Функція порівняння і додавання в обране, доступна тільки зареєстрованим користувачам.
Home » Знайти склад » B
Сфера роздрібної торгівлі й електронної комерції стрімко розвивається в усьому світі. Проте, щоб зберігати продукцію за чітко заданих температурних режимів, потрібен спеціально облаштований склад. Велика кількість продуктових компаній надає перевагу оренді складу класу В. Такі склади поєднують в собі гарні умови для зберігання й більш низькі орендні ставки, в порівнянні за складами класу А.
Згідно з найбільш розповсюдженою класифікацією брокерського агентства Knight Frank, склад типу В — це приміщення з одним або кількома поверхами. Зазвичай приміщення цього класу мають прямокутну форму. Склади категорії В можуть бути побудовані з нуля або реконструйовані згідно з запитами на зберігання.
Якщо склад багатоповерховий, він може бути оснащений підйомниками для вантажів. Згідно з класифікацією, мінімальна вантажопідйомність — не менше трьох тон. До того ж спеціалісти компанії Knight Frank уточнюють оптимальну кількість підйомників — 1 одиниця наа кожні 2 тисячі квадратних метрів. Ці умови необов’язкові.
Класифікація складів за класом — це зручний інструмент для учасників ринку нерухомості. У такий спосіб орендарі можуть оцінити приміщення, дізнатися мінімальні вимоги до складу кожного типу й вибрати оптимальний для бізнесу варіант.
Згідно з класифікацією Knight Frank, склади діляться на 6 типів — А+, А, В+, В, С і D. Склади класу А+ — це приміщення, що повністю задовольняють потреби бізнесу. Вони обладнані всім необхідним, щоб забезпечити правильне зберігання продукції. Так, склад класу С — це найнижча категорія приміщень. Вони підходять тільки для зберігання товарів без особливих умов. Склад категорії В — проміжний варіант.
Брокерське агентство Knight Frank висуває мінімальні вимоги до технічних характеристик складів класу В:
Варто враховувати, що в класифікації Knight Frank немає вимог до мінімального навантаження на підлогу для складу класу В.
Також, брокерське агентство висуває до складів типу В додаткові вимоги щодо комунікацій і обладанная. Це наявність:
Також на складах класу В повинні бути комфортні умови для навантаження і розвантаження транспорту. Для цього приміщення повинно обов’язково обладнане пандусом. До того ж на складах класу В облаштовують спеціальні майданчики для транспорту. Тут автомобілі можуть чекати своєї черги на навантаження/розвантаження або маневрувати.
Крім того, згідно з вимогами Knight Frank, на території складу повинна працювати охорона. Ще одна обов’язкова умова — наявність допоміжних приміщень. Це можуть бути офіси, роздягальні для персоналу, підсобки, тощо.
Окремий пункт у класифікації складів типу В — це необов’язкові вимоги:
Як бачимо, склад категорії В значно поступається в технічних і експлуатаційних характеристиках приміщенням категорії А. Проте, це хороша альтернатива для компаній, що хочуть орендувати склад за оптимальною ціною.
Зараз на ринку складської нерухомості України відчувається гостра нестача складів високого класу. Великі ритейлери віддають перевагу будівництву з нуля власних модернізованих приміщень для зберігання. Проте, для невеликих компаній склад класу В може стати гарною альтернативою.
У Київській області найпопулярніша локація для оренди складу — це Бровари, місто-супутник Києва з величезним промисловим потенціалом і зручною транспортною розв’язкою. До того ж тут проходить затребуваний Чернігівський напрямок (траса М-01).
Склади класу В користуються попитом і серед великих компаній. Так, за інформацією брокерського агентства CBRE, у 2020 році, рітейлер Fozzy орендував більш ніж 7 тисяч квадратних метрів на складі RLC Peremoha. Також розширився логістичний провайдер UVK — орендував більше 4 тисяч квадратних метрів площі складу Unilogic Park II.
Згідно з останнім звітом CBRE Ukraine за перше півріччя 2020 року, орендні ставки на склади класу В варіюються від 90 до 110 гривень за квадратний метр. Проте, варто враховувати і тип приміщення. Так, наприклад, вартість оренди холодного складу буде більшою — від 200 гривень за квадратний метр.
Зазвичай, вартість оренди складів розраховується за 3-ма параметрами:
Також арендаторам варто знати, що в більшості випадків вартість оренди вказують за кожний квадратний метр. Отже, чим більше площі для зберігання потрібно компанії, тим вища вартість. Також при розрахунку витрат на утримання складу потрібно враховувати комунальні платежі.
Логістичні компанії, ритейлери та інші сегменти використовують складську нерухомість, щоб масштабувати бізнес. Проте, в Україні пошук оптимального варіанту займає багато часу, — зручних інструментів немає. Платформа WareTeka створена, щоб вирішити проблему.
Ми пропонуємо:
Почніть шукати склад на WareTeka — це просто, швидко і безпечно.
Увійти в особистий кабінет
Будь ласка, авторизуйтесь
Опція порівняння та додавання об'єктів у обране доступна лише для зареєстрованих користувачів. Увійдіть в особистий кабінет, щоб продовжити.
Створити акаунт
Відновити пароль