Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

ERC

Адреса: вул. Марка Вовчка, 18А, м. Київ
Телефон: +38(044)2303474

Про нас

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистриб’ютор міжнародного рівня. В Україні працює з 1995 року і має власні, перевірені часом методи розвитку та підтримки каналу, додаткові сервіси для бізнес-партнерів pre- і after-sales, зокрема гарантійний сервіс і навчальний комплекс. З самого початку роботи турбота про внутрішні і зовнішні стандарти, створенню і впровадженню інновацій, забезпечує впевнені лідируючі позиції дистрибуції ERC в Україні. Як частина міжнародного холдингу, ERC в Україні є вагомим платником податків до державного бюджету України в масштабах країни. Потужна інфраструктура компанії, яка об’єднує на єдиній великій власній території сучасні офісні простори, логістичний комплекс, території сервісного і навчального центру і розташована в межах міста Києва, не має аналогів ні в Україні, ні в інших країнах Східної Європи.

Дистрибуція ERC в Україні має чотири основні товарні напрямки співпраці з бізнес-партнерами: споживча комп’ютерна техніка, комп’ютерна техніка та програмне забезпечення окремо або в складі рішень масштабу підприємства, побутова техніка, іграшки та товари для дітей. ERC пропонує продукцію, ідеї і рішення як для державних і комерційних підприємств, так і для окремих споживачів або домогосподарств. Група компаній ERC має зростаючий дистрибуційний бізнес в багатьох інших країнах, зокрема Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Молдові, Узбекистані.

Класичну дворівневу систему дистрибуції продуктів і додаткових послуг (модель VAD) з’єднується з тактикою продажів, запобігає виникненню «цінових війн». ERC веде комерційну діяльність через бізнес-партнерів, до яких відносяться як національні та регіональні роздрібні мережі, власники незалежних магазинів і проектів, оптові компанії, інтернет-магазини, системні інтегратори, так і фахівці у вузьких технологічних нішах і сегментах. Основою роботи ERC з партнерами є надання серії послуг, заснованих на пропозиції рекомендованого набору якісних продуктів і їх постійна наявність на складі. Крім того, фінансові та логістичні умови, спеціальні програми просування, а також гарантовану маркетингову, рекламну, інформаційну та технічну підтримку, можливість навчання фахівців з продажу та інших співробітників компанії.

ERC - 2

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: вул. Марка Вовчка, 18А, м. Київ
  Телефон: +38(044)2303474

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння