Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

ADG group

Про нас

«Альфа Девелопмент Груп» – українська девелоперська компанія, основним напрямком діяльності якої є будівництво та управління об’єктами комерційної нерухомості.

«Альфа Девелопмент Груп» – заснована в 2005 році і за час роботи успішно реалізувала об’єкти нерухомості загальною площею більше 300 000 кв.м. Компанія займається будівництвом складських терміналів класу А і В + в основних обласних центрах України. Комплекси розташовані в межах міста або безпосередній близькості до нього, на місцях перетину важливих транспортних магістралей і доріг з інтенсивними потоками.

Професійний підхід дозволяє команді фахівців «Альфа Девелопмент Груп» раціонально спланувати територію ділянки, визначити складські зони, вантажно-розвантажувальні доки, місця для стоянки і розвороту транспорту, а також вдало розмістити адміністративно-побутові приміщення. Заявлені об’єкти користуються високим попитом з боку потенційних клієнтів – виробників, дистриб’юторів товарів широкого споживання, торгових мереж, логістичних та інших компаній.

ADG group - 2

«Альфа Девелопмент Груп» – надійний партнер на ринку девелопменту. Альфа Девелопмент Груп сьогодні – це: 10 офісно-логістичних комплексів по Україні, понад 170 000 кв.м. зданих в оренду площ, більше 150 клієнтів, 15 років роботи на ринку нерухомості.

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння