Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

MLP

Адреса: вул. Антонова, 1а, с. Петропавлівська Борщагівка

Про нас

Наше кредо

БУТИ ЛІДЕРОМ – ЦЕ МИСТЕЦТВО

Керуюча компанія MLP:

“Компанія створена в 2005 році, на самому початку становлення ринку якісної складської нерухомості в СНД. З моменту заснування і протягом більш ніж 15-річної історії Компанія займає лідируючі позиції в сегменті складської нерухомості класу« А »в САН. На сьогоднішній день УК MLP , що входить в одну з найбільших промислово-фінансових корпорацій СНД – Групу САФМАР, є незаперечним лідером ринку. Під управлінням компанії знаходяться 1,8 млн кв.м складських площ в восьми діючих логістичних комплексах.

MLP - 2

Якісні проекти:

Команда УК MLP об’єднує фахівців з багатим досвідом роботи у великих вітчизняних та міжнародних компаніях ринку складської нерухомості. Професіоналізм команди дозволяє реалізовувати клієнтоорієнтовану політику Компанії. УК MLP прагне не залишатися осторонь від щоденної операційної діяльності кожного орендаря, зрозуміти побажання і поставлені цілі як поточних, так і потенційних клієнтів. Такий підхід у взаємовідносинах з Клієнтами дозволяє найбільш повно задовольняти їхні вимоги, надаючи найбільш оптимальні варіанти організаційно-технічних рішень.

Професійна експлуатація:

Високий рівень технічної експлуатації складськими комплексами визначається перш за все високим рівнем професіоналізму інженерно-технічного персоналу, оперативністю реагування інженерних груп на заявки Орендарів, швидкістю обробки заявки в єдиному диспетчерському пункті, рівнем технічного обладнання, що використовується службою експлуатації. Служба технічної експлуатації, працюючи в цілодобовому режимі, здійснює профілактичні, ремонтні та аварійні роботи, інспекції обладнання, інженерних систем і конструктивних елементів будівель. Для технічного обслуговування складських комплексів керуюча компанія УК MLP привертає високопрофесійні сервісні компанії, які надають послуги, відповідні високим міжнародним стандартам складів класу «А».

Стратегія:

Стратегічна мета УК MLP – надання своїм клієнтам і партнерам сервісу високого рівня. Це створює комфортне і безпечне середовище для ведення бізнесу. Великий вибір можливостей для внутрішнього зростання клієнтів можливий завдяки постійному розширенню мережі УК MLP. Стратегія Компанії орієнтована, перш за все, на вибудовування з Клієнтами довгострокових партнерських відносин, які дозволяють успішно розвивати бізнес обох сторін.

 

Зв'яжіться з нами

  зберігання і обробку моїх персональних даних

  Адреса: вул. Антонова, 1а, с. Петропавлівська Борщагівка

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Вкажіть Ваше ім'я

   *Номер телефону для зв'язку

   Який склад ви шукаєте?

   Які послуги Вам потрібні від складського провайдера?

   Коли ви плануєте заїхати на склад?

   До якого типу належить Ваш товар?

   Залишіть ваш email, на який ми зможемо відправити пропозицію.

   Я, даю згоду на зберігання і обробку моєї персональної інформації

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння