Результати пошуку

Підпишіться на розсилку новин від WareTeka

Раз у місяць ми відправляємо вам актуальні новини та статті зі сфери складської та транспортної логістики. Це лише корисні матеріали від експертів платформи WareTeka. Оформіть підписку, щоб бути в курсі всіх новин ринку.

Які матеріали ми надсилаємо в розсилці

Підписатися на розсилку - 2

Дайджест вільних палетомісць в Україні

Підписатися на розсилку - 3

Поради від експертів ринку логістики

Підписатися на розсилку - 4

Аналітика ринку

Підписатися на розсилку - 5

Інфографіка

Підписатися на розсилку - 6

Експертні інтерв’ю

Підписатися на розсилку - 7

Успішні кейси компаній

Хто ділиться експертизою в нашій розсилці

Підписатися на розсилку - 8

Олександр Ісаченко

СЕO WareTeka

Досвід у логістиці — 6 років.

Учасник та організатор заходів, що присвячені проблемам інновацій у логістиці. Викладач Kyiv Logistics School; член Council of Supply Chain Management Professionals, спікер воркшопу  Logistics Winter Camp; постійний учасник міжнародних логістичних виставок та заходів, що організовані Ukrainian Logistics Community. Соорганізатор серії івентів Future of Logistics разом із UNIT.City.

Підписатися на розсилку - 9

Андрій Чернявський

Head of Sales

Досвід у логістиці — 9 років.

У Андрія великий досвід B2B продажів. Він присвятив цій справі 15 років, 9 із яких —  продажі в області логістики. Працював у великих компаніях, таких як  Raben Group та NP Logistics. Завдяки своїй експертизі, Андрій допомагає знайти найкраще рішення для бізнесу будь-якого масштабу та сегменту. Виступав спікером на великих тематичних заходах —  Logistics Summer Camp, “День Логіста”, “PRO Маркетплейси”, “Моделі кооперації учасників ринку холодного ланцюжка постачання” від USAID. 

Підписатися на розсилку - 10

Олександр Міщук

Broker Assistance Business Development Manager

Досвід у логістиці — 8 років.

Олександр працював на різних посадах у великих кур’єрських та логістичних компаніях України —  Meest Express, “Ін Тайм”, LeBoutique, “Укр-Китай Логістика”. У нього великий досвід побудови логістичних мереж, керування складською нерухомістю, автоматизації логістики та підприємства. Олександр активно бере участь у розробці складських об’єктів формату Built-To-Suit. Консультує з питань ринку складської нерухомості України, допомагає компаніям підібрати об’єкт з урахуванням всіх потреб та можливостей розширення.

Підписатися на розсилку - 11

Марі
Чуркіна

On-Demand Business Development Manager

Досвід у логістиці — 6 років.

Спеціаліст з міжнародної торгівлі, фрахтування та трейдингу. За плечами Марі 9 років досвіду роботи  B2B продажів у великих європейських компаніях, а також 2 роки —  в керуванні складською нерухомістю. Працювала в швейцарській металургійній компанії  Duferco Group, у керуючій компанії Leading Innovations Group. Марі знає всі тонкощі міжнародної торгівлі та складської господарської діяльності. Допомагає компаніям підібрати оптимального логістичного партнера. 

Підписатися на розсилку

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння