Всі Дії
C
Всі Типи
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів класу С

На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.

До списку складів
Оренда

Archived: Аренда складских помещений 5000 кв...

Предлагается в аренду складские помещения от 500 кв. м.  в  складском комплексе класса С   расположенном в г. Днепр [more]
Предлагается в аренду складские помещения от 500 кв. м.  в  складском комплексе класса С   расположенном в г. Днепр [more]
Більше
Оренда

Archived: Аренда производственно-складского ...

Предлагается в аренду производственно-складское помещение 2000 кв. м.  в  складском комплексе класса С   расположен [more]
Предлагается в аренду производственно-складское помещение 2000 кв. м.  в  складском комплексе класса С   расположен [more]
Більше
Продаж

Archived: 5900 metrekarelik bir depo komplek...

Dnipro, Dnepropetrovsk bölgesinde bulunan C sınıfı bir depo kompleksini satışa sunuyoruz.D Kompleksin toplam alanı [more]
Dnipro, Dnepropetrovsk bölgesinde bulunan C sınıfı bir depo kompleksini satışa sunuyoruz.D Kompleksin toplam alanı [more]
Більше
Складські послуги

Компанія CAT Cargo Logistics Ukraine надає п...

CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
Складські послуги

Послуги відповідального зберігання в Бориспі...

Міжнародна компанія оперує складським приміщенням класу А Надає послуги: Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докін [more]
Міжнародна компанія оперує складським приміщенням класу А Надає послуги: Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докін [more]
Складські послуги

Послуги холодильного складу класу А у Борисп...

Українська компанія оперує сертифікованим холодильним складом класу А у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. Палет [more]
Українська компанія оперує сертифікованим холодильним складом класу А у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. Палет [more]

Склад класу С: яким компаніям підходить та де орендувати

Коли компанія шукає склад для оренди, вона повинна визначити мінімальні вимоги до приміщення: технічні характеристики, місцезнаходження, умови для зберігання, бюджет. 

Не завжди доцільно розглядати виключно склади високого класу. Приміщення для зберігання повинно вирішувати конкретні завдання бізнесу. Так, наприклад, щоби зберігати вироби з дерева, достатньо лише забезпечити оптимальну вологість на складі. 

Більша частина українських підприємців зупиняє свій вибір на складах класу С. Це оптимальний варіант з невеликою вартістю оренди й умовами зберігання. 

Визначення складів категорії С

В класифікації брокерського агентства Knight Frank склади класу С займають проміжне значення, поступаючись приміщенням класу А і В за характеристиками. 

Згідно з визначенням брокерів, склад класу С —  це приміщення для зберігання, що раніше використовували для виробничих потреб. Також це можуть бути утеплені ангари. Як видно з визначення, склади класу С спочатку будували без урахування потреб складської логістики. Пізніше це будівлі просто модернізували. 

Склад класу С може мати один або декілька поверхів. Згідно з класифікацією брокерського агентства Knight Frank, якщо будівля багатоповерхова, вона повинна бути обладнана вантажними ліфтами чи підйомниками. Це важливий критерій, котрий допоможе оптимально організувати роботу на складі. 

Щоб орендувати склад класу С, потрібно витратити час на пошуки. Це пов’язано з тим, що вимоги до таких приміщень дещо розмиті —  можна знайти склад у поганому стані, або ж вибирати більш ретельно. Тоді є висока ймовірність знайти варіант з непоганим оснащенням і технічними характеристиками. 

Не дивлячись на те, що всі класифікації складів досить умовні, це непоганий інструмент для оцінки вимог щодо складських приміщень. Так учасники ринку можуть краще розуміти, для яких цілей можна використовувати складську нерухомість. 

Технічні характеристики та вимоги до складів класу С

Оскільки склади класу С використовують для розміщення продуктів без особливих вимог до зберігання, брокерські агентства висувають мінімальні умови до таких категорій. 

Вимоги до технічних характеристик складів класу С: 

 • Мінімальна висота стелі —  від 4 метрів. 
 • Підлога може бути з асфальту чи бетону. Без антипилового покриття.

Хоча брокерські агентства не висувають вимог до мінімального навантаження на підлогу, краще вибирати варіанти з високими показниками. Таким чином, тут можна бути зберігати важкі вантажі й навіть використовувати складську техніку.

Також у класифікації від Knight Frank є необов’язкові, але бажані вимоги до складів категорії С: 

 • Склад охороняється по всій території. 
 • На території складу знаходяться допоміжні приміщення (наприклад, підсобки, роздягальні для персоналу, тощо). 
 • На території складу є офіс. 
 • Склад облаштований вентиляційними, опалювальними й протипожежними системами. 
 • До приміщення підведено телекомунікації. 
 • Є ворота для під’їзду, що знаходяться на нульовій відмітці. Це допоможе транспорту з вантажем простіше заїжджати на склад для відвантаження. 
 • На території складу є паркувальні місця, де можна залишити транспорт в очікуванні черги на завантаження або розвантаження. Також майданчик для проведення маневрів. 
 • Якщо на складі немає воріт на нульовій відмітці, бажано щоби він був облаштований пандусом. Це значно полегшує проведення вантажно-розвантажувальних робіт. 
 • Великий плюс, якщо біля складу проходить залізнична гілка.

Як видно зі списку, якщо знайти облаштований склад класу С, можна забезпечити оптимальні умови для зберігання продукції за адекватною ціною.

Важливо відмітити, що в класифікації Knight Frank немає особливих вимог до місцезнаходження складу. Локація —  це важливий критерій, котрий необхідно враховувати, але він індивідуальний для кожної компанії. Якщо орендувати склад біля зручних транспортних вузлів, це стане великою перевагою для компанії. Адже транспортні витрати стануть меншими. 

Склади класу С на українському ринку комерційної нерухомості

Брокерські агентства не відстежують стан складів класу С на ринку України. Вони розглядають лише статистику за високими категоріями, —  приміщеннями А+, А, В, В+. Однак в Україні велика кількість складів класу С. Наприклад, якщо порівнювати, на ринку категорії А+, А, В+ —  це близько 1,8 мільйонів квадратних метрів, а лише складів С — близько 3,6 мільйонів квадратних метрів. 

Якщо логістичні провайдери, великі ритейлери та інші сегменти масштабні сегменти бізнесу надають перевагу орендувати приміщення високого класу, то малий та середній бізнес, в більшості випадків, розглядає склади класу С. Також це гарне рішення для тимчасового зберігання вантажів. 

Брокерські агентства України не відстежують динаміку орендних ставок на склади класу С. Однак, за даними платформи WareTeka, вартість таких приміщень для зберігання коливається в залежності від міста. Наприклад, у невеликому населеному пункті ціна оренди за 1 квадратний метр може становити від 30 гривень, а в великих промислових центрах —  від 60 гривень за квадратний метр. У Києві вартість складу класу С найбільша —  близько 80 гривень за квадратний метр.

Від чого залежить вартість складу категорії С

Зазвичай орендні ставки на ринку складської нерухомості залежать від класу приміщення, але є й інші параметри, за якими формується кінцева вартість: 

 • Місцезнаходження. Це дуже важливий фактор. Наприклад, якщо компанія займається доставкою останньої милі кінцевому споживачу, вона може орендувати склад в або за містом. Сума витрат буде цілковито різною. Якщо орендувати склад для останньої милі за містом, час і вартість доставки значно зростуть. Це призведе до більших витрат, а рівень довіри клієнтів впаде. Якщо компанія транспортує товари з одного міста в інше, дуже важливо знайти склад, що буде знаходитися біля трас напрямку руху. Таким чином, чим ближче приміщення до основних магістралей та вузлів, тим вища його вартість. Але компанія має економію завдяки зниженню транспортних витрат. 
 • Тип. Різні категорії товарів потрібно зберігати згідно з умовами. Для цього на складах використовують холодильне обладнання, системи вентиляції, опалення. В залежності від умов, приміщення поділяють на сухі, теплі, холодні, тощо. Щоби підтримувати оптимальний температурний режим, потрібно закупити додаткове обладнання. Таким чином, якщо склад класу С обладнаний системами для підтримки оптимальних температур, його вартість буде вищою. 
 • Технічна оснащеність. Рампи, стелажі, навантажувачі, мезонін, —  все це додаткове обладнання, що значно полегшує вантажно-розвантажувальні роботи й інші операції на складі. Однак якщо приміщення добре оснащене, вартість буде більшою.

Варто відзначити, що більшість орендодавців вказує вартість оренди складу за один квадратний метр. Також вони пропонують часткову оренду. Тому якщо вам потрібно зберігати великі обсяги продукції, доведеться орендувати більше складського простору. Вартість буде більшою.

Де шукати склади класу С для оренди на ринку України

Щоби знайти склад класу С з гарними умовами й технічною оснащеністю, потрібно витратити час. Платформа WareTeka пропонує зручні інструменти, що допоможуть швидко знайти приміщення під потреби бізнесу. 

Ми пропонуємо: 

 • Систему фільтрів, що допоможе персоналізувати пошук. Сайти з оголошеннями щодо оренди комерційної нерухомості не враховують важливі для складів параметри, —  тип, клас, площа, технічна оснащеність, тощо. Платформа WareTeka розроблена спеціально з урахуванням специфіки запросів складської нерухомості. На сайті ви можете створити персоналізовані фільтри пропозицій за важливими для бізнеса критеріями. Також на платформі можна продивлятися склади на інтерактивній карті. Таким чином, ви можете оцінити, наскільки вигідним є місцезнаходження, —  які об’єкти знаходяться поруч, прилеглі траси, тощо. 
 • Найбільшу базу складів України. Наразі наша платформа агрегує дані щодо складських приміщень по всій країні. У нас ви можете знайти склад і в великих містах, і невеликих населених пунктах. Наразі наша база —  це більше ніж 1500 складів. 
 • Допомога спеціалістів у виборі складського приміщення. Якщо у вас є конкретний запит на послуги зберігання, але ви не можете знайти потрібний варіант, —  зверніться по допомогу до експертів нашої платформи. Ми допоможемо знайти й підібрати найкращі варіанти для вашого бізнесу.

Зараз на платформі WareTeka більше 300 складів класу С по всій Україні —  знайдіть відповідний варіант.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння