Всі Дії
D
Всі Типи
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж складів класу D

На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.

До списку складів
Оренда

Archived: Оренда виробничо-складського примі...

Пропонується в оренду виробничо-складське приміщення 270 кв. в складському комплексі класу D розташованому в м Київ [more]
Пропонується в оренду виробничо-складське приміщення 270 кв. в складському комплексі класу D розташованому в м Київ [more]
Більше

Archived: 1 ila 150 hektar arasında arsa sat...

Köyde bulunan bir üretim ve depo kompleksinin yerleştirilmesi için 100 ila 15.000 dönümlük arsalar satışa sunulmuşt [more]
Köyde bulunan bir üretim ve depo kompleksinin yerleştirilmesi için 100 ila 15.000 dönümlük arsalar satışa sunulmuşt [more]
Більше
Продаж

Archived: Satılık arsa 5800 metrekare Pogreb...

Kiev bölgesi Boryspil ilçesi Pogreby köyünde bulunan üretim ve depolama kompleksinin yeri için 58 dönümlük bir arsa [more]
Kiev bölgesi Boryspil ilçesi Pogreby köyünde bulunan üretim ve depolama kompleksinin yeri için 58 dönümlük bir arsa [more]
Більше
Складські послуги

Компанія CAT Cargo Logistics Ukraine надає п...

CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
CAT Cargo Logistics Ukraine – це досвідчений логістичний провайдер, що належить до міжнародної Групи КАТ, головний [more]
Складські послуги

Послуги відповідального зберігання в Бориспі...

Міжнародна компанія оперує складським приміщенням класу А Надає послуги: Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докін [more]
Міжнародна компанія оперує складським приміщенням класу А Надає послуги: Фулфілмент. Палетне зберігання. Крос-докін [more]
Складські послуги

Послуги холодильного складу класу А у Борисп...

Українська компанія оперує сертифікованим холодильним складом класу А у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. Палет [more]
Українська компанія оперує сертифікованим холодильним складом класу А у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. Палет [more]

Склад класу D: що потрібно знати та де орендувати?

Коли компанія шукає склад для оренди, в першу чергу, вона орієнтується на тип продукції та умови зберігання. Хоча більшість продуктів повинні зберігатися згідно з чіткими вимогами до температурних режимів, є категорії товарів без суворих обмежень. Наприклад, це сировина для промислових потреб, паливно-мастильні й будівельні матеріали, гумові й пластикові вироби.

Якщо компанія реалізує продукцію з мінімальними вимогами до зберігання, орендувати склад високого класу недоцільно. До того ж витрати на оренду й утримання складських приміщень — це великі витрати.

Серед українських підприємців користуються попитом склади класу D. Вони відповідають вимогам товарів з мінімальними умовами зберігання, а орендні ставки на цю категорію складських приміщень найнижчі.

Склад категорії D: визначення

Щоб оцінити технічні характеристики й оснащеність складів, брокери використовують класифікацію складських приміщень за класами. Серед найбільш поширених — методологія від консалтингового агентства Knight Frank. Згідно з класифікацією, всі склади на ринку комерційної нерухомості можна умовно поділити на 6 типів: А+, А, В+, В, C, D.

Приміщення, що повністю відповідають сучасним вимогам складської логістики, — це будівлі класу А+. Таким чином, склад класу D — це приміщення, що можна використовувати для потреб зберігання, але спеціальних умов тут немає.

Згідно з класифікацією брокерського агентства Knight Frank, склади класу D — це старі споруди, що спочатку не використовували для потреб складської логістики. Зазвичай, це колишні будівлі овочевих баз, ангарів, цехів, підвалів, тощо.

На складах класу D неможливо регулювати температурні умови — вони залежать від пори року й погоди. Таким чином, якщо компанія планує розміщувати товари з суворими вимогами до зберігання (наприклад, заморожені продукти), але хочу зекономити на оренді, то їй доведеться модернізувати старе приміщення. А це, в більшості випадків, недоцільно.

Класифікація складів за класами умовна, тому брокери не висувають чітких вимог до приміщень категорії D. Таким чином, якщо орендар витратить час на пошуки, він зможе знайти склад з гарним розташуванням і прийнятними умовами для зберігання.

Склади класу D: мінімальні технічні характеристики й вимоги

Брокерські агентства не висувають жодних вимог до технічних характеристик складів класу D. Таким чином, можна знайти оптимальний варіант з високими стелями й непоганими показниками мінімального навантаження на підлогу.

Існує декілька параметрів складів класу D, але вони — рекомендаційного характеру, тобто необов’язкові:

 • Бажано, щоб на території складу знаходився майданчик, де можна залишити транспорт на стоянці, а також маневрувати для навантаження чи відвантаження.
 • Склад може бути облаштований протипожежними системами.
 • У приміщенні можуть бути встановлені вентиляційні системи.
 • На території складу можуть працювати охоронні організації.
 • Біля будівлі може проходити залізнична гілка.

Варто зазначити, що в класифікації Knight Frank немає вимог до місцезнаходження складу. Однак цей критерій також варто враховувати під час вибору відповідного приміщення. Оптимальний варіант — коли склад знаходиться біля основних магістралей. Якщо ретельно вибирати локацію для майбутнього складу, можна значно знизити витрати на транспортування товарів. До того час на регіональні й внутрішньоміські перевезення скорочується.

Склад типу D: попит на ринку логістичної нерухомості України

На ринку складської нерухомості України майже відсутні нові пропозиції високого класу. Тому виникає потреба переформатувати старі будівлі для складської логістики. Таким чином, склади класу D — найчисленніша категорія. Згідно з підрахунками, це більш ніж 4,5 мільйонів квадратних метрів. Для порівняння, склади класу А+, А, В+ в сумі — це приблизно 1,8 мільйонів квадратних метрів.

Вартість складів класу D — найнижча, порівняно з іншими категоріями. Однак такі приміщення не використовують для зберігання продукції в чітко заданих температурних режимах. Тому великі логістичні провайдери й національні роздрібні мережі віддають перевагу орендувати або самостійно побудувати склади високого класу. Таким чином, оренда складів класу D — це, зазвичай, оптимальний варіант для малих та середніх підприємств, котрі хочуть зекономити на утриманні приміщення.

Орендні ставки на склади класу D коливаються в залежності від міста. У великих населених пунктах й промислових центрах вартість приміщення буде вищою.

Як розрахувати вартість складів класу D?

Ціни на склади залежать від декількох факторів, тому навіть якщо у двох різних приміщень однакова площа, їхня кінцева вартість може відрізнятися. На це впливають такі параметри:

 • Віддаленість складу від основних магістралей. Головна мета логістики — бути в потрібний час у потрібному місці. Місцезнаходження складу грає першочергову роль в цьому питанні. Наприклад, якщо виробник використовує приміщення для зберігання сировини, йому важливо, щоби склад знаходився недалеко від основних потужностей. Так він може миттєво підвозити запаси й прискорити виробництво. Для компаній, що орієнтовані на покупців, важливо, щоб склад знаходився якнайблище до кінцевих споживачів. Від того, де знаходиться склад, безпосередньо залежить рівень витрат на транспортування. Таким чином, якщо приміщення знаходиться біля основних магістралей й воно облаштоване зручними під’їздами для автомобілів, його вартість буде вище.
 • Технічні характеристики й інфраструктура. Ці параметри впливають на те, наскільки зручно буде зберігати товари. Наприклад, якщо стелі склада високі, можна встановити багатоярусні стелажі. Таким чином, корисний простір приміщення збільшується. Якщо на складі встановлено додаткове обладнання (вентиляційні, опалювальні, протипожежні та інші системи) — це гарна перевага. Список продуктів, що можна зберігати, зростає. Якщо приміщення відповідає всім умовам сучасних стандартів складської логістики, його ціна буде вищою.
 • Умови зберігання. Щоби зберігати деякі категорії товарів, потрібно забезпечити оптимальні умови для зберігання. В залежності від показників температури й вологості, склади поділяють на типи. Наприклад, холодні, теплі чи сухі. Щоб забезпечити високі мінусові температури, потрібно встановити на склад морозильні камери й рефрижератори. Якщо склад потрібно опалювати, то й спеціальне обладнання не знадобиться. Тож чим суворіші вимоги до умов зберігання, тим вища вартість складу.

До того ж компаніям потрібно визначитися, яка площа складу їм необхідна, щоби можна було зберігати товар і створювати запаси. Зазвичай, орендодавці вказують вартість за один квадратний метр. Деякі з них також пропонують часткову оренду. Таким чином, чим більше простору для зберігання потрібно, тим вища кінцева вартість.

Як швидко знайти склад класу D?

Щоб знайти відповідне приміщення, компанії витрачають багато часу: дзвонять знайомим, шукають інформацію на різних майданчиках, стикаються з недобросовісними брокерами.

WareTeka — це платформа, що спеціалізується на складській нерухомості. Ми робимо пошук приміщень під потреби бізнесу простішим.

Наші переваги:

 • Пошук за критеріями. На відміну від інших типів комерційної нерухомості, у складської — свої особливості. Важливо враховувати клас, тип, оснащеність, місцезнаходження, тощо. Платформа WareTeka надає користувачам систему для пошуку релевантних пропозицій по всій Україні. Обирайте лише ті критерії, що відповідають потребам бізнесу. Це значно скорочує час на пошук складу.
 • Найбільша база складів України. Команда WareTeka зібрала пропозиції складських приміщень по всій країні. Наразі це більше ніж 1500 складів. Ми активно доповнюємо базу, тому ви можете знайти відповідний варіант і у великих містах, і у маленьких населених пунктах.
 • Оперативна допомога пошуку складів. Якщо ви не можете знайти оптимальний склад для бізнесу, зверніться по допомогу до спеціалістів WareTeka. Ми допомагаємо підібрати приміщення згідно з вашими критеріями.

Почніть шукати склад на WareTeka.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння