База спеціалізованих складів України

Результати пошуку

ТОП пропозицій

ШУКАЙТЕ СКЛАДИ В РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ ​

Знайти склад - 2
ЯКЩО НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДНИЙ СКЛАД, ВІДПРАВТЕ НАМ ЗАПИТ

СКЛАДИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ УМОВ ЗБЕРІГАННЯ

від +10 до +25 C°
від 0 до +6 C°
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО ​
Знайти склад - 10
Користувач заходить на платформу, обирає відповідний склад і відправляє нам запит.
Знайти склад - 11
Ми укладаємо договір про співробітництво.
Знайти склад - 12
Клієнт підписує контракт із власником за сприянням нашої платформи.
Знайти склад - 13
Знайти склад - 14
Знайти склад - 15
Знайти склад - 16
Знайти склад - 17
Разом із клієнтом ми узгоджуємо умови співробітництва.
Знайти склад - 18
Ми організовуємо показ об'єктів, що цікавлять клієнта, та допомагаємо узгодити комерційні умови.
Знайти склад - 19
Знайти склад - 20

1

Знайти склад - 10
Користувач заходить на платформу, обирає відповідний склад і відправляє нам запит.

2

Знайти склад - 18
Разом із клієнтом ми узгоджуємо умови співробітництва.

3

Знайти склад - 11
Ми укладаємо договір про співробітництво.

4

Знайти склад - 19
Ми організовуємо показ об'єктів, що цікавлять клієнта, та допомагаємо узгодити комерційні умови.

5

Знайти склад - 12
Клієнт підписує контракт із власником за сприянням нашої платформи.
ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ ДОПОМОГУ БРОКЕРА

Залиште заявку на сайті, і ми підбремо склад під ваш запит

  *Ваше ім'я

  *Номер телефону

  Email

  Коментар

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  FAQ

  Багатьом підприємствам потрібне приміщення під склад для ведення своєї діяльності. Оренда складу в Україні має попит серед компаній різних розмірів. На відміну від купівлі, таке рішення не вимагає значних стартових вкладень і дозволяє отримати відразу готову якісну складську площу для зберігання та обробки продукції.

  Враховуючи свої потреби, бізнес визначається з варіантами для оренди складського приміщення. При виборі складу необхідно враховувати багато факторів: його клас, підтримка необхідного температурного режиму, наявність обладнання та інші специфічні характеристики. Розташування складу також має значення. Більшість підприємців надають перевагу складам, що знаходяться поблизу межі міста.

  Щоб знайти відповідне складське приміщення, компанії необхідно враховувати всі ці фактори. Більшість пошуків починаються у відкритих джерелах, а саме на сайтах з оголошеннями про оренду або продаж нерухомості. Там зазвичай немає можливості вказати всі важливі параметри, а інформація про об’єкти може бути неперевіреною або неактуальною.

  Платформа WareTeka була створена з метою швидкого та зручного пошуку складських приміщень. Ми надаємо детальні описи об’єктів з якісними фотографіями та картою, за допомогою якої можна оцінити вигідність розташування. Тому ми рекомендуємо розпочати пошуки складу під оренду з нашого сайту.

  На нашій платформі ми розміщуємо лише склади високих класів — A, B, C. Це складська нерухомість, що пройшла реновацію під євростандарти та повністю відповідає сучасним вимогам складської логістики.

  Приміщення класу A — одноповерхові склади. Вони побудовані з високоякісних металоконструкцій та сендвіч-панелей. Такі приміщення обладнані достатньою кількістю докових воріт. Це сучасні будівлі, що здебільшого знаходяться на облагородженій території з автостоянкою та цілодобовою охороною. Склади класу B — це також якісні складські приміщення. Від класу A вони відрізняються меншою висотою стелі та допустимим навантаженням на підлогу. Проте на них також створено всі умови для зберігання та роботи з продукцією: докові ворота, можливість встановлення стелажного обладнання, є всі необхідні комунікації. Приміщення класу C відрізняються від складів класів A і B за технічними характеристиками: висотою стелі, допустимим навантаженням на підлогу, підлоговим покриттям. Також можуть потребувати придбання додаткового обладнання.

  Клас складських приміщень — важлива характеристика. Однак варто враховувати також тип та інші параметри складу перед тим, як орендувати або купити його.

  Багатьом ритейлерам, виробникам, дистриб’юторам, логістичним провайдерам необхідні якісні та сучасні склади. Однак саме такі приміщення у дефіциті та інформацію про них складно знайти у відкритому доступі. Більшість об’єктів на ринку складської нерухомості України — це застарілі промислові приміщення, колишні ангари та цехи. Вони підходять для зберігання продукції, що не потребує особливих умов зберігання. Але такі приміщення не відповідають вимогам складської логістики. На них неможливо організувати ефективну роботу складу та якісну обробку продукції. Орендна плата за такі склади є нижчою. Але варто враховувати, що імовірніше потребуватимуться додаткові вкладення в обладнання цих об’єктів, проведення комунікацій, ремонт, тощо. 

  На платформі WareTeka ми розміщуємо лише реконструйовані спеціалізовані склади. Такі складські площі збудовані з урахуванням усіх вимог складської логістики. Вони підходять для зберігання будь-якого виду продукції та виконання різних складських операцій. Таким чином, орендуючи або купуючи об’єкт на нашій платформі, бізнес отримує модернізований та сучасний склад.

  Ми знаємо, що пошуки складу для купівлі або оренди можуть бути непростими. Пошук об’єкта за всіма необхідними критеріями — лише перший етап. Потім необхідно зв’язатися з власником складу, обговорити всі важливі моменти, укласти з ним угоду про купівлю або оренду. Ми робимо весь цей процес простішим для компаній, що звернулися до нас.

  WareTeka працює з клієнтами за такою схемою:

  1. Клієнт заходить та реєструється на нашій платформі, вибирає один або кілька варіантів та надсилає нам запит.
  2. Ми узгоджуємо з клієнтом всі аспекти взаємодії.
  3. Укладаємо договір про співпрацю із платформою.
  4. Показуємо клієнту вибрані варіанти.
  5. Супроводжуємо клієнта під час здійснення угоди з власником складу.

  Для більшості компаній оренда приміщення під склад — найбільш вигідний варіант. Проте, великий бізнес може зацікавити придбання складу. Вакантність складських приміщень низька, знайти відповідний варіант може бути непросто, а тому великим компаніям є сенс розглянути купівлю приміщення та переобладнання його безпосередньо під свої цілі. До того ж ця інвестиція вигідна у довгостроковій перспективі: ціни на комерційну нерухомість й орендна ставка зростають.

  У нас можна знайти оголошення з продажу складу від власника. Для того, щоб розглянути варіанти складських приміщень у різних містах України, оберіть пункт “Продаж” з випадного списку “Тип угоди”.

  Ринок складської логістики України знаходиться ще у процесі розвитку. Інформацію про об’єкти знайти складно, а сучасних висококласних приміщень бракує. Наша платформа сприяє тому, щоб купівля чи оренда складських приміщень перестала бути складною та незрозумілою процедурою.

  Платформа WareTeka спрощує пошук складської нерухомості для оренди або купівлі. Ми пропонуємо:

  • Зрозумілий інтерфейс. Достатньо вказати всі необхідні характеристики та вибрати відповідний склад із запропонованих варіантів;
  • Вірогідність інформації про об’єкти. Ми надаємо лише правдиві дані про склади. Тому клієнтам не потрібно витрачати час, щоб перевірити, чи відповідає інформація дійсності;
  • Допомога спеціалістів. Ринок складської нерухомості — специфічна галузь, що має чимало нюансів. Ми консультуємо наших клієнтів, а також супроводжуємо їх на всіх етапах угоди із власником складу.

  Завдяки зручності та прозорості роботи WareTeka все більше компаній довіряють нам. Про це свідчать цифри: на ринку складської нерухомості України понад 53% угод було закрито за допомогою нашої платформи у 2021 році.

  Перш ніж зняти склад в оренду, компаніям необхідно ознайомитись з безліччю варіантів. Якщо шукати складську нерухомість на неспеціалізованих джерелах, можна змарнувати багато часу, адже там немає можливості відфільтрувати об’єкти за необхідними критеріями.

  Функціонал нашої платформи дозволяє знайти саме той склад, що відповідає всім запитам компанії-клієнта. Фахівці платформи знають про специфіку складської нерухомості та розробили зручну систему фільтрів. Наші клієнти можуть переглядати варіанти оренди складів лише у певній місцевості, певного класу та типу, задати інші вимоги до складу, наприклад, наявність рампи. Також можна орендувати складське приміщення частково.

  Ще однією важливою перевагою WareTeka є верифікація всіх представлених складів та комплексів. Ми публікуємо перевірену інформацію про складські приміщення, з фотографіями та інтерактивною картою. На сайтах з оголошеннями об’єкти здебільшого не перевіряються. Крім того, на них немає можливості проконсультуватись з експертами. На сайті WareTeka спеціалісти допоможуть підібрати приміщення. До того ж ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах угоди із власником складу.

  На платформі WareTeka ми розробили систему фільтрів, що дозволяє спростити пошук складської нерухомості. Шукати об’єкти на сайті можна за критеріями — класом, типом складу, типом угоди й так далі. Саме на ці параметри компанії звертають увагу, коли шукають необхідну складську нерухомість.

  Серед параметрів платформи:

  • Клас. Вказує на технічні характеристики складу та його оснащення. Клас A — це найсучасніші приміщення з усім необхідним обладнанням. Приміщення класу В і С, що представлені на нашій платформі, — також якісні склади, проте вони можуть не підійти для деяких видів продукції, наприклад, електроніки або фармацевтичних препаратів.
  • Тип складу. Визначає умови зберігання продукції, температуру та рівень вологості у приміщенні, наприклад, холодильний склад.
  • Локація. Чим ближче склад до транспортних шляхів і кінцевого споживача, тим швидше і дешевше можна доставляти продукцію. До того ж важливо враховувати спосіб транспортування вантажу. Наприклад, якщо вантаж перевозиться на судні, то логічніше орендувати склад у портових містах.
  • Метраж. Чим більше метраж, тим дорожча оренда. Варто правильно розрахувати потрібну площу під оренду, щоб не переплачувати за квадратні метри, що не використовуються. Проте необхідно думати на перспективу. Якщо бізнес зростає, варто це врахувати та орендувати площу “про запас”. Це позбавить від необхідності пошуків додаткового складського простору в майбутньому.
  • Технічне оснащення. Від цього залежить ефективність роботи складу, комфорт персоналу, безпеку зберігання та збереження вантажів. Але й тут треба зрозуміти, яке обладнання дійсно необхідне.

  Якщо компанія не знайшла відповідного складського приміщення, вона може залишити заявку на нашому сайті. Наші фахівці зв’яжуться з нею та допоможуть підібрати склад безпосередньо під її запит. Вони також можуть надати додаткову інформацію щодо об’єктів, проконсультують з приводу наявності схожих пропозицій та запропонують альтернативні варіанти.

  Наша база постійно оновлюватиметься. Щоб бути в курсі нових пропозицій щодо складських приміщень в Україні, рекомендуємо зареєструватися на нашій платформі та зберегти параметри пошуку.

  Порівняння об'єктів
  Немає інформації для порівняння