Результати пошуку
Home » Відповідальне зберігання на складі

Відповідальне зберігання на складі

Передайте свої вантажі на відповідальне зберігання —  платіть лише за місце, що займає ваш товар

Відповідальне зберігання на складі - 2

Що таке відповідальне зберігання?

Відповідальне зберігання —  це передача ваших вантажів логістичному партнеру для безпечного зберігання

Якщо ви орендуєте свій склад, то вимушені платити за оренду, забезпечувати охорону, контролювати всі процеси, наймати та утримувати персонал.

Відповідальне зберігання —  це гарна можливість оптимізувати такі витрати. Ви платите лише за місце, що займає ваш товар, та операції, які з ним проводять. Ваш вантаж на складі логістичного партнера повністю застрахований від втрат та пошкоджень. 

З яких послуг складається відповідальне зберігання?

Відповідальне зберігання на складі - 3

Надходження товару

Відповідальне зберігання на складі - 4

Вивантаження

Відповідальне зберігання на складі - 5

Приймання

Відповідальне зберігання на складі - 6

Розміщення

Відповідальне зберігання на складі - 7

Зберігання

Відповідальне зберігання на складі - 8

Оброблення повернень

Відповідальне зберігання на складі - 9

Переміщення й відправлення

Відповідальне зберігання на складі - 10

Пакування

Відповідальне зберігання на складі - 11

Контроль та комплектація

Відповідальне зберігання на складі - 12

Відбір

Порівняння відповідального зберігання
з орендою складу
Оренда складу

Ви платите за всю площу, навіть якщо у вас є пусті полиці

Відповідальне зберігання на складі - 13
Відповідальне зберігання на складі - 14

Вартість зберігання на місяць

₴₴₴₴
Відповідальне зберігання

Ви платите лише за місце, що займає ваш товар

Відповідальне зберігання на складі - 15
Відповідальне зберігання на складі - 16

Вартість зберігання на місяць

₴₴

Що пропонує вам WareTeka?

Вигідні умови

Зберігання товарів від 14 днів та від 10 палет

Рампа та підйомник

Швидке та комфортне розвантаження та відвантаження товарів

Робота складу 24/7

Можливість замовляти послуги відвантаження та комплектації цілодобово

Стелажне зберігання

Можливість розміщення товарів у різних форматах 

Відеонагляд та охорона

Відеофіксація всього, що відбувається на складі

Широка географія складів

Розміщення товарів у будь-якій точці України

Працюємо з усіма типами товарів

Продукти
харчування

Правильні умови зберігання — це запорука збереження якості продуктів харчування. Дізнайтеся, як WareTeka організовує зберігання таких вантажів

Зв'язатися

Побутова
хімія

Побутова хімія може впливати на властивості інших товарів. Тому важливо дотримуватися правил товарного сусідства. Дізнайтеся, як може допомогти WareTeka

Зв'язатися

Косметика
та парфюмерія

Один вид косметики може мати сотні артикулів. Дізнайтеся, як WareTeka організовує зберігання та забезпечує комплектацію таких товарів

Зв'язатися

Техніка

Техніка — дорогий, різногабаритний та крихкий товар. Дізнайтеся, як WareTeka створює оптимальні умови зберігання та вантажно-розвантажувальних робіт цієї продукції

Зв'язатися

Автомобільна
промисловість

Один автомобіль —  більше 10 000 деталей. Дізнайтеся, як WareTeka створює гнучкі та швидкі рішення для зберігання та керування асортиментом автотоварів

Зв'язатися

Фармацевтична
продукція

Для зберігання й оброблення фармацевтичних товарів потрібен спеціалізований склад. Дізнайтеся, чим може допомогти WareTeka

Зв'язатися

Будівельні
матеріали

Будівельні матеріали мають різні характеристики та габарити. Дізнайтеся, як WareTeka допомагає організувати зберігання та відбір цих товарів

Зв'язатися

та багато інших товарів

Не знайшли ваш тип товару? Подивіться повний список та дізнайтеся, які рішення WareTeka пропонує для зберігання іншої продукції

Зв'язатися
Склади для будь-яких умов зберігання
Відповідальне зберігання на складі - 23
Сухий

від +6 до +25 C°

Відповідальне зберігання на складі - 24
Холодильний

від 0 до +6 C°

Відповідальне зберігання на складі - 25
Морозильний

-18 C°

Відповідальне зберігання на складі - 26
Мультитемпературний

від -18 до +25 C°

Віддайте логістику професіоналам — сфокусуйтеся
на бізнесі

Ми пропонуємо індивідуальне рішення для Вашої компанії

  *Ваше ім'я

  *Номер телефону

  Email

  Коментар

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Надаємо послуги в різних
  містах України

  Київська область

  FAQ

  Відповідальне зберігання — це передача логістичному провайдеру товарів і вантажів для безпечного зберігання. Це комплексний сервіс, що охоплює вивантаження і приймання товарів на склад відповідального зберігання, комплектацію замовлень, маркування, пакування/перепакування, завантаження і відправку. У тому випадку, якщо зроблене повернення продукції, вона повертається на склад 3PL-провайдера, де в рамках послуги відповідального зберігання забезпечується збереження товару, що повернувся. Додатково логістична компанія і замовник можуть домовитися про надання послуг, що не входять до переліку стандартних сервісів.

  Відповідальне зберігання звільняє бізнес від необхідності орендувати склади, купувати обладнання та вантажно-розвантажувальну техніку, підтримувати оптимальні умови зберігання, утримувати персонал.

  При цьому гарантується збереження вантажу і дотримання умов, що прописані в договорі між логістичним провайдером і компанією-замовником. Це може бути вигідно не тільки тим компаніям, що не мають власних складських приміщень, а й бізнесу, якому необхідно сезонне зберігання або складування майна на час переїзду. Також відповідальне зберігання може бути корисним приватним особам, які також планують переїзд або шукають простір для зберігання великогабаритних вантажів (меблів, гірськолижного обладнання, деяких видів транспорту, тощо).

  Склад відповідального зберігання — це приміщення, де надаються послуги відповідального зберігання. На такому складі гарантується збереження і цілісність вантажу, зберігання товарів з урахуванням специфіки та прописаними в договорі умовами.

  Однак, обладнання такого складу — завдання, що потребує чимало ресурсів. Адже, крім того, що будівля повинна відповідати всім вимогам сучасної складської логістики, в неї необхідно постійно інвестувати. Без вкладень у ремонт, техніку, автоматизацію, персонал, склад не працюватиме як треба. Тому логістичні провайдери організовують усе це самостійно, пропонуючи замовнику вже готове місце зберігання його вантажу. Оскільки 3PL-оператор сам зацікавлений у збереженні товарів, він забезпечує усі необхідні умови.

  Логістичні провайдери можуть мати декілька складських площ для різних типів продукції. З обладнання склади відповідального зберігання мають, як мінімум, полки, контейнери та стелажі. Наявність спеціальної вантажно-розвантажувальної техніки — ще один важливий пункт на складі відповідального зберігання, без якого неможлива ефективна робота складу. Все активніше розвивається і впровадження інформаційних систем. З їх допомогою облік товарів на складі стає більш точним. Також це дає можливість вести електронний документообіг, що сприяє простій і швидкій взаємодії провайдера і замовника.

  Послуги складу відповідального зберігання — це розміщення і зберігання вантажу компанії-замовника на складі. Також на складі товар комплектують, маркують, пакують і готують до відвантаження. Увесь цей час підрядник відповідає за збереження вантажу.

  Одна з головних переваг послуги відповідального зберігання на складі — економія коштів. Якщо бізнес тільки починає свою діяльність, має обмежений бюджет або потребу в зберіганні товарів лише сезонно, то послуга відповідального зберігання допоможе заощадити кошти. Замовник платить лише за той складський простір, що займає його товар. Якщо товару немає, то, відповідно, немає і витрат.

  Коли ж склад орендується або знаходиться у власності, то для його функціонування постійні вкладення неминучі. Якщо ж відбувається зворотна ситуація і різко з’являється необхідність у додатковому місці для зберігання, то організувати розширення присутності на складі не складе труднощів.

  Завдяки послузі відповідального складського зберігання замовник може зосередитися на своїй основній діяльності. Йому не потрібно організувати складський простір, купувати спецтехніку, наймати персонал. Усе це зробить логістичний провайдер і забезпечить максимальне збереження вантажу.

  При передачі товару на відповідальне зберігання необхідно серйозно підійти до вибору логістичного провайдера. Зараз на ринку представлена велика кількість компаній, що надають послуги відповідального зберігання. Серед них є непрофесійні та професійні постачальники послуги. Відмінність останніх у тому, що вони здійснюють свою діяльність як підприємці.

  Щоб оформити відповідальне зберігання товару, компанія-замовник і логістичний провайдер укладають договір. Замовник зобов’язується регулярно сплачувати послуги, а провайдер бере на відповідальне зберігання його товар. 

  У тому випадку, якщо вантаж буде втрачено або пошкоджено, підрядник зобов’язаний відшкодувати збитки. Логістичні провайдери, що надають послуги відповідального зберігання професійно, несуть підвищену відповідальність за пошкодження, втрату або псування товару. Це означає, що вони повинні відшкодувати замовнику послуги збитки, незалежно від причини провини. Вони не несуть відповідальність лише в тих випадках, коли буде встановлений факт настання форс-мажорних обставин або наявність у товару характеристик, про які не був попереджений провайдер і які могли вплинути на його збереження. Також 3PL-оператори звільняються від відшкодування збитків, якщо втрата або пошкодження вантажу стало причиною навмисних дій самого замовника.

  Ціна на послуги складу відповідального зберігання залежить від обсягу вантажу, що замовник передає на зберігання, а також від розцінок 3PL-оператора. 

  Крім того, впливає на ціну розташування складу — в столиці й великих містах розцінки часто вище. Зазвичай, послуга відповідального зберігання складається з цілого ряду операцій, на кожну з яких встановлений тариф логістичного провайдера. Це можуть бути як стандартні — вивантаження товару, приймання, розміщення, так і додаткові. Наприклад, клієнт може замовити в 3PL-оператора комплектацію замовлень і відвантаження вантажу у встановлені ним строки.

  Така співпраця вигідна для обох сторін. Замовник знає, що логістичний провайдер організовує вантажно-розвантажувальні роботи й несе весь цей час відповідальність за його товар. А логістична компанія отримує можливість заробити більше в рамках однієї послуги за рахунок надання більшої кількості операцій. Термін відповідального зберігання ще один показник, що впливає на кінцеву вартість послуги.

  Таким чином, безліч факторів впливають на ціну послуги відповідального зберігання. Перевагою відповідального зберігання можна назвати той факт, що компанія сплачує лише за те місце, що займає на складі її вантаж. Бізнес не переплачує за непотрібні йому послуги й площі, що простоюють.

  Послуги складу відповідального зберігання можна замовити у логістичних провайдерів (інша назва — 3PL-оператори). WareTeka співпрацює з перевіреними логістичними компаніями, що займаються відповідальним зберіганням. Ми підберемо варіанти співпраці конкретно під ваш випадок.

  Співпраця з різними постачальниками цієї послуги має свої особливості. Зазвичай, великі 3PL мають мережу складів з вигідним розташуванням близько основних трас. Самі приміщення для зберігання сучасні, добре обладнані й підходять для зберігання продукції різних видів. Якщо бізнес працює з особливою групою товарів, на зразок вибухопожежонебезпечних вантажів, провайдери закриють і цю потребу. Також вони можуть запропонувати й додаткові послуги в рамках відповідального зберігання. Однак, необхідно враховувати, що їхні послуги можуть бути дорожчими внаслідок розкрученості компанії.

  Невеликі логістичні провайдери також надають якісні послуги і їх розцінки часто нижче. Але такі 3PL можуть працювати не з усіма видами продукції, тому цей момент необхідно уточнювати в постачальника послуги заздалегідь. Також варто дізнатися про розташування складів. Якщо складське приміщення знаходиться далеко від великих автомагістралей, то витрати на додаткове транспортування вантажу можуть перевищити вигоду від розцінок провайдера.

  Зараз на логістичному ринку достатньо пропозицій з відповідального зберігання вантажів. Вибрати серед усіх варіантів оптимальний і довірити свій вантаж надійному провайдеру — непросте завдання. Пошук логістичного партнера може зайняти багато часу, крім того, не виключений ризик укласти співпрацю з недобросовісною компанією. Без знання ринку зсередини й допомоги професіоналів тут не обійтися.

  WareTeka — цифрова платформа-агрегатор, що об’єднує постачальників логістичних послуг і бізнес. Ми співпрацюємо з перевіреними провайдерами, що надають послугу відповідального зберігання та можуть запропонувати додаткові види обслуговування в рамках відповідального зберігання. Завдяки нашій базі 3PL-операторів і досвіду наших експертів ви отримаєте індивідуальне рішення з відповідального складського зберігання для вашого бізнесу.

  Якщо ви хочете замовити послугу відповідального зберігання, ви можете залишити заявку на нашому сайті. Ми підберемо логістичних провайдерів під потреби вашого бізнесу. Ми не нав’язуємо конкретного постачальника послуг, а допомагаємо порівняти й вибрати найкращий варіант для вашої компанії. Таким чином, ви можете закрити логістичні завдання вашого бізнесу завдяки співпраці з WareTeka.

  Також, ми надаємо таку послугу як кросс-докінг.

  Порівняння об'єктів
  Немає інформації для порівняння