Всі Дії
Холодильний склад
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж холодильних складів

Складські послуги

Відповідальне зберігання в м. Київ, Фреш (0-...

Українська компанія оперує складськими приміщеннями класа B Надання  послуг: Палетне зберігання. Крос-докінг. Копак [more]
Українська компанія оперує складськими приміщеннями класа B Надання  послуг: Палетне зберігання. Крос-докінг. Копак [more]
Складські послуги

Послуги холодильного складу класу А у Борисп...

Українська компанія оперує сертифікованим холодильним складом класу А у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. Палет [more]
Українська компанія оперує сертифікованим холодильним складом класу А у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. Палет [more]

Холодильний склад – оренда холодильної камери й складу на WareTeka

Якщо ви займаєтеся постачанням і реалізацією продуктових товарів, то вам потрібен зручний і надійний холодильний склад. З його допомогою ви зможете зберегти смакові якості продуктів і їх привабливий зовнішній вигляд. Сьогодні оренда холодильного складу користується значним попитом, оскільки сегмент ринку харчових продуктів в Україні значно зростає.

Також, у нас можно орендувати морозильний склад.

Холодильні (фреш) склади в Україні

Під холодильними складами слід розуміти приміщення, де створюється температура, яку неможливо отримати, якщо використовувати лише потужності кондиціонерів. Місця для зберігання продуктів з охолоджувальним ефектом – це вільні простори, де передбачені зони з різним рівнем температурного режиму. Це необхідно, оскільки різні продукти потребують різного ступеня охолодження. Найчастіше пропорція така: 70% площі займають кімнати з середньою температурою, а 30% відводиться під низьку.

Відповідно склади холодильники поділяються на:

  • середньотемпературні. Вони передбачені для зберігання алкогольних напоїв (+ 11°C), охолоджених м’ясних продуктів (від 0 до +2°C), молочних і кисломолочних виробів (від 0 до +2°C), овочів (допустима температура до + 6°C);
  • холодильні склади з низькотемпературними камерами. На цих складах є різні температурні зони, у тому числі морозильні камери, у яких підтримується температура від -20°С до -25°С. Зазвичай вони використовуються для зберігання замороженого м’яса, вершкового масла, риби, морозива і подібних товарів.

Якщо потрібен сучасний комплекс, варто зняти низькотемпературний склад у Києві класу «А». Такі приміщення механізовані і обладнані з урахуванням усіх потреб складської логістики. Склади класу А підходять для продукції, що вимагає низьких температур зберігання та для проведення шокового заморожування.

У них можна створити необхідний температурний режим у межах від -18°C до -24°C. У такому зручно зберігати м’ясну і рибну продукцію, овочі, морозиво, різні напівфабрикати. Як правило, низькотемпературні складські комплекси розділені на декілька камер, де підтримується постійна температура і виключаються можливі перепади. Орендуючи холодильний склад у Києві можете бути впевнені, що продукти не зіпсуються.

Склади з холодильними камерами – оренда

Промисловий холодильний комплекс можна побудувати, купити або взяти в оренду. Будівництво буде дорогим і затягнеться не менш ніж на рік. У довгостроковій перспективі – це, звичайно, вигідно і можна знайти інвестора. Але практика показує, що в Україні бізнес не готовий вкладати кошти в такі проекти. Тому подібне рішення може обернутися серйозними ризиками.

Можна купити готовий фреш-склад, що теж вимагає значних вкладень. Додайте витрати на обладнання, технічне обслуговування і зарплату працівникам. Це все складе серйозну суму. Хоча надалі, цілком можливо, ви «відіграєте» свої вкладення. Але це знову-таки пов’язано з ризиками. У продаж надходять не лише нові комплекси. Старе обладнання може призвести до збоїв, що одразу ж позначиться на збереженні продукції й призведе до нових витрат на ремонт або заміну агрегатів.

Оренда холодильних камер – найбільш оптимальний варіант. У цьому випадку цілком реально отримати максимальну віддачу за мінімальних витрат.

Переваги оренди холодильного складу:

  • вам не потрібно перейматися через ремонт обладнання у холодильному комплексі або займатися його відновленням. Усі ці питання регулює власник-орендодавець;
  • якщо географія збуту компанії постійно змінюється, можна орендувати склад, враховуючи оптимальне місце розташування;
  • можна домовитися про суборенду вільного простору у низькотемпературному складі, якщо ваші продукти не займають всієї площі.

На сьогодні день оренда холодильного складу – оптимальний варіант для бізнесу, що не хоче інвестувати у дорогу купівлю нерухомості. Хоча не можна повністю виключити, що вартість оренди згодом може і зрости. Варто бути готовим і до того, що доведеться закуповувати відсутнє обладнання під ваші потреби.

Основні критерії вибору фреш-складу

Перед тим, як шукати об’єкт, необхідно скласти вимоги до оренди холодильної камери. У першу чергу слід спиратися на специфіку роботи бізнесу. Серед найбільш оптимальних умов – висота стелі не менш ніж 10 м і рухома система стелажів. Це дозволить раціонально використовувати корисний простір складу.

Необхідно вивчити питання захисту підлогового покриття від температурних коливань. Так, наприклад, якщо ваш холодильний склад розділений на декілька температурних зон, можуть виникати перепади температур. Це може сприяти деформації підлоги вашого складу. Щоб цього уникнути, під холодильною камерою необхідно організувати прогрів ґрунту або, вентильований підвал. Ці заходи допоможуть запобігти коливання температур і псування підлогового покриття складу.

Плюсом буде наявність докових воріт. Дуже добре, якщо передбачений доклевеллер – платформа, що з’єднує підлогу фургона для перевезення і камери. Завантажувати й вивантажувати ящики й контейнери буде простіше. Знизити різницю температур при завантаженні дозволяють докшелтери – своєрідні ущільнювачі, що допомагають нівелювати простір між кузовом фургона і стіною холодильника. На ці «дрібниці» необхідно звертати увагу при оренді холодильного складу в Дніпрі.

Вигідно знімати приміщення у комплекті з навантажувачами і вантажними ліфтами. Варто також поцікавитися самою конструкцією. В основі повинен бути каркас з металевих планок. На нього кріпляться стіни – сендвіч-панелі, – що виконані з використанням рідкого поліуретану. Усі шви повинні мати гарну герметизацію, щоб не допустити перевантажень від температурних змін. Бажане розташування повітроохолоджувачів: між стелажами і ближче до стелі.

Щоб при завантаженні і вивантаженні зовнішнє повітря не заподіяло шкоди, порушуючи температурний баланс усередині промислового холодильного складу, двері повинні бути обладнанні тепловими завісами з пластику.

Додаткові умови, що можуть полегшити роботу на холодильному (фреш) складі, – наявність офісних приміщень, системи відеоспостереження та пожежної безпеки з оповіщенням, а також фізичної охорони в цілодобовому режимі.

Оренда холодильних складів на WareTeka

Цілком правомірне питання, де в Україні зняти холодильний склад в оренду і бути впевненим, що угода буде надійна? Можна пошукати на дошках оголошень, але краще звернутися до агрегаторів. WareTeka – це перша в Україні платформа, що спеціалізується на складській нерухомості. Ми співпрацюємо лише з перевіреморозними орендодавцями і продавцями. Наші фахівці ретельно вивчають об’єкти, що виставляються в онлайн-каталог оренди холодильних складів.

Якісні фото, зроблені з різних ракурсів, дають можливість детально розглянути місце розташування, наявність під’їзних шляхів, саму будівлю з зовнішнього боку і всередині приміщень. Кожен лот супроводжує докладний опис із зазначенням:

  • типу і класу об’єкту;
  • загальної площі;
  • висоти приміщень;
  • температурного режиму зберігання;
  • ціни оренди холодильних складів.

Продумані фільтри дозволяють задати пошук за необхідними критеріям і швидко знайти потрібний варіант, натиснувши на клавішу «Пошук». Розташована поруч інтерактивна карта дає можливість оцінити місце розташування і спланувати транспортні потоки. Якщо у вибраному об’єкті все влаштовує, заповніть онлайн-форму, вказавши необхідні контактні дані для зв’язку і дочекайтеся дзвінка менеджера, щоб обговорити подальші дії.

Будь-який відвідувач нашого сайту завжди може розраховувати на допомогу у виборі оптимального варіанту холодильного або морозильного складу для оренди і підготовці потрібних документів з повного або часткового найму площі. Гарантуємо юридичний супровід при оформленні письмового договору. Він має юридичну силу і дозволяє вирішити виникаючі суперечки у правовому полі. У документі відображені: точна адреса, розмір взятого в оренду холодильного складу в Харкові або будь-якому іншому місті, реєстраційні дані тощо. Якщо наймаєте об’єкт на три роки і більше, договір обов’язково необхідно зареєструвати у нотаріуса.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння