Всі Дії
Всі Типи
Львів
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів в місті Львів

Складські послуги

Послуги на складі B-класу у Львові (площа 30...

Українська компанія оперує потужностями складу B-класу у Львові. Оператор надає наступний спектр послуг: Палетне зб [more]
Українська компанія оперує потужностями складу B-класу у Львові. Оператор надає наступний спектр послуг: Палетне зб [more]

Оренда складу у Львові

Львів завжди був національно-культурним і науковим центром. Неофіційно його називають столицею Західної України. Основу промислового комплексу міста складають 240 підприємств різних форм власності.

У Львові сконцентровано загальнодержавне виробництво освітлювальних ламп, автонавантажувачів, автобусів. Тут розташовані завод будівельних матеріалів, залізобетонних конструкцій, авіаційно-ремонтний завод, виробництво запчастин для німецьких автомобілів Audi та BMW. Питома вага продукції машинобудування і металообробки становить 17,6%, легкої промисловості 6,2% (хлібокомбінат, кондитерська фабрика, лікеро-горілчаний завод), хімічної та нафтохімічної 6%, промисловості будматеріалів 5,5%.

Оренда виробничих приміщень у Львові користується попитом переважно у власників підприємств. Складські приміщення у Львові можна орендувати різної площі. Повна оренда будівлі передбачає здачу маленьких складів до 1000 м2, ціна за які коливається від 5 гривень за метр квадратний. Середні склади з площею до 2000 м2 коштують від 20 гривень за квадратний метр.

Приміщення, що мають найбільший попит, від 2000 до 5000 м2. Це або великі виробничо-складські комплекси, або будівлі на територіях колишніх/чинних підприємств. Взяти їх можна за ціною від 100 гривень за квадратний метр.

У складській інфраструктурі серед районів виділяються Залізничний та Сихівський. Перший став основною територією для машинобудування, що дуже зручно, адже поруч знаходиться головна залізнична станція міста.

Також можна зняти склад у Шевченківському районі Львова. Там сформувався промисловий вузол Рясне, де також зосереджені цехи багатьох заводів.

Зняти склад у Львові: які складські приміщення можна знайти

Якщо Вас цікавить оренда складу класу А у Львові, оберіть приміщення від 160 гривень за квадратний метр у сучасному логістичному комплексі. Ці приміщення утеплені, зі зручним під’їздом і розвиненою інфраструктурою. При будівництві використовувалися сучасні технології та матеріали.

Ці склади висотою понад 11,5 м обладнані перевантажувальними пристроями для роботи транспорту (автоматичними воротами, гідравлічними вирівнювальними платформами, герметизаторами воріт). Вони безпечні, оскільки мають цілодобову охорону і систему пожежогасіння для кожної адміністративної будівлі.

Склад-холодильник у Львові

Складські приміщення, що постійно зберігають мінусову температуру, називають холодильниками. Наприклад, у Львові є виробник заморожених напівфабрикатів ВАТ «Львівський холодокомбінат». Він представлений під торговою маркою «Лімо» та займається виробництвом морозива в різних видів, реалізацією заморожених продуктів.

Щоб організувати таке велике виробництво, необхідні якісні склади. Які ж особливості мають холодильні склади? Зважаючи на те, що асортимент складу харчових продуктів може становити до 10 тисяч найменувань, вибору ефективного холодильного обладнання має передувати вивчення всіх технічних моментів. Для підтримки необхідного температурного режиму зазвичай використовують системи безпосереднього охолодження або системи з холодоносієм. Як охолоджуюче середовище застосовується холодоагент (фреон або аміак), що при кипінні в повітроохолоджувачі забирає тепло з навколишнього середовища. Фреон нетоксичний і вибухобезпечний, має хороші теплофізичні й термодинамічні характеристики.

Холодильні камери поділяють на різні категорії, одні можуть тримати температуру до -5 градусів, а інші — до -18 градусів. До переваг системи безпосереднього охолодження відносяться простота конструкції холодильної установки і швидке охолодження камер, що починається відразу після пуску компресора.

Система безпосереднього охолодження може бути централізованою і децентралізованою. У централізованій схемі в якості холодильної машини використовується один багатокомпресорний агрегат, що постачає холодоагент усім повітроохолоджувачам. Децентралізована схема складається з декількох локальних холодильних систем, що повністю незалежні одна від одної.

Також можна зняти холодний склад у Львові. Це тип складських приміщень, де можна зберігати харчову продукцію в мінусових температурах. На відміну від холодильних складів, тут не можна робити глибоку заморозку.

Промисловий склад допомагає орендарю зберігати сировину, матеріали та готову продукцію для виробництва. Це цехи з автономним опаленням потужністю понад 500 кВт, установленою внутрішньою сигналізацією, територією для обслуговування техніки від 60 грн за квадратний метр.

Останнім часом зустрічається коридорна система складських приміщень, коли великі склади поділяють на кілька маленьких, встановлюють між ними перегородки з металопрофілю.

Оренда складів з рампою у Львові

Підбір необхідного підйомного обладнання для складу проводять з урахуванням відповідності його характеристик параметрам вантажів. При виборі конкретної схеми механізації необхідно враховувати обсяг товарних запасів складу та коефіцієнт використання площі за способами зберігання (стелажне, підлогове, штабельне).

Складські приміщення з рампою забезпечують зручний під’їзд вантажного транспорту вздовж усього фасаду складу. Стаціонарна рампа має високий запас вантажності для роботи з важкими тягарями при розвантаженні транспорту. Зараз користуються більш зручною мобільною пересувною рампою, що можна швидко переміщувати в будь-яке місце на території складського комплексу, до вагона або автомобіля, що прибув для вивантаження. Механічний привід зміни кута підйому дає можливість швидко зістикувати пристрій з транспортним засобом.

Часто у приміщеннях є у наявності кран-балка. Ціни на склади з рампою у Львові коливаються від 52 грн і вище за метр квадратний.

Оренда складів відповідального зберігання у Львові

Послугу відповідального зберігання товарів на складі надають великі логістичні комплекси. Ви сплачуєте при цьому за палето-місце або свою площу. Комплекси надають за окрему плату цю послугу з докладним звітом у кінці певного періоду.

Такий варіант підходить навіть тим, хто не перебуває у Львові, а керує бізнесом в іншому місті. Ви знімаєте з себе відповідальність, адже компанія аналізує термін зберігання до відправлення товару та складає список вимог до умов перебування продукції на складі з урахуванням її типу. Ефективність такого варіанту важко переоцінити, а вартість є цілком доступною і може скласти конкуренцію іншим подібним пропозиціям.

За детальною інформацією щодо підбору складських приміщень будь-яких розмірів і параметрів звертайтеся до консультантів Wareteka за телефоном +380 (67) 370-64-58.

Оренда складських приміщень у Львові: як розвивається ринок?

Львівська область динамічно розвивається у складському сегменті, у порівнянні з іншими регіонами. Ринок складської нерухомості представлений відносно якісними складами. Загальна площа складських приміщень становить близько 187 тисяч квадратних метрів. За прогнозами міжнародної консалтингової компанії Cushman & Wakefield, складська площа збільшиться ще на 500 тисяч квадратних метрів до 2023 року. Частина об’єктів вже готова до здачі в експлуатацію або готується до девелопменту.

Зараз у Львові будується ряд якісних об’єктів формату in-city (urban) logistics. Це автоматизовані складські комплекси, що розташовані ближче до кінцевого споживача. Такі складські приміщення розміщуються поблизу густонаселених районів з гарною транспортною доступністю. Попит на складські приміщення в місті обумовлений стабільною динамікою розвитку продуктового ритейлу, продажем повсякденних товарів і послуг доставки.

Львівська область розташована близько до кордону Євросоюзу, тому повинна складати конкуренцію за вакантними якісними складами. Міжнародні компанії надають перевагу об’єктам складської й логістичної нерухомості з високою комерційною ефективністю. Незважаючи на позитивну динаміку складського ринку, Львову складно конкурувати за якісними вимогами.

Особливості оренди складу у Львівській області

Високий попит e-commerce і ритейлерів на склади виявив проблему дефіциту за всіма типами виробничих приміщень Львову. Електронна торгівля потребує універсальної складської нерухомості, що розміщена в місті. Це обумовлено тим, що e-commerce важливо швидко доставити товар до кінцевого користувача. Формат in-city (urban) logistics тільки запускається у Львові, тому онлайн-ритейлери змушені встигати орендувати сухі й теплі склади класу А в центрі міста.

Холодильні та морозильні склади також у дефіциті. Якщо подивитися на інтерактивну карту, то пропозицій з цих видів складських приміщень не більше 10. Крім того, найближчим часом навряд чи буде спостерігатися позитивна динаміка з девелопменту холодильних і морозильних складів. Їх будівництво дорого коштує, а інвестиції не окупаються.

Для дрібних онлайн-ритейлерів вигідним рішенням є оренда міні-складу у Львові. Це маленькі приміщення, площею до 60 квадратних метрів. Вартість оренди залежить від умов зберігання. Якщо товар не вимагає спеціальних умов зберігання, то ціна буде нижчою.

Склади у Львові від WareTeka

Найбільше пропозицій сухих складів класу D. Велика частина знаходиться близько до залізничних колій. Тут також проходять автотраси М11 на Польщу і М06 на Угорщину. Найкращі складські приміщення входять до складу логістичних комплексів. Вони також розташовані поблизу транспортної розв’язки, недалеко від міста або у густонаселених районах. Пропозицій складів класу А дуже мало.

На нашій платформі оренда складу у Львові без посередників не стане проблемою. Налаштуйте параметри пошуку за класом і типом складу, а також метражем. Якщо ви не змогли знайти підібрати приміщення, ми безкоштовно знайдемо оптимальний варіант.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння