Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

ERC

Адреса: вул. Марка Вовчка, 18А, м. Київ
Телефон: +38(044)2303474

Про нас

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистриб’ютор міжнародного рівня. В Україні працює з 1995 року і має власні, перевірені часом методи розвитку та підтримки каналу, додаткові сервіси для бізнес-партнерів pre- і after-sales, зокрема гарантійний сервіс і навчальний комплекс. З самого початку роботи турбота про внутрішні і зовнішні стандарти, створенню і впровадженню інновацій, забезпечує впевнені лідируючі позиції дистрибуції ERC в Україні. Як частина міжнародного холдингу, ERC в Україні є вагомим платником податків до державного бюджету України в масштабах країни. Потужна інфраструктура компанії, яка об’єднує на єдиній великій власній території сучасні офісні простори, логістичний комплекс, території сервісного і навчального центру і розташована в межах міста Києва, не має аналогів ні в Україні, ні в інших країнах Східної Європи.

Дистрибуція ERC в Україні має чотири основні товарні напрямки співпраці з бізнес-партнерами: споживча комп’ютерна техніка, комп’ютерна техніка та програмне забезпечення окремо або в складі рішень масштабу підприємства, побутова техніка, іграшки та товари для дітей. ERC пропонує продукцію, ідеї і рішення як для державних і комерційних підприємств, так і для окремих споживачів або домогосподарств. Група компаній ERC має зростаючий дистрибуційний бізнес в багатьох інших країнах, зокрема Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Молдові, Узбекистані.

Класичну дворівневу систему дистрибуції продуктів і додаткових послуг (модель VAD) з’єднується з тактикою продажів, запобігає виникненню «цінових війн». ERC веде комерційну діяльність через бізнес-партнерів, до яких відносяться як національні та регіональні роздрібні мережі, власники незалежних магазинів і проектів, оптові компанії, інтернет-магазини, системні інтегратори, так і фахівці у вузьких технологічних нішах і сегментах. Основою роботи ERC з партнерами є надання серії послуг, заснованих на пропозиції рекомендованого набору якісних продуктів і їх постійна наявність на складі. Крім того, фінансові та логістичні умови, спеціальні програми просування, а також гарантовану маркетингову, рекламну, інформаційну та технічну підтримку, можливість навчання фахівців з продажу та інших співробітників компанії.

ERC - 2

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Адреса: вул. Марка Вовчка, 18А, м. Київ
  Телефон: +38(044)2303474

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння