Функція порівняння і додавання в обране, доступна тільки зареєстрованим користувачам.
Home » Знайти склад » D
На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.
Коли компанія шукає склад для оренди, в першу чергу, вона орієнтується на тип продукції та умови зберігання. Хоча більшість продуктів повинні зберігатися згідно з чіткими вимогами до температурних режимів, є категорії товарів без суворих обмежень. Наприклад, це сировина для промислових потреб, паливно-мастильні й будівельні матеріали, гумові й пластикові вироби.
Якщо компанія реалізує продукцію з мінімальними вимогами до зберігання, орендувати склад високого класу недоцільно. До того ж витрати на оренду й утримання складських приміщень — це великі витрати.
Серед українських підприємців користуються попитом склади класу D. Вони відповідають вимогам товарів з мінімальними умовами зберігання, а орендні ставки на цю категорію складських приміщень найнижчі.
Щоб оцінити технічні характеристики й оснащеність складів, брокери використовують класифікацію складських приміщень за класами. Серед найбільш поширених — методологія від консалтингового агентства Knight Frank. Згідно з класифікацією, всі склади на ринку комерційної нерухомості можна умовно поділити на 6 типів: А+, А, В+, В, C, D.
Приміщення, що повністю відповідають сучасним вимогам складської логістики, — це будівлі класу А+. Таким чином, склад класу D — це приміщення, що можна використовувати для потреб зберігання, але спеціальних умов тут немає.
Згідно з класифікацією брокерського агентства Knight Frank, склади класу D — це старі споруди, що спочатку не використовували для потреб складської логістики. Зазвичай, це колишні будівлі овочевих баз, ангарів, цехів, підвалів, тощо.
На складах класу D неможливо регулювати температурні умови — вони залежать від пори року й погоди. Таким чином, якщо компанія планує розміщувати товари з суворими вимогами до зберігання (наприклад, заморожені продукти), але хочу зекономити на оренді, то їй доведеться модернізувати старе приміщення. А це, в більшості випадків, недоцільно.
Класифікація складів за класами умовна, тому брокери не висувають чітких вимог до приміщень категорії D. Таким чином, якщо орендар витратить час на пошуки, він зможе знайти склад з гарним розташуванням і прийнятними умовами для зберігання.
Брокерські агентства не висувають жодних вимог до технічних характеристик складів класу D. Таким чином, можна знайти оптимальний варіант з високими стелями й непоганими показниками мінімального навантаження на підлогу.
Існує декілька параметрів складів класу D, але вони — рекомендаційного характеру, тобто необов’язкові:
Варто зазначити, що в класифікації Knight Frank немає вимог до місцезнаходження складу. Однак цей критерій також варто враховувати під час вибору відповідного приміщення. Оптимальний варіант — коли склад знаходиться біля основних магістралей. Якщо ретельно вибирати локацію для майбутнього складу, можна значно знизити витрати на транспортування товарів. До того час на регіональні й внутрішньоміські перевезення скорочується.
На ринку складської нерухомості України майже відсутні нові пропозиції високого класу. Тому виникає потреба переформатувати старі будівлі для складської логістики. Таким чином, склади класу D — найчисленніша категорія. Згідно з підрахунками, це більш ніж 4,5 мільйонів квадратних метрів. Для порівняння, склади класу А+, А, В+ в сумі — це приблизно 1,8 мільйонів квадратних метрів.
Вартість складів класу D — найнижча, порівняно з іншими категоріями. Однак такі приміщення не використовують для зберігання продукції в чітко заданих температурних режимах. Тому великі логістичні провайдери й національні роздрібні мережі віддають перевагу орендувати або самостійно побудувати склади високого класу. Таким чином, оренда складів класу D — це, зазвичай, оптимальний варіант для малих та середніх підприємств, котрі хочуть зекономити на утриманні приміщення.
Орендні ставки на склади класу D коливаються в залежності від міста. У великих населених пунктах й промислових центрах вартість приміщення буде вищою.
Ціни на склади залежать від декількох факторів, тому навіть якщо у двох різних приміщень однакова площа, їхня кінцева вартість може відрізнятися. На це впливають такі параметри:
До того ж компаніям потрібно визначитися, яка площа складу їм необхідна, щоби можна було зберігати товар і створювати запаси. Зазвичай, орендодавці вказують вартість за один квадратний метр. Деякі з них також пропонують часткову оренду. Таким чином, чим більше простору для зберігання потрібно, тим вища кінцева вартість.
Щоб знайти відповідне приміщення, компанії витрачають багато часу: дзвонять знайомим, шукають інформацію на різних майданчиках, стикаються з недобросовісними брокерами.
WareTeka — це платформа, що спеціалізується на складській нерухомості. Ми робимо пошук приміщень під потреби бізнесу простішим.
Почніть шукати склад на WareTeka.
Увійти в особистий кабінет
Будь ласка, авторизуйтесь
Опція порівняння та додавання об'єктів у обране доступна лише для зареєстрованих користувачів. Увійдіть в особистий кабінет, щоб продовжити.
Створити акаунт
Відновити пароль