Функція порівняння і додавання в обране, доступна тільки зареєстрованим користувачам.
Home » Знайти склад » Продаж
На жаль, склади в цьому населеному пункті орендовано. Ознайомтесь з актуальними пропозиціями платформи.
Ринок складської нерухомості опинився в унікальній ситуації. У зв’язку зі зменшенням попиту на офісні приміщення, логістична галузь активно розвивається. Карантинні заходи у період пандемії COVID-19 посприяли зростанню попиту на склади. Це пов’язано з тим, що більшу частину складських площ займає постійно зростаюча онлайн-торгівля. За прогнозами експертів компанії Cushman & Wakefield Ukraine очікується зниження вакантності складів і зростання орендних ставок на промислові приміщення. Експерти пояснюють це тим, що збільшується попит на складську нерухомість, кількість пропозицій обмежена, а будівництво нових проектів здійснюється під потреби конкретного виробництва. У таких реаліях, ідея купити склад може стати вигідною інвестицією у свій бізнес.
Купівля складської нерухомості – один з перспективних інвестиційних напрямків в Україні. За словами експертів Cushman & Wakefield прибутковість у логістичному сегменті Києва становить 12,75%. У зв’язку з локалізацією великих виробництв, інвесторів приваблюють промислові об’єкти по всій країні. Особливо їх цікавлять склади біля залізничних гілок, транспортних магістралей і трас державного значення. Незважаючи на збільшений попит онлайн-ритейлу, придбання міні-складів не настільки привабливе для інвесторів. Можливо, у майбутньому акцент буде саме на універсальних складських приміщеннях для міської логістики.
Зважаючи на гострий дефіцит складських приміщень, покупка хорошого складу стала необхідністю. Власники онлайн-ритейлу і великі мережі знаходяться у постійному пошуку нерухомості під пункти оперативного доставляння, самовивозу, зберігання товару. Девелопмент не поспішає з будівництвом нових об’єктів in-city logistics, тому про зростання пропозицій таких приміщень не варто і говорити. Крім того, об’єкти внутрішньоміські склади можуть отримати високу орендну ставку. У цьому випадку, вигіднішим може виявитись купити склад бу і перепрофілювати його під потреби бізнесу.
Головні переваги купівлі складу:
Однак купівля складу – це значні фінансові витрати. Тому є й мінуси:
Часто підприємці мають обрати: купити складське приміщення або орендувати? Тут необхідно мати на увазі фінансові можливості компанії й величину бізнесу. Зазвичай, покупка складської нерухомості актуальна для середнього бізнесу і розвиненого великого виробництва. Якщо ви лише починаєте свою підприємницьку діяльність, краще взяти в оренду або купити контейнер під склад. Великі підприємства часто інвестують в будівництво промислових об’єктів з різними господарськими приміщеннями (офіси, цехи, склад для зберігання сировини, продукції, СТО та інше).
Купити склад або ангар не так просто. Вакантність промислових приміщень майже нульова, тому обрати необхідний варіант дуже важко. Очікувати стрімкого будівництва внутрішньоміських складів можна приблизно протягом 5-7 років, і це лише згідно з прогнозами. Тому, якщо ви хочете придбати склад, то зараз для цього найкращий час.
При покупці складу важливо враховувати клас і тип приміщення. Від цього залежить вартість квадратного метра, умови для зберігання продукції та ефективність логістичної діяльності.
Згідно з поширеною класифікацією складів виділяється шість класів – A+, А, B+, В, C, D. Найякісніші й сучасні – клас А+. Такі склади побудовані спеціально для логістичної діяльності. Вони розташовані поблизу магістралей, мають високу швидкість обробки вантажів. Складські приміщення класу А+ оснащені офісами, сучасними системами пожежогасіння. Вони ретельно охороняються, встановлюється відеоспостереження. У таких складах є регулювання температурного режиму. Клас А відрізняється тим, що такі приміщення пройшли реконструкцію, а споруді близько 20-30 років.
Клас В+ відповідає критеріям класу А лише за наявністю опалення й інженерних комунікацій. Склади оснащені автоматизованими воротами, пандусами для розвантаження, вантажними ліфтами. На відміну від класу А, тут необхідні інвестиції в охорону і в сучасні складські системи. Клас В відрізняється висотою стель, обмеженням у використанні вантажних ліфтів, мезонінних конструкцій.
Найменш ефективні склади – клас С і D. Приміщення класу С первісно будувалися для виробничих цілей. Нерідко колишні цехи й ангари перебудовують у склади. До цього класу належать складські приміщення радянських часів. Склади C оснащені розвантажувальними пандусами, центральним опаленням. Вимагають додаткових витрат на систему охорони й складське устаткування.
Клас D – приміщення, що не підлягають капітальному ремонту. Вони ніколи не призначалися для зберігання. До таких складських будівель відносяться неопалювані приміщення, гаражі, підвали. Клас D не завжди оснащений логістичною технікою, не охороняється, може не мати комунікацій. У таких складах зазвичай зберігають сировину або продукцію, що потребує спеціальних умов зберігання.
Склад підбирається не лише за технічними характеристиками й оснащенням. Важливий критерій – вид продукції, що буде зберігатися у майбутньому складському приміщенні. На нашому сайті є пропозиції продажу складів наступних типів:
Купівля складу – непросте завдання в умовах браку приміщень. До того ж популярні сайти з оголошеннями про продаж комерційної нерухомості не враховують специфіку пошуку логістичних об’єктів. Купівля складу через WareTeka має переваги:
Реєстрація на сайті дозволяє зберегти критерії пошуку. Якщо ви не можете підібрати склад, ми знайдемо оптимальний варіант. Щоб знайти потрібне приміщення, команда WareTeka вивчає специфіку бізнесу кожного клієнта: який тип продукції потрібно зберігати, в якому місті, обсязі й так далі.
Увійти в особистий кабінет
Будь ласка, авторизуйтесь
Опція порівняння та додавання об'єктів у обране доступна лише для зареєстрованих користувачів. Увійдіть в особистий кабінет, щоб продовжити.
Створити акаунт
Відновити пароль