Всі Дії
Теплий склад
Всі Міста
Всі Локації
Всі Області
Вибачте, але ми не змогли знайти склади з такими характеристиками!
//put markers here
Завантажити додаткові оголошення
пошук...
Приховати
Показати

Оренда і продаж теплих складів

Складські послуги

Послуги складу класу B у Дніпрі (площа 11500...

Українська логістична компанія оперує сертифікованими складами А, B-класу. Надає послуги на складі класу В+: Фулфіл [more]
Українська логістична компанія оперує сертифікованими складами А, B-класу. Надає послуги на складі класу В+: Фулфіл [more]
Складські послуги

Склад відповідального зберігання – пло...

Українська компанія оперує сертифікованими складами класу А і В. Надає послуги на складі А-класу: Фулфілмент. Палет [more]
Українська компанія оперує сертифікованими складами класу А і В. Надає послуги на складі А-класу: Фулфілмент. Палет [more]

Теплий склад в оренду

Оренда теплого складу — оптимальний вибір для бізнесу, якому потрібне складське приміщення з постійною температурою від +20 °C до +30 °C. Щоб досягти оптимальних умов, у таких приміщеннях встановлюють опалювальні системи, а для будівництва використовують теплоізоляційні матеріали.

Для виробничих компаній зняти теплий склад — це оптимальний варіант. У приміщенні можна зберігати різні категорії товарів, наприклад:

 • Дерев’яні вироби.
 • Меблі.
 • Металеві вироби (щоб мінімізувати ризик корозії, важливо стежити за показником вологості).
 • Будівельні матеріали.
 • Вироби із тканини.
 • Музичні інструменти.
 • Електронна техніка.

У теплих складах не можна зберігати харчові продукти, для яких важливо дотримання суворого режиму температури та вологості.

Влітку теплі склади здатні підтримувати температуру всередині до +30 °C, взимку — до +20 °C. Якщо для будівництва приміщення використовували теплоізоляційні матеріали, у зимовий період можна досягти максимальної температури +25 °C.

Для товарів, для зберігання яких необхідно дотримання певного рівня вологості, можна зняти сухий склад.

Що таке теплий склад

Теплий склад — це приміщення, в якому за допомогою системи обігріву та використання спеціальних теплоізоляційних матеріалів забезпечується постійна температура. Склади цього типу також мають кондиціонування та вентиляцію. Опалення може бути місцевим чи центральним.

Утеплення складу може бути досягнуте завдяки використанню таких теплоізоляційних матеріалів:

 • Пінополіуретан — термостійкий, легкий та міцний матеріал, що наносять напиленням. Він перешкоджає виникненню температурного моста та утворенню конденсату. Здебільшого пінополіуретан використовують при арковому безкаркасному будівництві теплого складу.
 • Сендвіч-панелі — це один із найпопулярніших варіантів для утеплення складу. Ці панелі мають низьку теплопровідність та відповідають усім вимогам пожежної безпеки. Завдяки високій міцності та легкій вазі вони не створюють навантаження на каркас складу. Для теплоізоляції тентового складу використовують гнучкі сендвіч-панелі без сталевих листів.
 • Спінений фольгований поліетилен отримують шляхом ламінації. Переваги цього утеплювача — простий монтаж, надійна тепло- та шумоізоляція, доступна вартість.

Для підлоги використовують полімерне покриття. Це перешкоджає втраті тепла. Використання теплоізоляційних матеріалів сприяє не тільки стабільній температурі в будь-який пору року, але й економії на оплаті такого опалення.

Характеристики теплих складів

 • Наявність систем опалення та вентиляції. Це дозволяє регулювати температуру та рівень вологості для товарів, що зберігаються на складі. Систему вентиляції використовують для захисту від перегріву та протягів.
 • Можливість зберігати тепло. Підтримувати оптимальну температуру на складі взимку складно. Крім того, через постійне використання систем опалення, рахунки за електроенергію зростають. Сучасні склади ізолюють матеріалами, що зберігають тепло. Один із найпоширеніших — це сендвіч-панелі.
 • Використання полімерних підлогових покриттів. Для облаштування підлоги на складах використовують бетон. Однак він розсіює тепло. Тому при будівництві теплих складів додатково використовують наливні підлоги. Вони дозволяють утримувати тепло.

Оскільки для підтримання оптимальних умов температури та вологості потрібно використовувати додаткове обладнання та матеріали, вартість утримання приміщення вища. Натомість оренда теплого складу дозволить зберегти споживчі властивості товару.

Платформа WareTeka допомагає знайти склад під потреби бізнесу. Тут ви знайдете оголошення про здачу теплого складу в оренду. Щоб відсортувати та подивитися тільки релевантні пропозиції, використовуйте систему фільтрів на сайті. Ми пропонуємо склади по всій Україні, допомагаємо вибрати приміщення за класом, кількістю необхідних квадратних метрів, пропонуємо варіанти повної та часткової оренди.

Переваги теплих складів

Теплі складські приміщення ідеальні для зберігання продукції, що не витримує низьких температур і потребує захисту від вогкості, вологи, корозії та плісняви. Це особливо важливо при зберіганні виробів з металу, а також для дорогих товарів, на зразок техніки та музичних інструментів. Завдяки особливому мікроклімату в таких складах можна бути впевненим у збереженні своєї продукції незалежно від зовнішніх умов.

Ще одна важлива перевага теплих складів — це співвідношення ціни та якості. Вартість оренди чи купівлі цих приміщень вища, ніж, наприклад, холодних складів. Однак, варто враховувати, що і саме будівництво таких складських приміщень дорожче, а зберігання продукції за невідповідних умов призведе до її псування і значних збитків. Крім того, витрати на опалення теплого складу будуть помірними завдяки використанню теплоізоляційних матеріалів.

Теплі склади стійкі до умов довкілля. Тому немає потреби в ремонті приміщення або дорогому обслуговуванні. Таким чином, при правильному підході до оренди чи купівлі теплого складського приміщення бізнес отримує якісне місце для зберігання свого товару за адекватну ціну.

Купити теплий склад

Якщо компанія налагодила виробництво продукції та вийшла на стабільні показники рівня продажів, можна купити теплий склад та адаптувати його до поточних потреб. Такий тип комерційної нерухомості має попит серед великої кількості бізнес-сегментів. Купівля теплого складу дасть змогу встановити додаткове обладнання та покращити конструкцію приміщення.

На платформі WareTeka ви можете переглянути базу теплих складів для покупки, що ми оновлюємо щодня. Щоб система показувала лише релевантні пропозиції, використовуйте фільтр “Продаж” у полі “Всі дії”.

Ми публікуємо оголошення від власників складів та перевірених брокерів — ймовірність зіткнутися з несумлінними продавцями зводиться до нуля. Також, у нас на сайті можна орендувати мультитемпературний склад.

Де шукати теплі склади для оренди або купівлі

Пошук складу може бути тривалим. Це пов’язано насамперед з тим, що ринок складської нерухомості закритий та інформацію про об’єкти знайти дуже складно. Пошук на сайтах із приватними оголошеннями може бути нерезультативним, оскільки там розміщено неперевірену інформацію. Це може бути ризиковано, особливо якщо мова йде про таку значну інвестицію, як придбання теплого складу.

Платформа WareTeka — оптимальний варіант для пошуку складської нерухомості. Інформація та фотографії складів на сайті відповідають дійсності, є варіанти приміщень у різних містах України.

При виборі теплого складу для оренди та купівлі фахівці WareTeka рекомендують звернути увагу на такі фактори:

 • Клас складського приміщення. Теплі склади можуть бути представлені класами A+, A, B+, B, C.
 • Метраж складу. Тут можна позначити приблизну площу приміщення. Якщо немає потреби в оренді всього складу, можна вказати у випадному списку “Тип оренди” пункт “Часткова”.
 • Наявність додаткового обладнання та інших опцій, таких як охоронна сигналізація, відеоспостереження, паркування тощо. Це можна вказати у “Більше варіантів пошуку”.

Ці та інші критерії можна задати під час пошуку приміщення на WareTeka. Завдяки цьому ви побачите лише ті теплі склади, що підходять безпосередньо під потреби вашої компанії. Також зверніть увагу на інтерактивну карту із розташуванням складського приміщення. Там можна оцінити близькість складу до автомагістралей, залізничних колій, інших важливих об’єктів, а також до виробництва та кінцевих споживачів. Правильно обране розташування складу скоротить тимчасові та фінансові витрати на транспортування.

Порівняння об'єктів
Немає інформації для порівняння