Складний пошук
Більше варіантів пошуку
ми знайшли 0 результати

Palma Group

Адреса: Київське шосе, 8/1, м. Одеса
Ел. пошта office@palma-group.com
Телефон: +38(048)2305000

Про нас

Компанія Palma Group Companies була заснована в 1994 році, штаб-квартира розташована в Швейцарії (Фрібург) і в Україні (Одеса). Сьогодні об’єднання підприємств має 23 філії в різних областях України і вийшло на лідируючі позиції в області дистрибуції, логістики, маркетингу та управління проектами.
Більше 9000 клієнтів допомагають нам в постійній розробці і впровадженні готових бізнес-рішень, а довіра з боку понад 120 постачальників призвело до становлення ефективної системи корпоративного менеджменту. Ми прагнемо забезпечити максимальну якість нашої продукції і підтримувати високий професійний рівень наших послуг.
Оскільки наша компанія максимально орієнтована на задоволення потреб клієнтів, Palma Group Companies оперативно реагує на зміну ринкової кон’юнктури. Інноваційне мислення. Ефективний сервіс. І, перш за все, непохитна відданість інтересам клієнтів. Це те, що робить нас тими, хто ми є сьогодні і формує компанію, якою ми будемо завтра.
Дистриб’юція харчових і фармацевтичних інгредієнтів, кормових добавок, сировини для виробництва ЛФМ, будівельної хімії та косметичної продукції на території України та країн СНД. Серед клієнтів ТД «Пальміра» підприємства, які працюють в кондитерській, молочній, олійно-жировій, хлібобулочній, будівельній, фармацевтичній та багатьох інших галузях промисловості.

22 роки успіху дали нам можливість диверсифікувати свою діяльність в різних операційних напрямках, досягаючи при цьому відмінних результатів в просуванні товарів і послуг на ринку України. Наш підрозділ Medpharcom було включено в топ-400 рейтингу найефективніших компаній на українському ринку. Palma Group Companies є однією з 100 найбільших компаній України. Сьогодні ми забезпечуємо потреби понад 9000 клієнтів. Ми робимо це всюди, де вони роблять покупки – B2B, B2C, через Інтернет або через свої мобільні пристрої. І це тільки початок.

З моменту заснування Palma Group Companies в 1994 році і відкриття перших представництв в Чехії і в Україні, ми прикладали зусилля, щоб привнести якісні відмінності в бізнес наших клієнтів. Наш бізнес є результатом далекоглядного керівництва нашого менеджменту, який, поряд з відданими співробітниками, фокусується на формуванні доданої вартості компанії і задоволенні потреб наших клієнтів. Ця традиція засновників визначає, хто ми є і що ми робимо сьогодні. З цією метою в 2005 році була створена компанія Palma Group Management, яка здійснює управління дочірніми компаніями групи на території України. Компанія визначає основні напрямки діяльності операційних компаній, формує політику в області технологій бізнес-процесів.

ІСТОРІЯ

Те, що почалося з невеликої компанії, зросла за останні 22 роки в одне з найбільших об’єднань підприємств в Україні. Сьогодні близько 918 осіб щодня працюють в прагненні досягти успіху в кожному з чотирьох основних бізнес-напрямків Palma Group Companies: дистрибуція, логістика, маркетинг, управління проектами. З початку 2016 року компанія має в своєму розпорядженні 350 одиницями транспорту і 40220 м2 власних складів класу «А». Наша історія – це частина нашої незмінної прихильності створенню нових можливостей і цінності для наших клієнтів.

НАШІ ПАРТНЕРИ
Palma Group - 2

Palma Group - 3

Зв'яжіться з нами

  хранение и обработку моих персональных данных

  Адреса: Київське шосе, 8/1, м. Одеса
  Ел. пошта office@palma-group.com
  Телефон: +38(048)2305000

  Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуг

   *Укажите Ваше имя

   *Номер телефона для связи

   Какой склад вы ищете?

   Какие услуги Вам нужны от складского провайдера?

   Когда вы планируете заехать на склад?

   К какому типу относится Ваш товар?

   Оставте ваш email, на который мы сможем отравить предложение.

   Я, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных

   Порівняння об'єктів
   Немає інформації для порівняння