Всі Дії
Всі Типи
Дніпро
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів в місті Дніпро

Складські послуги

Послуги складу класу B у Дніпрі (площа 11500...

Українська логістична компанія оперує сертифікованими складами А, B-класу. Надає послуги на складі класу В+: Фулфіл [more]
Українська логістична компанія оперує сертифікованими складами А, B-класу. Надає послуги на складі класу В+: Фулфіл [more]

Оренда складу в Дніпрі

Дніпро (раніше Дніпропетровськ) – один з найбільших промислових центрів України. Тут добре розвинена чорна металургія, металообробка, машино- та ракетобудування. Звичайно, такі виробництва повинні розміщуватися у спеціально обладнаних будівлях, а готова продукція вимагає певних умов зберігання. Тому оренда виробничих приміщень у Дніпрі – популярна послуга для бізнесу будь-якого рівня.

Оренда складу в Дніпрі: як виглядає ринок складської нерухомості?

Спад економіки позначився на попиті оренди складських приміщень. Зараз активними гравцями на ринку комерційної нерухомості стали ритейл, e-commerce і фармацевтичні компанії. Підвищений попит споживачів на товари першої необхідності і ліки спричинив розширення орендних площ для зберігання продуктів. Плюс, бізнес перейшов у онлайн режим, а це також вимагає оренди додаткових площ.

Наприклад, у магазині одягу частина товарів розміщується у торговому залі, інша – на складі. Зазвичай, це невелике приміщення у самому магазині. Інтернет-торгівля вимагає великого асортименту, інакше складно конкурувати з іншими майданчиками. Чим більше товару, тим вищий рівень закупівель. Відповідно, необхідно розширювати складський простір. Плюс, важливий момент – швидкість доставляння покупцеві, а це залежить від наближеності до міста і транспортних шляхів.

Продуктові ритейлери у такому ж становищі: попит на продовольство зростає, що вимагає збільшення приміщень для оренди. Фармацевтика завжди є актуальною сферою. Ця галузь залежить від темпів товарообігу постачальників – чим просторіші складські площі, тим більше можна розмістити товару.

Оскільки Дніпро – лідер у важкій промисловості, попит на зберігання сировини й готових виробів завжди високий. У місті добре розвинена залізнична і транспортна логістика, що позитивно впливає на обсяги постачання до кінцевого споживача. Якщо великі підприємства можуть інвестувати у будівництво складів, то для середніх і малих вигідніше орендувати приміщення.

Таким чином, попит на оренду високий у всіх видів бізнесу. І найближчим часом він буде лише зростати. Як поведе себе ринок складської нерухомості, передбачити важко. Теоретично, кількість пропозицій має також зростати, щоб задовольнити потреби попиту. Але в Україні ринок складської нерухомості слабо розвинений: будівництво нових виробничих приміщень в основному ведеться на замовлення для великих компаній. Якісні приміщення без додаткових вкладень у дефіциті, тому потрібно витратити час на пошуки складів класу А або В у Дніпрі

Оренда виробничих приміщень у Дніпрі

Згідно із законодавством, виробниче приміщення – це замкнутий простір у спеціально призначених будівлях та спорудах, у яких постійно (позмінно) або періодично (протягом частини робочого дня) здійснюється трудова діяльність людей. До них також відносяться цехи, робочі ділянки, складські приміщення, адміністративні офіси, тощо.

Для того, щоб почати або розширити свій бізнес, необов’язково купувати виробниче приміщення. Орендувати цех або склад вигідніше з багатьох причин:

 • Вимагає менше часу на оформлення. Щоб побудувати, ввести будівлю в експлуатацію потрібно багато паперів і дозволів;
 • Можна обрати розташування. Тут ви повинні враховувати, чи потрібен доступ до додаткових комунікацій, на якій відстані має бути траса, населений пункт, ваше виробництво та інші моменти. Ви можете орендувати приміщення під потреби бізнесу. Але якщо раптом виявиться, що умови незадовільні, можна знайти інші варіанти. Ви не прив’язані до місця і завжди зможете покращити логістику доставляння продукції;
 • Ціна значно нижча. Купівля приміщень для зберігання продукції не завжди рентабельна навіть для великих компаній. Оренда складу дає можливість збільшити швидкість товарообігу, розширити область поширення продукції й оптимізувати витрати на логістику.

Оренда складських приміщень у Дніпрі має перевагу над покупкою або будівництвом. Гнучкість, можливість вибору локації й регіону розповсюдження продукції збільшує шанси на успішність бізнесу. Щоправда, вигоду від орендування складу можна отримати лише при грамотному підході до вибору приміщення.

Як підібрати промислово-складське приміщення?

Перш ніж почати пошук, необхідно визначити вимоги до промислового приміщення. Тут важливо зрозуміти, які складські потреби необхідно задовольнити при оренді. При виборі складу керуйтеся наступними критеріями:

 • Лінійні характеристики й площа приміщення. Тут допоможе план розміщення обладнання, розташування санітарно-побутових приміщень для персоналу, офісів, місця для складів сировини та готової продукції. Ви повинні чітко визначити: чи буде одна будівля поділена на всі функціональні зони або буде виокремлено склади для сировини, готової продукції, офісу, побутових приміщень, тощо;
 • Локація і транспорт. Для ритейлерів і e-commerce актуально розміщувати склади у межах міста, поблизу транспортних вузлів. Великим виробництвам часто потрібне залізничне сполучення, хороша транспортна розв’язка.
 • Тип складу. При виборі складського приміщення враховується вид продукції. Наприклад, для продуктів використовуються холодні й морозильні склади. Сировину можна зберігати в неопалюваних приміщеннях або на сухих складах. Універсальні – мультитемпературні. У кожній камері складу можна встановити індивідуальні параметри зберігання.
 • Клас складу. Їх всього шість – А +, A, В +, B, C, D. Клас + А – найбільш сучасні й оснащені приміщення, підходять для зберігання будь-якої продукції. Клас D – це будівлі без ремонту й обладнання. У них зазвичай зберігають сировину.

На самому об’єкті зверніть увагу на технічні характеристики, стан устаткування, відповідність нормам пожежної безпеки, тощо. Особливо якщо ви знімаєте склад на тривалий термін. Технічні характеристики повинні відповідати вимогам складської логістики.

Де можна зняти складське приміщення в Дніпрі?

Найпопулярніші райони для оренди складу в Дніпрі – Чечелівський і Шевченківський. У цій частині міста проходить європейський маршрут Е50 на Францію, Німеччину, Чехію і Словаччину, а також залізничні колії. Тут найбільше пропозицій складів. Промисловий центр міста розташований на лівому березі, тому в Індустріальному районі високий попит на оренду приміщень у металургійних та машинобудівних підприємств.

Від чого залежить вартість оренди складу в Дніпрі?

Ціна за оренду квадратного метра складського приміщення залежить від:

 • Віддаленості від транспортних вузлів, районних центрів. Чим віддаленіше розташовується склад, тим нижча вартість його оренди;
 • Зручності під’їзних шляхів. Якщо склад розташовується поруч з трасою і забезпечується під’їзд вантажівок, він буде коштувати більше;
 • Технічних характеристик і складської інфраструктури. Чим вище клас приміщення, тим дорожча вартість оренди.

Деякі орендодавці можуть зробити знижку, якщо контракт укладається на тривалий термін.

Переваги оренди складів і складських приміщень на WareTeka

Орендувати склад у Дніпрі здається простою справою: потрібно зайти на сайти нерухомості, зв’язатися з орендодавцем, оглянути об’єкт і оформити договір оренди. У реальності, натомість, усе складно – приміщення не відповідає опису, власник виявився несумлінним. Щоб цього уникнути, скористайтеся онлайн-майданчиком WareTeka.

Чим допоможе наш сервіс:

 • У нас найбільша база складських приміщень України;
 • Можна ввести критерії пошуку за типом, класом, площею складу;
 • Додаткові параметри пошуку полегшують відбір варіантів;
 • Ми співпрацюємо з перевіреними брокерами та орендодавцями;
 • Опис приміщень відповідає дійсності, немає прихованих платежів.

Не знайшли потрібний склад? Надішліть нам повідомлення у чат, і ми безкоштовно підберемо оптимальний варіант: допоможемо визначити вимоги до приміщення, проаналізуємо обсяги продукції, логістичну мережу бізнесу та оптимальні умови для зберігання.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння