Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

MLP

Адреса: вул. Антонова, 1а, с. Петропавлівська Борщагівка

Про нас

Наше кредо

БУТИ ЛІДЕРОМ – ЦЕ МИСТЕЦТВО

Керуюча компанія MLP:

“Компанія створена в 2005 році, на самому початку становлення ринку якісної складської нерухомості в СНД. З моменту заснування і протягом більш ніж 15-річної історії Компанія займає лідируючі позиції в сегменті складської нерухомості класу« А »в САН. На сьогоднішній день УК MLP , що входить в одну з найбільших промислово-фінансових корпорацій СНД – Групу САФМАР, є незаперечним лідером ринку. Під управлінням компанії знаходяться 1,8 млн кв.м складських площ в восьми діючих логістичних комплексах.

MLP - 2

Якісні проекти:

Команда УК MLP об’єднує фахівців з багатим досвідом роботи у великих вітчизняних та міжнародних компаніях ринку складської нерухомості. Професіоналізм команди дозволяє реалізовувати клієнтоорієнтовану політику Компанії. УК MLP прагне не залишатися осторонь від щоденної операційної діяльності кожного орендаря, зрозуміти побажання і поставлені цілі як поточних, так і потенційних клієнтів. Такий підхід у взаємовідносинах з Клієнтами дозволяє найбільш повно задовольняти їхні вимоги, надаючи найбільш оптимальні варіанти організаційно-технічних рішень.

Професійна експлуатація:

Високий рівень технічної експлуатації складськими комплексами визначається перш за все високим рівнем професіоналізму інженерно-технічного персоналу, оперативністю реагування інженерних груп на заявки Орендарів, швидкістю обробки заявки в єдиному диспетчерському пункті, рівнем технічного обладнання, що використовується службою експлуатації. Служба технічної експлуатації, працюючи в цілодобовому режимі, здійснює профілактичні, ремонтні та аварійні роботи, інспекції обладнання, інженерних систем і конструктивних елементів будівель. Для технічного обслуговування складських комплексів керуюча компанія УК MLP привертає високопрофесійні сервісні компанії, які надають послуги, відповідні високим міжнародним стандартам складів класу «А».

Стратегія:

Стратегічна мета УК MLP – надання своїм клієнтам і партнерам сервісу високого рівня. Це створює комфортне і безпечне середовище для ведення бізнесу. Великий вибір можливостей для внутрішнього зростання клієнтів можливий завдяки постійному розширенню мережі УК MLP. Стратегія Компанії орієнтована, перш за все, на вибудовування з Клієнтами довгострокових партнерських відносин, які дозволяють успішно розвивати бізнес обох сторін.

 

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: вул. Антонова, 1а, с. Петропавлівська Борщагівка

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння