Всі Дії
Всі Типи
Одеса
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів в місті Одеса

Складські послуги

Послуги опалювального складу класу А в Одесі...

Укранська компанія оперує потужностями складського комплексу класу А в Одесі. Надає наступний спектр послуг: Фулфіл [more]
Укранська компанія оперує потужностями складського комплексу класу А в Одесі. Надає наступний спектр послуг: Фулфіл [more]
Складські послуги

Послуги неопалюваного складу класу В в Одесі...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу В. Надає послуги: Палетне зберігання. Крос-докінг. Послуги [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу В. Надає послуги: Палетне зберігання. Крос-докінг. Послуги [more]

Оренда складу в Одесі

Оренда складських приміщень в Одесі завжди буде актуальним завданням для бізнесу. Тут розвинені важкі галузі промисловості – нафтопереробка, машинобудування, металообробка. Одеса є транспортером зерна, цукру, вугілля, нафтопродуктів, цементу, металів, деревини. Широко розвинена легка і харчова промисловість. Від умов зберігання сировини або готової продукції залежить прибуток підприємства та темпи розвитку виробництва.

Ми створили платформу пошуку складів, щоб підібрати відповідні варіанти для бізнесу. У нас тисячі пропозицій від орендодавців і брокерів. Скористайтеся можливостями пошуку за критеріями, щоб швидко знайти приміщення.

Оренда виробничих приміщень в Одесі

Виробниче приміщення – це замкнутий простір у спеціалізованій будівлі, де здійснюється трудова діяльність. До таких споруд відносяться цехи, офіси, санітарно-побутові кімнати, а також складські приміщення.

Оренда складу – можливість розширити логістичну мережу бізнесу. Зняти приміщення для сировини, продукції або товару може навіть мале підприємство. У порівнянні зі спорудженням будівлі, оренда виробничих приміщень є більш вигідною:

 • Вартість оренди. Будівництво складу класу A коштує в середньому 200$ за квадратний метр. Це без урахування проектування, оформлення документів і технічного оснащення. Оренда такого ж складу коштує приблизно 4-5$ за квадратний метр. Будівництво складу в Одесі окупається лише для великих компаній зі стабільним виробництвом. Малому та середньому бізнесу, зазвичай, вигідніше зняти промислове приміщення.
 • Обслуговування будівлі лежить на плечах власника. Якщо склад не у вашій власності, то і ремонт робите не ви. Ремонтні роботи коштують дорого, іноді потрібна заміна проводки або системи пожежогасіння.
 • Гнучкість. Ви можете відмовитись від оренди складу, якщо знайшли вигідну пропозицію або хочете змінити локацію. Можна підписати контракт на короткий термін.
 • Різноманіття вибору. На нашій онлайн-платформі просто знайти госп склад в Одесі потрібної площі з відповідними характеристиками.

Для того, щоб орендувати склад без збитків, оцініть витрати. Але не поспішайте обирати дешеві варіанти. Адже бюджетні склади можуть розташовуватися далеко від виробництва або важливої локації. Віддаленість від центральних автомагістралей і транзитних шляхів підвищує витрати на перевезення. А це нівелює вигоду дешевої оренди.

На що слід звернути увагу при оренді складу?

Клас складських приміщень

Існує поширена класифікація складів на шість класів – A+, А, B+, В, C, D.

Клас А+ – приміщення, побудовані спеціально для складської діяльності. Зазвичай, це споруди, сконструйовані за спеціальними вимогами до матеріалу, висоти стелі й ширини прольоту. У таких будівлях встановлені сучасні системи безпеки, пожежогасіння, інженерні комунікації.

Клас B+ оснащений автоматизованими воротами, пандусами для розвантаження, вантажними ліфтами. На відміну від класу A, тут потрібні вкладення в охорону і в сучасні складські системи.

Приміщення класу C з самого початку не використовувались як складські. Наприклад, цехи підприємств і ангари часто перебудовують під склад. До них відносяться будівлі, споруджені за радянських часів. Клас C зазвичай оснащено пандусами, є центральне опалення. Але можна зіткнутися з витратами на систему охорони, обладнання, тощо.

Клас D – найнижчий і нефункціональний. Такі приміщення або не призначалися для зберігання, або настільки застарілі, що немає сенсу робити капітальний ремонт. До них відносяться споруди без опалення, гаражі, підвальні приміщення. Зрозуміло, про охорону й обладнання тут мови не йде. Грубо кажучи, клас D – це “бетонна коробка”. У таких приміщеннях можна зберігати сировину або продукцію, стійку до впливів середовища.

Тип складу

Тип складу підбирається відповідно до потреб бізнесу, виду продукції та умов зберігання. Зняти приміщення в Одесі можна наступних типів:

 • Логістичний комплекс – це будівлі зі значною площею і декількома складами на території. Тут здійснюється зберігання, обробка, сортування і митне оформлення вантажів. У комплексах, зазвичай, є СТО, офісИ та кімнати для співробітників;
 • Морозильний склад – тут зберігають  продукти при температурі -24℃;
 • Мультитемпературний склад – приміщення з оптимальними умовами зберігання для різних товарів або виробів. У кожній камері можна встановити індивідуальну температуру;
 • Неопалювальний склад – відкриті майданчики для зберігання і необладнані будівлі;
 • Сухий склад – тут оптимальна вологість, але температура не регулюється. Підходить для зберігання продукції без температурного режиму – одяг, будматеріали, меблі, тощо;
 • Теплий склад – опалюване приміщення без регулювання температурного режиму. Тут підтримується постійна температура, вологість.
 • Холодний склад – обладнаний системою охолодження. На відміну від неопалюваного складу, у холодному можна самому встановлювати потрібну температуру.

Клас і тип складу – ключові моменти при виборі приміщення. Але разом з цим, важливу роль відіграє близькість до магістралей, виробництва, а також сучасна механізація процесів. Від цих параметрів залежить і вартість оренди складів в Одесі.

Оренда міні-складу в Одесі

Якщо ви займаєтеся малим бізнесом і для зберігання продукції вам не потрібні великі площі, можна орендувати міні-склад. Вони чудово підходять для інтернет-магазинів з невеликим асортиментом, приватних виробництв і потреб фізичних осіб. Зняти міні-склад можна при переїзді в інший офіс або для тимчасового розміщення товару.

Міні-склад – це індивідуальний бокс, контейнер або маленьке приміщення. Можна розмістити стелажі для зручної організації простору. У вас буде свій ключ, а доступ до боксу буде відкритим у будь-який час.

Міні-склад коштує недорого. Усередині створюються оптимальні умови для зберігання речей. Плюс, можна замовити доставку речей з маркуванням коробок. Безпека тут також на вищому рівні – територія цілодобово охороняється, встановлено відеоспостереження. Кожне приміщення підключено до сигналізації. Доступ до складської кімнати є тільки у наймача. Персонал не має права увійти всередину комірки, поки вона орендована.

Де зняти склад в Одесі?

Орендувати складські приміщення можна у будь-якому куточку міста і передмісті. Найбільше пропозицій у Малиновському районі. Велика частина промислових підприємств Одеси зосереджена саме тут. Також у цьому районі розвинена будівельна галузь, тут багато оптово-торговельних організацій. Через територію району проходять основні транспортні магістралі на аеропорт, залізничний вокзал. Тут прокладено автомагістральний вихід до Києва, Санкт-Петербурга, Кишинева та інших міст.

Суворівський район менш популярний для оренди приміщень в Одесі. Тут розташований найбільший завод «Одескабель», нафтобази, транспортні підприємства. У цьому районі розташовані Куліндорівський, Куяльницький, Пересипський промислові вузли. Тут проходить європейський маршрут E95 і міжнародна автодорога M14.

По всій території Одеси є понад 200 пропозицій з оренди промислових приміщень. Використовуйте наш онлайн-майданчик для спрощення пошуку відповідного складу. На карті можна побачити територіальне розташування складів від WareTeka.

Складські приміщення від WareTeka

Пошук пропозицій з оренди складу в Одесі може зайняти багато часу – інформація на популярних платформах з пошуку нерухомості не завжди відповідає дійсності. Часто пропозиції від орендодавців вже неактуальні, а відсутність фільтрів ускладнює оцінку і порівняння складів.

У порівнянні з іншими сервісами, у нас є наступні переваги:

 • Найбільша база складів України;
 • Можна встановити критерії пошуку за типом, класом приміщення, а також за метражем і локацією;
 • Додаткові параметри пошуку дозволяють знайти варіанти, що задовольняють потреби вашого бізнесу;
 • Ми співпрацюємо з орендодавцями й сертифікованими брокерами, щоб інформація про об’єкт відповідала дійсності;
 • Інтерактивна карта наочно демонструє розташування об’єктів по всій Україні.

Якщо ви не можете знайти потрібний склад, наші співробітники безкоштовно підберуть оптимальне рішення. Напишіть в чат, щоб отримати консультацію з питань оренди складських приміщень.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння