Виберіть надійного лендлорда

Результати пошуку

Лендлорди

На ринку України, щоб підібрати склад, можна скористатися послугами посередників або звернутися безпосередньо до власників. Як показує практика, якщо до зберігання продукції немає специфічних вимог, але потрібен великий простір з сучасними комунікаціями, орендувати або купити склад доцільніше у лендлордів.

MLP

MLP

вул. Антонова, 1а, с. Петропавлівська Борщагівка

Найбільші лендлорди України

Згідно зі статистикою останніх років, ринок складської нерухомості – один з найстабільніших в Україні. Через зростання сегмента електронної комерції і доставки останньої милі, попит на складські приміщення постійно зростає. Але, з іншого боку, відчувається гострий дефіцит складів високої якості: класу В і А.

Інша проблема – відсутність вільної землі для будівництва сучасних складських приміщень. Девелопери купують будівлі, які були введені в експлуатацію давно, і облаштовують склади. Згідно з останніми даними, український ринок складської нерухомості в 4 рази менше, ніж польський, і в 6 разів – ніж німецький.

Якщо вам потрібна додаткова площа для зберігання, орендуйте або купіть сучасне складське приміщення у лендлордів.

Якщо операції зі складської нерухомістю лендлордів відбуваються без участі брокерів, це спрощує процес проведення угоди, адже третя сторона відсутня. Крім того, власники складів надають найбільш актуальну інформацію про складську нерухомість, котра здається в оренду.

Великий бізнес може домовитися з лендлордом про викуп приміщення для подальшого розвитку складу. Такий метод використовує великий бізнес, якому важливо адаптувати логістичну нерухомість під свої потреби.

Склади найбільших лендлордів – це сучасні приміщення, обладнані всіма необхідними комунікаціями згідно з правилами пожежної безпеки. У 90% випадків це склади класу А.

Переваги співпраці з найбільшими лендлордами України:

  • Хороший стан об’єктів для оренди. Оскільки лендлорди – власники складів, вони дбають про належний стан нерухомості та зобов’язуються здати приміщення з належними умовами для роботи. Ціна за квадратний метр складу буде вище, але орендар знижує витрати за рахунок відсутності додаткових платежів (наприклад, під час співпраці з брокерами, які беруть відсоток за надання послуг).
  • Простота переговорів. Крім того, що лендлорди завжди володіють актуальною інформацією про оснащеність і стан складу, власники нерухомості готові обговорювати умови угоди. Наприклад, якщо комунікація побудована грамотно, підприємець може попросити лендлорда зробити невеликі зміни в плануванні або відремонтувати склад. Посередники не можуть гарантувати гнучкість угоди.
  • Високий рівень технічного забезпечення під час оренди. Більшість лендлордів приймають від орендарів заявки для усунення експлуатаційних несправностей. Наприклад, лендлорд MLP співпрацює з підрядниками в інженерно-технічній сфері. Фахівці проводять аварійні, ремонтні та профілактичні роботи, планово оглядають обладнання. Інженерно-технічний відділ працює цілодобово.

Лендлорди – це стратегічні партнери для всіх типів бізнесу та логістичних провайдерів. Підприємцям вони пропонують широкий вибір складської нерухомості, що буде відповідати потребам бізнесу, а 3PL-операторам – допомагають розширювати площі під зберігання для масштабування, і оптимізувати процеси логістики в період пікових навантажень.

Крім продажу і здачі складських приміщень, лендлорди займаються розвитком комерційної нерухомості: проводять аналіз ринків і вводять нові об’єкти в експлуатацію.

На платформі WareTeka ви можете знайти надійних найбільших лендлордів України, в портфелі яких знаходяться різні типи комерційної нерухомості, в тому числі і складської.

Лендлорди сервісу розвиваються на локальному та міжнародному ринках, працюють над створенням нових логістичних комплексів, їх розширенням. Вони працюють з найбільшими українськими брендами: “Новою Поштою”, DB Schenker, Ekol, “Автологістикою”, “Хортицею”, SKYBUD Service та іншими.

Ви можете переглядати актуальні пропозиції з оренди / продажу складів від лендлордів або звернутися до них безпосередньо.

Ознайомтеся з базою на платформі WareTeka і виберіть надійного лендлорда, який допоможе масштабувати бізнес за допомогою сучасних логістичних комплексів.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння