Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

ADG group

Про нас

«Альфа Девелопмент Груп» – українська девелоперська компанія, основним напрямком діяльності якої є будівництво та управління об’єктами комерційної нерухомості.

«Альфа Девелопмент Груп» – заснована в 2005 році і за час роботи успішно реалізувала об’єкти нерухомості загальною площею більше 300 000 кв.м. Компанія займається будівництвом складських терміналів класу А і В + в основних обласних центрах України. Комплекси розташовані в межах міста або безпосередній близькості до нього, на місцях перетину важливих транспортних магістралей і доріг з інтенсивними потоками.

Професійний підхід дозволяє команді фахівців «Альфа Девелопмент Груп» раціонально спланувати територію ділянки, визначити складські зони, вантажно-розвантажувальні доки, місця для стоянки і розвороту транспорту, а також вдало розмістити адміністративно-побутові приміщення. Заявлені об’єкти користуються високим попитом з боку потенційних клієнтів – виробників, дистриб’юторів товарів широкого споживання, торгових мереж, логістичних та інших компаній.

ADG group - 2

«Альфа Девелопмент Груп» – надійний партнер на ринку девелопменту. Альфа Девелопмент Груп сьогодні – це: 10 офісно-логістичних комплексів по Україні, понад 170 000 кв.м. зданих в оренду площ, більше 150 клієнтів, 15 років роботи на ринку нерухомості.

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння