Всі Дії
Мультитемпературний склад
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж мультитемпературних складів

На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.

До списку складів
Оренда

Archived: Опалювальний склад

Здаємо в оренду сучасний механізований мультітемпературний склад класу А з відмінною транспортною розв’язкою. [more]
Здаємо в оренду сучасний механізований мультітемпературний склад класу А з відмінною транспортною розв’язкою. [more]
Більше

Archived: Оренда складу 2000 кв.м. м. Кропив...

Послуги відповідального зберігання; Здача в оренда складських площ; Варіанти під здачу: від 500 до 2000 кв.м; Харак [more]
Послуги відповідального зберігання; Здача в оренда складських площ; Варіанти під здачу: від 500 до 2000 кв.м; Харак [more]
Більше
Оренда

Archived: Склад

Здам склад. Клас А. Загальна площа 20 000 м.кв. Площа приміщення, що здається – 1100 м.кв. Орієнтир – Дарниць [more]
Здам склад. Клас А. Загальна площа 20 000 м.кв. Площа приміщення, що здається – 1100 м.кв. Орієнтир – Дарниць [more]
Більше
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Складські послуги

Компанія CAT Cargo Logistics Ukraine надає п...

CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
Складські послуги

Зберігання та складські послуги на складі А-...

Українська логістична компанія пропонує зберігання на складі класу А. На складі надаються послуги: Фулфілмент. Пале [more]
Українська логістична компанія пропонує зберігання на складі класу А. На складі надаються послуги: Фулфілмент. Пале [more]

Мультитемпературний склад в оренду

Для будь-якої компанії дуже важливим є забезпечення збереження своїх продуктів для продажу незалежно від пори року і маршруту транспортування. Кожен товар потребує особливих умов зберігання, що змушує власників розміщувати свої запаси на різних складських площах.

Мультитемпературні склади стали здобувати свою популярність після 2018 року. Вони універсальні за своїми характеристиками, та підтримують широкий діапазон температур: від +15 до -25 ºС.

Для яких же цілей використовуються склади з температурним режимом? Вони досить зручні і ергономічні для власників торгових мереж, особливо зі сфери харчової промисловості, для збереження асортименту товарів.

Що таке температурний склад?

Мультитемпературний склад — це приміщення, де можна індивідуально регулювати показники температури і вологості за допомогою обладнання. До того ж, такі склади часто поділені на кілька зон, щоб зберігати різні категорії товарів.

Попит на температурний склад зараз значно перевищує пропозицію, адже його технологічне оснащення дозволяє зберегти якість різних товарів. У регіонах з розвиненою інфраструктурою склади з окремими камерами, де підтримуються індивідуальні кліматичні умови, користуються попитом.

У мультитемпературних складах можна зберігати охолоджені, заморожені, швидкопсувні, насипні, нехарчові товари, сировину та матеріали, напої і так далі.

Температурний склад призначений для зберігання вантажів, які потребують спеціальних умов. Склади розподіляються за температурними режимами на:

В опалювальних складах температура підтримується за допомогою теплоізоляційних сендвіч-панелей, що додатково утеплюються спеціальними полімерними матеріалами. Вони виглядають як тришаровий матеріал – два сталевих профільованих листа з антикорозійним покриттям і спіненим поліуретаном між ними. Товщина теплоізоляційних панелей визначається призначенням холодильного складу і його температурним режимом.

При температурах від +5 до +15 ° С зберігаються електротехнічні матеріали, пластмаса, устаткування та станки для обробки металу, кольорові метали, гума, шкіра, текстильні матеріали, папір, лікеро-горілчані вироби та інші.

Холодильні приміщення оснащені установками, які підтримують температуру від +6 до -2 ° С. При таких температурах зберігаються м’ясо, морепродукти, охолоджені напівфабрикати, фрукти, овочі, косметологічні та фармацевтичні препарати.

Морозильні склади обшиваються спеціальними матеріалами для контролю теплообміну і тривалого зберігання конкретних продуктів глибокої заморозки. Їхній час зберігання на складі рекомендується мінімізувати, щоб збільшити термін підсумкового зберігання. Товари з меншим терміном зберігання WMS система розміщує якомога ближче до зони експедиції.

Вологість повітря на складах з низьким температурним режимом повинна становити мінімум 92 %. При проектуванні мультитемпературних складських комплексів обираються будівельні матеріали з оптимальними показниками теплоізоляції та здійснюється підбір відповідного технологічного обладнання (холодильних агрегатів, кондиціонерів, елементів опалювальних мереж).

Сучасні технології холодильних та вентиляційних систем, якими обладнані холодильні та морозильні камери, дозволяють клієнту бути спокійним за збереження якості своїх товарів. Технічне обслуговування здійснюється відповідно до стандартів роботи складських будівель.

Головною перевагою температурного складу є можливість регулювання температури. Мультитемпературний склад відповідального зберігання є вигідним для підприємств, що постійно працюють з великими обсягами продукції. Товари різних категорій можливо зберігати в одному місці, але з правилом товарного сусідства, і це гарне рішння для підприємця. Спільне зберігання сирих харчових продуктів або напівфабрикатів разом з готовими продуктами не допускається.

Послуга відповідального зберігання передбачає, що орендарю не доводиться оплачувати оренду цілого складу, а тільки місце, яке займає вантаж. Він може займатися стратегічним плануванням свого бізнесу, в той час як логістичний провайдер займається комплектацією товару і його постачанням кінцевому споживачу. Йому не потрібно нести додаткові витрати на покупку або оренду спеціального устаткування для виконання складських робіт, на вантажні роботи.

Послуга FRESH логістика завдяки спеціально обладнаним автомобілям забезпечує доставку вантажів з дотриманням необхідного температурного режиму для конкретного виду продукції: морозиво, йогурти, заморожені овочі і фрукти і т.д. Товари відвантажують в рефрижератор (вантажну машину), де температура повинна відповідати температурі у зоні основного зберігання.

Де зняти склади з температурним режимом?

Вибір складського приміщення необхідно починати з визначення вигідного географічного розташування. Мультитемпературні склади знаходяться по периметру Київської, Львівської, Харківської та Одеської областей. В локаціях, де проходять основні транспортні вузли, такі складські комплекси потрібні більше всього, особливо для великих мереж магазинів.

На платформі WareTeka публікуються оголошення з усієї України. Ми співпрацюємо з власниками і сертифікованими брокерами. Зазвичай, будівлі вже забезпечені потрібними функціями — багаторівневими стелажними конструкціями, WMS-системою, охороною будівель, системою пожежогасіння Split, окремим обліком електроенергії та водопостачання для кожного складського приміщення.

Мультимпературний склад класу А пропонує зручну транспортну розв’язку, нове холодильне обладнання, можливість відповідального зберігання. Такі логістичні центри будують з урахуванням сучасних правил експлуатації складів, із застосуванням технологічного обладнання від світових лідерів. Вони мають і сухі склади, і холодильники з температурним режимом, майстерні по ремонту транспорту, а також автомобільну стоянку.

Склад класу В надає послуги зі стелажного та напольного зберігання товару, вантажних робіт, транспортно-експедиційних перевезень. У будівлях регулюється температурний режим, є підлоги з антипиловим покриттям, рампа, конструкції з мезоніну. Компанія, яка надає склад в оренду, може мати великий парк власних транспортних засобів, наприклад рефрижераторні причепи та спеціальну техніку, для зручності арендаторів.

У складах класу С є можливість установки додаткового обладнання за бажанням клієнта. Вантажна техніка частково є, але умови схожі на ангарний тип, так як антипилове покриття підлоги можуть замінити просто бетонним покриттям.

Оренда температурного складу на WareTeka

Досить висока вартість утримання мультитемпературних складів обумовлена не дешевим обладнанням. Його експлуатація вимагає більшого споживання електроенергії. Енергоспоживання агрегатів може досягати кілька сотень кВт, тому використання схем енергозбереження є важливою опцією при користуванні температурними складами.

Так як склади з температурним режимом — це більш осучаснений варіант зберігання товарів, то постачальники віддають перевагу бачити мультитемпературний склад у технологічно оснащених комплексах класів А чи В. У логістичному комплексі класу А+, наприклад, проект передбачає великі складські приміщення з високими стелями, які обладнані різними видами перевантажувального обладнання.

Висококваліфіковане управління комплексів виконує сертифікована компанія з управління складськими об’єктами. Територія об’єкта надає широкі можливості для розвитку бізнесу. Цілодобовий режим роботи складського комплексу дозволяє завжди мати доступ до приміщень.

Для багатьох компаній найбільш прийнятним вибором є оренда приміщення у логістичного оператора. Оренда температурного складу передбачає багато варіантів для відвідувачів платформи WareTeka, де є приміщення під здачу будь-якого метражу.

Середньому бізнесу часто потрібні невеликі площі для зберігання, тому відбувається поділ складів на менші площі від 200 м2 і вище. Складські приміщення дозволяють підприємствам зберігати свій товар у відповідності до санітарних норм і без втрати його якості.

Переваги оренди температурного складу з WareTeka — це великий вибір мультитемпературних складів, наявність опису до кожного складу, контактна інформація орендодавця, безпека угоди. Наша команда вивчає складський ринок, тому ми знаємо, як реалізовувати проекти з різними режимами зберігання. Залиште нам повідомлення у контактній формі, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Також, у нас можно зняти теплий склад.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння