Всі Дії
Всі Типи
Харків
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів в місті Харків

Складські послуги

Послуги складу класса B в Харькове (площадь ...

Українська логістична компанія оперує сертифіцированими складами  А, B – класу. Надає послуги на складі класа [more]
Українська логістична компанія оперує сертифіцированими складами  А, B – класу. Надає послуги на складі класа [more]

Оренда складу в Харкові: що пропонує складський ринок?

Харків займає друге місце серед українських міст за чисельністю населення. Тут сприятливе середовище для розвитку малого і середнього бізнесу, великих промислових підприємств. Завдяки цим факторам оренда складів у Харкові має попит. У місті можна знайти приміщення бізнесу з різними потребами: холодні склади для зберігання заморожених продуктів і фармацевтичної продукції, сухі – для сировини, та інші.

У місті особливо користуються попитом виробничі, сухі й теплі приміщення. Власники й посередники пропонують повну і часткову оренду складів в Харкові. Це зручна опція для бізнесу. Вона дозволяє розширити й раціонально використовувати складський простір без непотрібних площ.

Щоб знайти складське приміщення для оренди, скористайтеся функціоналом платформи WareTeka. У випадному списку з локаціями, оберіть місто Харків, відсортуйте пропозиції за типом, класом, видом угоди. Система покаже лише релевантні склади Харкова для оренди за заданими критеріями.

Оренда складу від власника в Харкові

Якщо компанія вміє розраховувати витрати на організацію своєї логістики та складської інфраструктури, можна розглянути варіант оренди складу від власника в Харкові. У такому випадку не потрібно платити брокеру додаткову комісію за супровід угоди.

Ще одна перевага укладання угоди з власниками складів – можливість обговорити безпосередньо всі деталі для взаємовигідного співробітництва.

Платформа WareTeka співпрацює лише з перевіреними орендодавцями, щоб мінімізувати ризики для всіх учасників угоди.

Харків – оренда складу для різних потреб

Для компаній у сфері ритейлу, електронної комерції, FMCG, електроніки склад відіграє критичну роль. Перш ніж зняти склад у Харкові, необхідно визначити, що буде зберігатися у приміщенні, яке обладнання знадобиться, підрахувати транспортні витрати.

Коли ви зробите список вимог до орендованого приміщення , зрозумієте оптимальну кількість квадратних метрів для зберігання, необхідний клас і тип складу. Це дозволить підібрати релевантний варіант для бізнесу за оптимальною ціною.

Оренда холодильного складу в Харкові

Оренда складу-холодильника в Харкові має попит серед компаній, що мають справу з харчовими продуктами. Такі приміщення використовують для зберігання товарів в охолодженому вигляді (здебільшого за температури від -5 до +5 градусів Цельсія). Це можуть бути м’ясо, фрукти, консерви, дитяче харчування. Фармацевтичні компанії також можуть орендувати холодильні склади для зберігання деяких медпрепаратів.

Варто зазначити, що холодильний склад не має обладнання для глибокого заморожування, що потрібне, наприклад, для риби. Щоб підтримувати низькі температури у приміщенні, використовують спеціальне обладнання.

Оренда опалювального складу в Харкові

Опалювальні склади Харкова – це теплі й сухі приміщення, де підтримується плюсова температура, незалежно від пори року.

У Харкові опалювальні склади часто орендують промислові підприємства і компанії, що реалізують непродовольчі товари. Цей тип приміщень підходить для зберігання деяких видів сировини, будівельних матеріалів, виробів з дерева і металу.

Для підтримки постійної температури на опалювальному складі використовують системи підігріву, будівлю герметизують ізоляційними матеріалами.

Оренда складу з залізничною гілкою в Харкові

У Харкові склади з залізничною гілкою мають попит серед великих промислових підприємств. Це дозволяє оптимізувати витрати на транспортування до місця зберігання. Наприклад, компанії, що  реалізують агропродукцію, часто прокладають рейки до елеваторів. Виробничі компанії орендують склади з залізничними гілками, щоб забезпечити швидке надходження сировини й матеріалів.

Оренда складу з рампою в Харкові

Оренда складу в Харкові з рампами – гарне рішення для компаній, яким вкрай важлива швидкість вантажно-розвантажувальних робіт і, відповідно, доставляння. Наприклад, це бізнес у сегменті електронної комерції з власною транспортною логістикою.

Складська рампа – це простір, обладнаний для навантаження і вивантаження товару з транспортних засобів. Вона дозволяє проводити операції відразу з декількома автомобілями. Щоб підвищити вантажообіг, можна додатково встановити спеціальне обладнання.

Деяким видам бізнесу невигідно орендувати модернізовані склади високого класу з дорогим обладнанням. Це компанії, що працюють з продукцією без жорстких умов зберігання. У такому випадку можна розглянути оренду нежитлового приміщення під склад у Харкові. Зазвичай, такі склади – це переобладнані під потреби складського господарства будівлі низького класу. Оренда приміщень у Харкові під склад дозволить зменшити витрати на оренду. Головне – дотримуватися вимог до зберігання продуктів.

Здача складу в оренду в Харкові

На платформі WareTeka власники приміщень, що тимчасово простоюють, можуть здати в оренду склад у Харкові й інших містах України. Для цього натисніть на кнопку “Додати склад” у правому верхньому кутку сайту.

Ми створили зручну форму, де орендодавець може вказати всю необхідну інформацію про свою пропозицію. Вкажіть тип і клас складу, кількість вільної площі, складіть короткий опис. Якщо склад укомплектований додатковим обладнанням (наприклад, мезоніном, кондиціонером, вантажним ліфтом), не забудьте розповісти про це. Ми рекомендуємо використовувати фотографії високої якості. Це допоможе привернути увагу потенційних орендарів і швидше закрити угоду.

Якщо вам потрібна консультація з розміщення оголошення на WareTeka, зв’яжіться з фахівцями платформи.

Від чого залежить вартість оренди складу в Харкові?

Ціна на оренду складського приміщення формується з декількох чинників:

  • Клас і тип приміщення. Найдешевші – відкриті майданчики, аварійні будівлі, колишні виробничі цехи (клас D). Часто технічно не обладнані, вимагають капітальних вкладень у ремонт і відновлення комунікацій. Ціна за квадратний метр такого приміщення\майданчику стартує від 15 грн. Найдорожчі – клас А й А+. Вони повністю обладнані під складську діяльність, мають зручне розташування. Ціна за квадратний метр починається зі 120 грн. за квадратний метр. Якщо порівнювати за типом приміщення, дорожче орендувати морозильні й мультитемпературні склади.
  • Рівень технічного оснащення. Навіть з точки зору класу, склади можуть бути відмінності за якістю автоматизації. Чим більше складського обладнання, тим дорожче оренда складу. Причому, деякі будівлі можуть бути не пристосовані для роботи складської техніки. Наявність охорони, спеціалізовані умови зберігання для деяких груп товарів, системи пожежогасіння та відеоспостереження роблять оренду складського приміщення дорожчою.
  • Близькість до центру міста і транспортної розв’язки. Склади в межах міста коштують дорожче, ніж у передмісті. У центрі більше кінцевих споживачів, товарообігу. Це актуально для ритейлерів, e-commerce і фармацевтики. Склади для промислових виробництв часто розміщуються у передмісті, але чим віддаленіше від дорожніх магістралей, тим дешевше будівля.

У вартість оренди також входить плата за комунальні послуги. Якщо витрати електроенергії більше встановленого ліміту, то за його розширення,можливо, доведеться заплатити.

Не варто орієнтуватися лише на один критерій вартості оренди. Наприклад, якщо ви захочете заощадити й орендуєте склад далеко від міста, транспортні витрати можуть не покрити вигоду від такої оренди. Плюс, враховуйте витрати на транспортування персоналу.

Переваги роботи з платформою WareTeka

  • Найбільша база складських приміщень в Україні;
  • Можливість підібрати склад за класом, типом, ціновим діапазоном, технічним оснащенням;
  • Повна інформація про технічні характеристики та особливості складів;
  • Перевірені брокери й орендодавці;
  • Інтерактивна карта наочно показує кількість пропозицій у місті\районі, що вас цікавлять.

Якщо ви не можете знайти потрібний склад, напишіть повідомлення в чат. Ми безкоштовно підберемо оптимальний варіант під потреби вашого бізнесу.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння