбирають так, щоб під час перевезення забезпечити правильні умови зберігання. Наприклад, 3PL-оператор консолідує свіжі продукти харчування з дотримання правил товарного сусідства. Для таких груп товарів використовують рефрижератори. Це транспортні засоби, де можна охолоджувати продукцію й постійно контролювати температуру всередині кузова. Логістичний оператор ретельно слідкує за тим щоб у одній машині не перевозили несумісні вантажі. 

  Таким чином, послуга LTL-перевезень передбачає, що в одному транспортному засобі логістичний оператор перевозить лише вантажі, близькі за характеристиками та умовами зберігання. Це потребує злагодженої роботи транспортної компанії та вантажовідправника. 

  Популярність послуг LTL-перевезень зростає з кожним роком. У порівнянні з іншими типами транспортування товарів, збірні вантажоперевезення мають декілька переваг: 

  • Невелика вартість. Компанія платить за послугу доставлення збірних вантажів, виходячи з того, як багато простору займає її товар у транспортному засобі. Повністю орендувати автомобіль не потрібно. Тому кінцева вартість послуги значно менша. 
  • Перевезення оптимальним видом транспорту. Логістичні оператори інвестують у сучасний автопарк. Вони пропонують автомобілі з тентованим або ізотермічним кузовом, рефрижератори. До того ж у автопарку професійних підряднів є машини з різною вантажопідйомністю. Вантажовідправник може бути впевнений, що його товари перевозять за оптимальних умов. 
  • Оперативність доставлення. Досвідчений логістичний оператор продумує маршрути заздалегідь. Це дозволяє доставити вантаж у будь-яку точку за 1-2 дні. Якщо компанія працює, наприклад, з торговельними мережами, оперативність доставлення може стати критично важливою. 
  • Можливість замовити додаткові послуги. Крім транспортування вантажів, логістичні оператори можуть пакувати товари або провести поартикульне розкладення. Також, вони пропонують послуги повернення документів і палет, доставлення в вихідні дні та тимчасового зберігання на складі. Так, компанія може перекласти будь-які завдання на логістичного оператора. 

  У послуги збірних перевезень входить повний супровід вантажів. 

  Транспорті компанії використовують різні тарифи та коефіцієнти для розрахунку кінцевої вартості послуги перевезення збірних вантажів. 

  Для палетних збірних перевезень до уваги беруть такі показники: 

  1. Кількість палет. Якщо вантаж перевозять у палетному форматі, для розрахунку стоимости беруть до уваги кількість піддонів, що потрібно транспортувати. Також враховується середня вага однієї палети. Варто знати, що середня вага палети враховує як вагу безпосередньо вантажу, так і тари. 
  2. Вартість вантажу. Надійні логістичні оператори завжди страхують товари перед транспортуванням. Тому клієнт може вказати, на скільки він оцінює свій вантаж. Так він може бути впевнений, що якщо товар буде пошкоджений або загубиться у дорозі, йому повернуть повну вартість. Чим вища ціна вантажу, тим більша вартість перевезення. 
  3. Необхідний тип транспорту. Найбільш низька ціна збірних перевезень — на тентованому транспорті. Транспортування ізотермічним автомобілем буде дорожчим. Найбільш висока вартість — для рефрижераторів. 

  Також, на кінцеву вартість послуги LTL-перевезення впливає відстань від пункту А до пункту Б. Логістичний оператор враховує витрати на паливо. Тому чим віддаленіший пункт призначення, тим вища вартість послуги. 

  На платформі WareTeka можна ознайомитися приблизними цінами послуг збірних перевезень із розрахунку однієї палети за популярними маршрутами. Також, тут можна розрахувати точну вартість доставлення й замовити транспортування від провідних логістичних операторів України.

  Послуги LTL-перевезень можна замовити напряму у транспортних компаній. І в той же час, наразі на ринку працює велика кількість перевізників. Тому оцінити умови й тарифи кожного з них — непросте завдання. Доводиться відправляти запити кожному логістичному оператору. Для того, щоб порівняти ціни й умови може знадобитися декілька тижнів. В той час як вантаж потрібно перевезти якнайшвидше. 

  Щоб швидко замовити послуги збірних вантажоперевезень, використовуйте платформу WareTeka. Ми володіємо інформацією про тарифи та умови від ТОПових логістичних операторів. Таким чином, якщо ви хочете замовити послугу LTL-перевезення, вам не доведеться витрачати час на вивчення пропозицій від різних перевізників. 

  На WareTeka ви можете знайти орієнтовні ціни збірних палетних перевезень за популярними маршрутами. Це допоможе оцінити вартість доставлення в конкретне місто. Якщо в списку немає потрібного маршруту, відправте запит менеджерам нашої платформи. Ми зв’яжемося з вами, покажемо актуальні тарифи й допоможемо підібрати оптимального перевізника з урахуванням специфіки товару. Також на платформі можна самостійно розрахувати вартість послуг LTL-перевезень за допомогою калькулятора. 

  Платформа WareTeka — це перший в Україні цифровий логістичний провайдер, де можна замовити послуги перевезення збірних вантажів від різних транспортних компаній. 

  Серед головних переваг сервісу: 

  • Транспортні послуги від більше 30 провідних логістичних операторів України. Наша платформа співпрацює з ТОПовими 3PL-операторами. Ми не продаємо послуги якоїсь конкретної компанії. Наше завдання — підібрати перевізника, що вирішити всі завдання бізнесу. Для цього ми враховуємо специфіку вантажу, умови зберігання, терміни доставлення, тощо. 
  • Перевезення від 1 палети. Ви можете замовити перевезення збірних вантажів у тій кількості, які необхідна вам на цей момент. На нашій платформі немає обмежень. 
  • Можливість замовити додаткові послуги. За допомогою нашої платформи, можна оформити повернення документів і палет, доставлення на розподільчі центри або відразу до магазинів торговельних мереж, розкладення вантажів по артикулам. Також, логістичні оператори нашої платформи можуть організувати доставлення в суботу або тимчасове зберігання на складі. 
  • Калькулятор вартості послуг перевезення збірних вантажів. Ви можете розрахувати точну ціну транспортування за вказаним вами маршрутом в режимі онлайн. 

  Якщо ви бажаєте замовити послуги LTL-перевезень, відправте нам запит. 

  ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

  Ми пропонуємо індивідуальне рішення для Вашої компанії

   *Ваше ім'я

   *Номер телефону

   Email

   Коментар

   зберігання і обробку моїх персональних даних

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння