Всі Дії
Морозильний склад
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж морозильних складів

Складські послуги

Послуги морозильного складу класу А у Борисп...

Українська компанія оперує сертифікованим складом класу А для заморожування у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. [more]
Українська компанія оперує сертифікованим складом класу А для заморожування у Борисполі. Надає послуги: Фулфілмент. [more]

Морозильний склад в оренду на WareTeka

Актуальне питання для підприємців, зайнятих постачанням і продажем продуктів харчування, – оренда морозильних камер. Надійні і правильно обладнані місця зберігання забезпечують збереження якості та зовнішнього вигляду товарів. Що у свою чергу гарантує стабільність ведення бізнесу, вберігає від фінансових втрат.

Морозильний склад використовують компанії, що працюють з продуктами харчування. Такі приміщення забезпечують стабільно низькі температури для глибокої заморозки продукції.

Також, у нас можно взяти в оренду мультитемпературний склад.

Оренда морозильних камер

До числа морозильних складів відносять приміщення, у яких температурний режим стартує від -18 °C. Їх використовують заморозки м’яса і м’ясних продуктів, різних напівфабрикатів, фруктів, ягід і навіть квітів. Вигідно його використовувати і для зберігання плодів, що дозрівають. Головне – встановити правильний режим швидкості охолодження і підтримувати необхідну вологість.  Морозильний склад можна зняти цілком або орендувати одну морозильну камеру, чи її частину. Все залежить від обсягу продукції, що потребує тривалого зберігання при певному температурному режимі. На платформі WareTeka представлені об’єкти різної категорії і цінового рівня. Складську нерухомість можна відсортувати за обраними критеріями.

Звертаємо вашу увагу: займаючись пошуком відповідного приміщення, потрібно враховувати, що, можливо, буде бракувати якогось обладнання і його доведеться закупити. Тому важливо знати правові аспекти майбутньої угоди. Це допоможе укласти угоду, яка задовольнить обидві сторони.

В Україні зобов’язання договору про наймання приміщень, у тому числі про оренду морозильних складів регулюється Цивільним кодексом. У ньому чітко прописані правила, якими повинні керуватися орендар (той, хто наймає приміщення) і орендодавець (власник переданого майна):

 • Обов’язково укладення письмового договору. У ньому прописують розмір площі, що здається, суму оренди, строки внесення плати, тривалість використання приміщення, права і обов’язки сторін щодо дотримання угоди.
 • Необхідно завірити документ у нотаріуса, якщо угода укладається на тривалий період.
 • Обов’язково слід підтвердити дозвіл на користування земельною ділянкою, на якій розташована будівля.

Договір оренди може бути розірваний однією зі сторін раніше терміну, якщо спостерігається невиконання умов. У орендаря є право, за погодженням із власником, здати найнятий склад або камеру в суборенду, якщо він не використовує площу повністю або якийсь час в приміщенні немає необхідності.

Яка ціна морозильних складів в оренду?

Вартість оренди морозильних складів залежить від різних критеріїв . Обов’язково враховується:

 • клас об’єкта. Їх кілька: А, А+, В, В+, С, В;
 • вартість квадратного метра;
 • наявність охорони;
 • чи передбачена пожежна сигналізація;
 • ступінь механізації і автоматизації об’єкта;
 • наявність інфраструктури для транспортних засобів: близькість залізничних колій, наскільки зручні під’їзди від автомагістралей, чи обладнаний склад причалами.

Деякі морозильні склади додатково обладнані камерами для шокової заморозки продукції. Це допомагає зберегти усі властивості товарів, при чому продукти харчування не втрачають свої смакові якості.

У фільтрі «Додаткові параметри пошуку» на WareTeka можете вказати всі свої вимоги, система підбере з усього числа об’єктів саме ті, що відповідають вашим критеріям.

Оренда морозильних складів в Україні розраховується з вартості 1 м2 або щомісячної плати. Радимо уважно читати оголошення виставлених для найму холодильних приміщень, звертаючи увагу на всі нюанси опису та технічні характеристики. Наприклад, вказуючи вартість, орендодавець може позначити цінову гілку, у скільки обійдеться уся площа або тільки квадратний метр. Якщо збираєтеся взяти частину морозильного складу в оренду, вам буде цікава і загальна площа, і на які сектори вона розбита.

Ознайомитися з об’єктом ще до виїзду на місцевість дозволяють фотографії складу. Вони дають повне уявлення про зовнішній вигляд і внутрішній стан морозильної камери. Легко зрозуміти, що перед вами: новий сучасний комплекс, відновлене приміщення або пристосоване. Це допоможе прийняти правильне рішення і дасть переваги під час переговорів про ціну. Окрім цього у вас є можливість оцінити транспортну інфраструктуру за допомогою інтерактивних карт WareTeka. Тут можна побачити, які магістралі проходять поблизу, наскільки віддалений склад від населених пунктів та інше.

Клікнувши по оголошенню, можете ознайомитися з детальним описом складу. Тут вказані  технічні характеристики об’єкту, наявне обладнання та інші важливі фактори.

Де можна зняти морозильний склад?

Отримати інформацію про морозильний склад, який здається, можна на різних інтернет-ресурсах: дошки і платформи приватних оголошень; регіональні інформаційні портали; сайти агентств нерухомості та інше. Однак тільки підприємства, що спеціалізуються саме на оренді і продажу складів, гарантують надійність інформації про об’єкт і безпеку угоди. Фахівці компанії WareTeka ретельно перевіряють заявки від власників приміщень. Відкривши наш каталог, можна бути абсолютно впевненим у тому, що дані відповідають реальному стану об’єкта.

Всі об’єкти розбиті за категоріями, класами, типами проектів, розташуванням, наявною площею. Зазначено вид оренди морозильного складу. Якщо ви не знайшли потрібний об’єкт або не знаєте, як скласти вимоги до приміщення з урахуванням специфіки діяльності вашої компанії, зверніться по допомогу до консультантів WareTeka.  Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант. При необхідності, наші фахівці будуть супроводжувати угоду: вести переговори з орендодавцем, брати участь у підписанні контракту.

У нас можете вибрати морозильний склад для зберігання продуктів класу А+. До них відносяться модернізовані приміщення з висотою стелі від 13 метрів. Є надійна підлога з утепленням (запобігає утворенню крижаної лінзи) і покриття, що запобігає появі пилу. Підлога складу здатна витримати великі навантаження із розрахунку 5 т. на 1 м2. Такі об’єкти забезпечені необхідним спецобладнанням і охороняються у цілодобовому режимі. Мають протипожежний захист з оповіщенням і відеоспостереження. Склади класу А+ обладнані відповідно до сучасних вимог складської логістики, тому компанія може бути впевнена, що товар зберігається в оптимальних умовах.

Можна розглянути морозильний склад низького класу. Наприклад, класу C. Це пристосовані площі або приміщення, що були реконструйовані. У них обмежені характеристики і мінімальна висота стелі: від 4 метрів. Також не доведеться розраховувати на додаткові зручності.

Найбільш популярні об’єкти на ринку складської нерухомості України – склади класу B і B+. Висота стель стартує від 6-8 метрів. Якщо клас В+ матиме додаткові опції на рівні класу А, то об’єкти класу В не мають високого рівня технічного забезпечення.

Купити морозильний склад в WareTeka

У нас можна орендувати морозильне складське приміщення і купити відповідний об’єкт за вигідних умов. За необхідності, спеціалісти платформи WareTeka можуть підібрати склад, що буде відповідати потребам вашого бізнесу. Перш ніж прийняти рішення купити морозильний склад, варто впевнитися в технічних характеристиках запропонованого об’єкта. Важливими критеріями будуть:

 • Фундамент з гідро— і теплоізоляцією. Це вбереже підлогу складу від деформації і зміни температурного режиму всередині приміщення. Забезпечить економне енергоспоживання.
 • Дах з термостійких панелей, покритих листами оцинкованої сталі.
 • Наявність гільйотинних дверей і зручних платформ, що з’єднують днище транспортного засобу і підлогу морозильної камери.
 • Правильне розташування повітроводів. Вони повинні бути у відкритому доступі і знаходитися під стелею.

Купівля морозильного складу – непогана інвестиція, яка при правильній організації здатна принести прибуток.

Також, у нас можна орендувати мультитемпературний склад.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння