Всі Дії
Всі Типи
Київ
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів в місті Київ

Складські послуги

Відповідальне зберігання в м. Київ, Фреш (0-...

Українська компанія оперує складськими приміщеннями класа B Надання  послуг: Палетне зберігання. Крос-докінг. Копак [more]
Українська компанія оперує складськими приміщеннями класа B Надання  послуг: Палетне зберігання. Крос-докінг. Копак [more]
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу  В. Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докінг. Копакінг. [more]
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованими складами класу А і В. Надає послуги на складі А-класу: Фулфілмент. Палет [more]
Українська компанія оперує сертифікованими складами класу А і В. Надає послуги на складі А-класу: Фулфілмент. Палет [more]

Оренда складського приміщення в Києві

Київ – це головний промисловий хаб країни. Тут розташовані великі виробництва, центри оптової й роздрібної торгівлі. Київ знаходиться на перетині доріг міжнародного значення, має повітряне та залізничне сполучення з багатьма країнами. Тому оренда складу в Києві буде вигідна комерційним компаніям, промисловим підприємствам і всім, хто націлений на активний розвиток бізнесу в Україні.

Оренда приміщень під склад в Києві: як розвивається ринок?

Київські компанії активно переходять з офлайну в онлайн, тому попит на складські приміщення стрімко зростає. Справа в тому, що підприємствам, що торгують товарами в інтернеті, потрібно більше місця для зберігання. Вони не можуть розміщувати частину своєї продукції на полицях магазинів – зростає навантаження на склад. Таким чином, оренда приміщення в Києві – популярний запит серед різних сегментів бізнесу. Навіть попри те, що вакантність складів на київському ринку дуже низька – менш ніж 3%.

Завдяки розвитку електронної комерції популярним стає формат in-city logistics. Він актуальний для компаній, яким важлива безпосередня близькість до складських запасів і свого продукту. Але варто враховувати, що попит на оренду приміщень в Києві зростає, а пропозицій не так багато.

Виходом із ситуації може стати придбання приміщення під склад. Для великого бізнесу воно має низку переваг. Компанія переобладнує приміщення під свої потреби, зміни не потрібно узгоджувати з орендодавцем. Попит на складські приміщення в Києві буде лише зростатися, як і їхня вартість. Тому покупка складу в столиці – це вигідна пропозиція у довгостроковій перспективі.

На сайті WareTeka власники складів можуть розмістити своє оголошення з продажу приміщень. Завдяки зручному пошуку про вашу пропозицію дізнається максимальна кількість потенційних покупців.

Оренда складу в Києві: популярні локації

Завдяки статусу столиці, розвинутій економіці й географічному розташуванню, Київ  має широкий діапазон пропозицій складів. Тут можна знайти варіанти для підприємств усіх масштабів та найрізноманітніших спрямувань.

Територія Києва поділена на 10 районів. Найбільше пропозицій з оренди складу на правому березі Києва саме в Шевченківському районі. Це центральний район міста, тут багато компаній, що займаються розрібною торгівлею. До магістральних вулиць відносяться бульвар Шевченка і проспект Перемоги, що забезпечують вихід на дорогу міжнародного значення М-06. У майбутньому в Шевченківському районі планується будівництво нових магістральних вулиць і транспортних розв’язок.

На лівому березі Києва оренда складу користується попитом в Деснянському районі. Тут діють оптові та речові ринки. Але особливе значення для району має розвинена промисловість: поліграфія, металургія, машинобудування, а також легка, хімічна і харчова галузі. Серед найбільших підприємств можна виділити: банкнотно-монетний двір Національного банку України, ВАТ «Київхімволокно», холдингова компанія «Бліц-Інформ», ЗАТ «Дарна», ТОВ «БМБ Компаунд», ВАТ «Птахофабрика Київська».

Якщо ви шукаєте варіант для оренди складу в Києві, Петрівка – оптимальна для ритейлу. Тут знаходиться найбільший книжковий ринок, також є речовий. Петрівка має зручне розташування, поблизу знаходиться Північний міст. Він є частиною Малої окружної дороги, і з’єднує право- і лівобережну частини міста. Ще один популярний варіант для оренди складу в Києві – Оболонь. Там розташована однойменна корпорація з виробництва алкогольних і безалкогольних напоїв, а завдяки віддаленості від центру вартість оренди тут значно нижча.

При виборі розташування важливо враховувати відстань від складу до місця навантаження товару і віддаленість від автомагістралей, залізничних шляхів, аеропортів. Ці фактори впливають на вартість перевезення, а також на стан товару – чим коротше його перевезення, тим менше ризик його зіпсувати.

У Києві діють три міжнародні аеропорти, і п’ять залізничних вокзалів. Місто є значним вузлом автомобільних доріг. Тут пролягають магістралі міжнародного значення: M-06 (до угорського кордону), M-07 (до польського), М-01 (до білоруського), M-05 (в Одесу), М-03 (до Харкова). Також з Києва виходять 2 дороги національного значення Н-01 (на південь) і Н-07 (у бік російського кордону).

Складські приміщення в Києві: як підібрати склад для оренди?

Крім розташування складу важливими характеристиками є його клас і тип. Оренда складів у Києві має низку переваг у порівнянні з регіонами. Тут широко представлені приміщення різних класів і різних цінових категорій. Є склади вищого класу – A й A+, що на українському ринку складських приміщень поки що є меншістю. Однак, і ціна на оренду приміщень в Києві вище, ніж у середньому по Україні. Далі ми пропонуємо вам ознайомитися з класифікацією складської нерухомості, що представлена в Києві.

Класи приміщень у Києві

  • Склади класу A+ – одноповерхові будівлі, що побудовані з високоякісних металоконструкцій. Висота стелі – не менше 13 м. Бетонна підлога здатна витримати навантаження не менш ніж 5 тонн на квадратний метр. Приміщення цього класу обладнані системою вентиляції, кондиціонування і температурного контролю, а також пожежної безпеки та охорони. Також вони мають усі сучасні комунікації й складське обладнання. Склади класу A відрізняються від A+ технічними характеристиками. Висота стелі таких приміщень від 10 м.
  • Складські приміщення класу В і В+ також мають складське устаткування, систему охорони й клімат-контролю. За висотою стелі мають наступні вимоги – 8 і 6 метрів для приміщень B+ і B відповідно. Приміщення класу B можуть не мати всіх необхідних комунікацій і іноді потребують додаткових інвестицій орендаря.
  • Клас C – поширений тип складських приміщень у Києві. Зазвичай вони знаходяться на невеликому віддаленні від автомагістралей, але мають зручні під’їзди й стоянки для транспорту. Ці приміщення були перебудовані під склад, вартість оренди таких приміщень значно нижча. Вимоги до висоти стелі – 4 метри.
  • Приміщення класу D не мають вимог до характеристик. Це ангари, підвали, інші виробничі приміщення, що використовуються для зберігання невибагливою до умов зовнішнього середовища продукції.

Типи складських приміщень

Завдяки сервісу WareTeka ви можете знайти склади для найрізноманітніших потреб вашого бізнесу. Якщо при зберіганні вашої продукції важливі температурні показники, вам слід звернути увагу на морозильні й мультитемпературні склади. У сухих і теплих складах регулюється вологість, проте там не можна контролювати температуру. Продукція, що не потребує спеціальних умов зберігання, може зберігатися на неопалюваних складах й земельних ділянках.

У столиці можна поєднати оренду офісу та складу. У Києві є пропозиції зі здачі цілих логістичних комплексів. Крім складських приміщень, тут розташовані офіси, кімнати для співробітників, сортувальні центри, автомийки, СТО.

Оренда складу з рампою у Києві

Наявність складського обладнання – важливий фактор у виборі складу. Можна заощадити, орендуючи склад без обладнання, але при цьому зазнати збитків через тривале і неефективне навантаження та розвантаження товарів. Тому компаніям, що зацікавлені в оптимізації складських операцій, варто звернути увагу на оренду складу з рампою. Це похилий майданчик, за допомогою якого можна завантажувати і розвантажувати товар прямо з транспортних засобів. Завдяки наявності рампи швидкість вантажно-розвантажувальних робіт зростає. Разом з нею підвищується і швидкість доставки, і, як наслідок, прибутковість компанії.

Оренда холодильного складу в Києві

Попит на доставку їжі значно збільшився. У зв’язку з цим у бізнесу з’явилося нове завдання: пошук холодильного складу. Тільки такий тип приміщення здатний забезпечити оптимальне зберігання харчових продуктів. Також важливе розміщення продуктів на складі – кожен вид продукції має зберігатися окремо. Що стосується розташування складу, то він повинен знаходитися максимально близько до кінцевого споживача. Від цього залежать транспортні витрати компанії й швидкість доставки споживачеві.

Оренда складу в Києві на платформі WareTeka

Щоб знайти відповідний за характеристиками й ціною склад для оренди в короткі терміни, використовуйте можливості нашої платформи. Ми пропонуємо обрати складське приміщення на сайті WareTeka. Завдяки фільтрам, ви можете налаштувати пошук за специфічними критеріями. Також на інтерактивній карті ви можете розглянути розташування всіх варіантів, і обрати найбільш вигідне для вашого бізнесу.

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете написати в чат підтримки сайту. Наші фахівці допоможуть зробити підбір складу для вас максимально комфортним.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння