Всі Дії
Логістичний комплекс
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж логістичних комплексів

На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.

До списку складів
Оренда

Archived: Depo ve sanayi tesislerinin kirala...

1500 m2’den büyük depo binaları kiralık olarak sunulmaktadır. 4900 m2’ye kadar “B” sınıfı b [more]
1500 m2’den büyük depo binaları kiralık olarak sunulmaktadır. 4900 m2’ye kadar “B” sınıfı b [more]
Більше
Складські послуги

Archived: Митний термінал ТОВ «МОФ» 4200 кв....

ТОВ «МОФ» успішно працює на українському ринку з 2009 року. Митний термінал ТОВ «МОФ» – це частина складськог [more]
ТОВ «МОФ» успішно працює на українському ринку з 2009 року. Митний термінал ТОВ «МОФ» – це частина складськог [more]
Більше
Оренда

Archived: Rent of warehouse and industrial p...

Warehouse premises from 1500 sq.m. are offered for rent. up to 4900 sq.m. in a class “B” warehouse comp [more]
Warehouse premises from 1500 sq.m. are offered for rent. up to 4900 sq.m. in a class “B” warehouse comp [more]
Більше
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Складські послуги

Компанія CAT Cargo Logistics Ukraine надає п...

CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
Складські послуги

Зберігання та складські послуги на складі А-...

Українська логістична компанія пропонує зберігання на складі класу А. На складі надаються послуги: Фулфілмент. Пале [more]
Українська логістична компанія пропонує зберігання на складі класу А. На складі надаються послуги: Фулфілмент. Пале [more]

Логістичні комплекси: навіщо потрібні та де орендувати?

Компаніям, що працюють з великим асортиментом продукції, потрібно організувати рух одразу декількох товарних потоків. Оренда логістичного комплексу дозволяє оптимізувати процес руху продукції від виробника до споживача. Такі центри — гарне рішення для компаній, що прагнуть розширити свою логістичну мережу, організувати комплексне зберігання одразу декількох груп товарів і вирішити проблему повільної доставки вантажів.

Зазвичай логістичні комплекси орендують великі ритейлери, дистриб’ютори, фармацевтичні компанії, продуктові холдинги, логістичні оператори, тощо. Всі ці сфери працюють з великою кількістю товарних потоків, тож потребують універсальних складських рішень.

Що таке логістичний комплекс?

Логістичний комплекс — це об’єкт із власною інфраструктурою. На території центру можуть знаходитись одразу декілька складів із різними умовами для зберігання, адміністративними й офісними приміщенням, паркувальним майданчиком, тощо. Такі центри надають цілий спектр послуг (наприклад, переробка вантажів, ремонт транспортних засобів, митне оформлення і т.д.).

Зазвичай на території транспортно-логістичних комплексів будують склади високого класу (А+, А, В+, В). Компанії-орендарі можуть організувати процес зберігання згідно із сучасними стандартами складської логістики й власними потребами.

У більшості випадків логістичні центри займають велику площу, що орендують одразу декілька компаній. Таким чином, підприємці можуть користуватися перевагами часткової оренди — використовувати корисний складський простір, без простоїв.

Логістичні комплекси будують поблизу основних магістралей. Це дозволяє оптимізувати транспортні витрати, перевозити вантажі між містами та країнами. Біля логістичних центрів можуть знаходитись залізничні гілки, порти, тощо.

Чим логістичні центри відрізняються від складів?

Склад — це окрема будівля, а логістичний центр — це комплекс, що складається з декількох приміщень для зберігання. Отже, на території логістичного комплексу знаходяться одразу декілька складів. Приміщення облаштовані таким чином, щоби задовольнити різні потреби компаній. Наприклад, на території логістичних центрів можно одночасно зберігати і заморожені продукти харчування, і продовольчі товари, і сировину для виробництва, тощо.

В логістичних комплексах можна консолідувати різні групи товарів, проводити операції з ними. Це дозволяє скоротити час і витрати на транспортування — перевозити вантажі з одного складу на інший не потрібно.

Ще одна відмінність між логістичними комплексами та складами — комплекс операцій, що можна виконувати. Зазвичай склади використовують для зберігання й оброблення вантажів. Однак, можливості логістичних комплексів ширші. Наприклад, тут можна моніторити товарно-транспортні потоки, проводити митне очищення вантажів, керувати схемами доставки, тощо. Все залежить від потужностей логістичного центру.

Які операції виконують у логістичних комплексах?

Транспортно-логістичні комплекси виконують цілий ряд операцій. Наприклад, тут можна:

  • Проводити митне декларування й очищення вантажів.
  • Готувати документацію для імпорту/експорту.
  • Надавати послуги фрахтування.
  • Зберігати, переробляти й превалювати вантажі.
  • Оформлювати угоди з контрагентами щодо доставки продукції одразу на місці.
  • Консолідувати, сортувати, маркувати й проводити інші логістичні операції з вантажами.
  • Готувати товари до продажу — наклеювати цінники, створювати комбонабори, тощо.

Перелік операцій залежить від можливостей логістичного комплекса. До того ж компанії можуть моніторити й керувати інформацією про товарно-транспортні потоки в одному місці, оптимізувати схеми транспортування, тощо.

Які логістичні комплекси є в Україні?

В Україні вже побудували декілька логістичних комплексів. Деякі з них знаходяться на стадії розширення.

Наприклад, це логістичний комплекс Амтел. Об’єкт побудувала девелоперська компанія Amtel Properties у 2011 році. На території знаходяться склади класу А+. Також, тут є офісні й побутові приміщення. Логістичний комплекс в Києві розташований біля магістралей міжнародного значення. Наприклад, це трасса М-06 (Київ-Чоп). Технічні характеристики об’єкта повністю відповідають сучасним вимогам складської логістики. Це стелі з висотою 12 метрів та можливістю встановити багаторівневе стелажне обладнання; бетонна підлога з антипильовим покриттям і максимально допустимим навантаженням до 7 тонн на метр квадратний. В 2021 році девелопер планує розширити комплекс на 50 тисяч квадратних метрів.

Другий приклад — це логістичний комплекс “Фалбі”. В 2020 році об’єкт придбала інвестиційна компанія Dragon Capital. Це складський центр, що облаштований спеціально для потреб фармацевтичних компаній. Логістичний комплекс ввели в експлуатацію в 2009 році. Він знаходиться недалеко від Київської кільцевої дороги (ознайомитися зі складами в Києві можна на сторінці), Житомирського й Одеського шляху. На території — офісні приміщення. На складах є холодильне обладнання, а фармацевтичну продукцію можна зберігати в оптимальному температурному режимі.

Де орендувати логістичний комплекс в Україні?

На платформі WareTeka зібрані актуальні оголошення про оренду складу та логістичних комплексів. Ви можете знайти об’єкт, що відповідає потребам бізнесу, у будь-якій точці України. Наразі платформа — найбільш зручний інструмент для пошуку складів.

Наші переваги:

  • Функціонал, створений для швидкого та зручного пошуку складів. На платформі ви можете сортувати об’єкти за важливими критеріями. Наприклад, локацією, типом, класом, умовами оренди, складському обладнанню та іншими характеристиками. Це значно полегшує пошук потрібного приміщення для зберігання.
  • Найбільша база логістичних центрів України. Команда WareTeka зібрала об’єкти, що знаходяться в різних містах країни, в єдиному місці. Ми постійно розширюємо й актуалізуємо інформацію щодо складських комплексів України.
  • Допомога з пошуком оптимального складського комплексу. Ви можете доручити підбір об’єкта нашим спеціалістам. Наша команда — це експерти в галузі логістики. Ми підбираємо склади, враховуючи всі потреби бізнесу: локація, технічні характеристики, клас, тощо. До того ж наші спеціалісти допомагають компаніям сформувати вимоги до складу. Для цього ми аналізуємо обсяги товарообігу, необхідний тип зберігання й операцій.

Почніть шукати логістичний комплекс на WareTeka. В цьому розділі ви знайдете об’єкти, що допоможуть розширити складську інфраструктуру.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння